Facebook Şifremi Unuttum Değiştirmeden Nasıl Öğrenebilirim

Facebook şifremi unuttum değiştirmeden nasıl öğrenebilirim hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Facebook şifremi unuttum kod gelmiyor işte detaylar.

Facebook şifremi unuttum değiştirmeden nasıl öğrenebilirim, Facebook Ülkemizde en çok kullanılan sosyal medya platformudur. Facebook ta belirli nedenlerden dolayı şifrenizi unutabilirsiniz. Şifrenizi unutmuş olmanız hesabınıza bir daha giremeyeceğiniz anlamına gelmez. Ama değiştirmeden şifrenizi öğrenmek maalesef imkansızdır. Başka türlü bir öğrenme yönteminiz yoktur.

Şifrenizi unutmanız olasılığına karşın hesabı açarken ya da sonrasında telefon numaranızı eklemek sizler için avantajıdır. Çünkü şifrenizi unuttuğunuz zaman Facebook sizden hesabınızı bulmanızı isteyecektir. Bu işlemi iki türlü yapma şansınız vardır: ilki telefon numarası ile yapabilirsiniz, ikinci seçenek ise e posta adresini kullanarak yapabilirsiniz.

Telefondan Facebook Şifresini Değiştirmeden Öğrenme

Telefondan facebook şifresini değiştirmeden öğrenme, Facebook şifrenizi unuttuysanız maalesef şifrenizi değiştirmeden öğrenme durumunuz yoktur. Ama şifrenizi unuttuysanız ve giriş yapamıyorsanız izleyeceğiniz yolları sıraladık.

E-mail üzerinden şifre almak istiyorsanız şu yolları takip edin.

 • Şifrenin altında bulunan Hesabını mı unuttun seçeneğine basınız.
 • Şifre için e mailinizi seçiniz ve devam seçeneğine tıklayınız.
 • Mail sayfanıza bir kod gelecektir ve bu kodu ekrana yazın.
 • Daha sonra yen bir şifre belirlemeniz için önünüze ekran gelecektir istediğiniz şifreyi girerek hesabınıza giriş yapabilirsiniz.

Telefon numaranız ile şifre almak istiyorsanız şu yolları takip ediniz.

 • İlk olarak tr.facebook.com linkine tıklayınız.
 •  Daha sonra önünüze gelen hesabımı bul seçeneğine telefon numaranızı giriniz.
 • Telefonunuza bir kod gelecektir ve bu kodu ekrana yazın.
 • Daha sonra yen bir şifre belirlemeniz için önünüze ekran gelecektir istediğiniz şifreyi girerek hesabınıza giriş yapabilirsiniz
Facebook Şifremi Unuttum Kod Gelmiyor
Facebook Şifremi Unuttum Kod Gelmiyor

Facebook Şifremi Unuttum Kod Gelmiyor

Facebook şifremi unuttum kod gelmiyor, Facebook giriş yapılırken telefonunuza ya da e postanıza onay kodu gelmesi lazım. Yoksa uygulamaya giriş yapamazsınız. Sizlerin denemesi için birkaç öneride bulunacağım.

 • İlk olarak cep telefonunuzda herhangi bir sms alma sorunu olup olmadığını kontrol ediniz.
 • Başka operatöre geçiş yaptıysanız bu durumla karşı karşıya gelebilirsiniz.
 • Sım kartı değişikliği yapmanız halinde güvenlik amacıyla belirli bir süre sizlere mesaj gelmez. Böyle bir durumla karşı karşıya geldiyseniz operatörünüzle iletişime geçiniz.
 • Bazı telefonlar da ise özel servislerden gelen mesajları engellemektedir. Bu duruma bildirim ayarlarından bakabilirsiniz.

Eğer bunlar haricinde hala kod alamıyorsanız www.facebook.com  linkine tıklayarak Facebook giriş sorununu bildirmek için formu doldurmanız gerekmektedir. Bu formda iletişim için bilgilerinizi girin ve en sonda bulunan sorunun açıklaması kısmına maruziyetinizi kısaca anlatınız. En altta bulunan ekran görüntüsü kısmını isteğe bağlı olarak doldurabilirsiniz. En son bilgilerinizi doğru yazdığınızdan emin olarak formu gönderin. Kısa süre içinde size dönüş sağlanacaktır.

Facebook’un İlk Metaverse Evreni

Facebook Şifremi Unuttum Nasıl Açabilirim

Facebook Hesabı Nasıl Dondurulur?

Facebook’ta Takipçileri Nasıl Görebilirim

Facebook’tan Video Nasıl İndirilir

googlehaberler