Ev Sigortası Fiyatları

Konut sigortası hesaplama yaparak sahip olduğunuz konutları güvence altına aldığınızda evin kendisini ve içerisindeki eşyaları da güvence altına almış olursunuz. Sigorta yaptırmak evinizi su basmaları, hırsızlık, yangın ve deprem gibi felaketlere karşı koruma altına alır.

Evin duvarları ve odaları için değil ev içerisinde bulunan eşyalar için de sigorta yaptırmış olursunuz. Hırsızlık gibi olaylarda evden çalınan eşyalar için ya da su basması yaşanırsa evdeki zarar gören eşyalar için güvenceniz olur.

Konut sigortaları müşterilere paket halinde farklı avantajlar ve her bütçeye uygun olabilecek fiyat seçenekleri ile sunulur. Paketlerden dilediğinizi seçip evinizi ve eşyalarınızı sigorta yaptırarak güvenliğini sağlayabilirsiniz.

Teminat TürüKonut İnşa BedeliEşya BedeliYıllık Fiyat
Sadece EşyaKonut Teminatı Yok10 – 100 bin TL arası329 TL
Konut + Eşya200 -250 bin TL arası10 – 100 bin TL arası313 TL
Sigorta FirmasıFiyatı
Gigi Turkey1250 TL
Ray Sigorta1375 TL
Anadolu Sigorta1350 TL
AXA Sigorta1325 TL

Konut Sigortası Fiyatları 2024 Forum

Ev sigortası fiyatları

Eviniz için deprem sigortası zorunludur ama konut sigortası zorunlu değildir. Bilinçli her insanın yaptırması gereken bir sigorta türü olan konut sigortası size pek çok avantaj sağlar. Konut sigortası fiyatları 2024 forum üzerinden kendinize ve ailenize en uygun paketi seçebilirsiniz. Sigortam.net adresine bilgilerinizi girerek size özel teklifleri edinebilirsiniz.

Konut sigortası hesaplama nasıl yapılır? Doğal afetler ya da hırsızlık, su basması gibi dış kaynaklar yüzünden ev ve ev içerisindeki eşyalar zarar görürse konut sigortası bu zararı karşılar. Yalnızca duvar ve odalar değil bina içerisinde tesisat sistemini de sigortalamış olursunuz.

Tercih edeceğiniz pakete göre içerik farklılık gösterebilir. Yangın sigortası genel olarak her pakette vardır. Konut sigortası cam kırılmaları için de evinizi güvence altına alır.


Daha fazla ilgili içerik;


Konut Sigortası Fiyatları 2024

Konut sigortası fiyatları

Evinizi ya da tüm binayı konut sigortası yaptırırsanız paket içerisinde eşyalarınızın sigortalanmasını da tercih edebilirsiniz. Konut sigortası fiyatları 2024 Halkbank için pek çok uygun seçenekli paketler mevcuttur. Türkiye sigorta sitesinden konut sigorta poliçesi inceleyebilirsiniz.

Eviniz için konut sigortası hesaplanacağı zaman evin içerisinde yer alan teminatlara göre prim hesaplaması yapılır. Teminatlar dışında deprem için riskli mi risksiz bölgede mi oturduğunuz, kaçıncı katta olduğunuz, binanızın yapısı, kaç katlı bir binada oturduğunuz gibi etkenler primin belirlenmesinde rol oynarlar.

Konut sigortası paketlerinin fiyatları çalışacağınız firmaya göre değişiklik gösterebilir. Evinizin başına bir felaket geldiğinde gördüğü zararı sizin için en az düzeye çekmek sigortanın amacıdır.

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥