Eşim gece uyandırıyor diyen pek çok kadın bu konu hakkında internet üzerinde araştırma yaparak, kendi ile aynı durumu yaşayan kişiler olup olmadığı hakkında merak duymaktadır. Bu araştırma sayesinde sizlerle aynı durumu yaşayan kadınların nasıl bir deneyimleri olduğunu öğrenebilirsiniz.

Gece Uyanıp İlişkiye Girmek

Evlilik iki kişinin sevgisini yakın çevreleri başta olmak üzere tüm dünyaya duyurma şekilleridir. Evlilikte partnerlerin birbirlerine yakınlaşmasını sağlayan birçok farklı durum vardır. Bu durumların başında ise cinsel birleşme bulunmaktadır.

  • Cinsel birleşme yetişkin tüm çiftler için sağlıklı ve normaldir. Cinselliğin olmaması hem fiziksel hem de ruhsal olarak çeşitli sorunlar yaşamaya neden olabileceği gibi, düzenli bir birliktelik yaşamak partnerlerin kendilerini çok daha rahat ve sakin hissetmelerini sağlamaktadır.
  • Tüm bu etkenler göz önünde bulundurulduğunda evli çiftler için cinsel birlikteliğin ne kadar önemli olduğu görülmektedir. Ancak bazı durumlarda evli çiftlerin cinsel birliktelikten beklentileri birbirleri ile aynı olmayabilir ya da beklentiler örtüşmeyebilir. Bu gibi durumlarda çeşitli sorunlar meydana gelebilir.
  • Gece uyanıp ilişkiye girmek pek çok kişiye tuhaf gelse de, oldukça normaldir. Gün içerisinde yorgun olmak, uyumadan önce cinsel birleşme için yeterli enerjiye sahip olmamaya neden olabilir. Ancak belirli bir süre uyumak enerjiyi geri kazanmayı sağlar. Bunun yanı sıra uykudan uyandıktan sonraki ilk 1 saat, hem erkek hem de kadınların libidolarının en yüksek olduğu saat olarak bilinmektedir. Bu sebeple gece uykusundan uyanıp birleşme yaşamak normaldir.

Eşinizle Nasıl Yatıyorsunuz?

Eşinizle Nasıl Yatıyorsunuz

Eşinizle nasıl yatıyorsunuz sorusu internette çeşitli platformlarda en sık araştırılan konuların arasında yer almaktadır. Çiftlerin uyku alışkanlıkları birbirlerine özel olduğu için, bu soruya tek bir yanıt vermek mümkün olmayacaktır.

Eşim Sürekli Dokunuyor

Eşim Sürekli Dokunuyor

Eşim sürekli dokunuyor diyorsanız, bu durum cinsel hayatınızın eşiniz için yeterli gelmediği anlamına gelebilir. Bazı durumlarda partnerlerin cinsellikten beklentileri aynı olmayabilir. Bu gibi durumlarda direkt olarak iletişim kurmak, her iki tarafında beklenti ve isteklerinin karşılanması adına atılmış doğru bir adım olacaktır.


SONUÇ: Eşiniz sizi gece uyandırıyor ve cinsel bir yakınlaşma talep ediyorsa, bu durumda ilişkiden beklentileriniz aynı şekilde olmayabilir. Eğer talebiniz bu değilse iletişim kurarak, bu durumu ikiniz içinde uygun bir hale getirebilirsiniz.


Evli Çiftler Ne Kadar Sık İlişkiye Girmeli?

Çiftlerin birliktelikleri için standart bir miktar yoktur. Ancak 30 yaş üstü çiftlerin haftada 2 kez ilişkiye girmesi sağlıklı ve normal kabul edilmektedir.

Evlilikte Cinsel İlişkide Korunmak Gerekir mi?

Eğer hamilelik istenmiyorsa korunmak gerekir.

Sarılırken Kendine Bastıran Erkek – Erkeğin Fiziki Hareketlerinin Anlamları

Erkekler Öpüşürken Neyi Sever – Nerelere Dokunur ve Erekte Olurlar mı?

Erkekler Neden Parmak Sokar – Erkekler Parmaklamanın Sebebini Açıkladı