Google Hesap Şifremi Unuttum Nasıl Alabilirim

Google hesap şifremi unuttum nasıl alabilirim hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Eski e-posta şifremi unuttum işte detaylar.

Google şirketinin birçok hizmetinden birisi olan gmail olarak bilinen e posta servisi hayatımızın tam içerisine girmiş ve birçok uygulamada bu servisi kullanmaktayız. İnstagram, Facebook, Twitter, Sanpchat ve internet âleminde neredeyse tüm sitelere giriş yapmak için kullanıldığı için insanlar için vazgeçilmez bir seviş halini almıştır. Kullanıcılar ise zaman zaman Google hesap şifresini unutabiliyorlar bunun üzerine ise ‘’google hesap şifremi unuttum nasıl alabilirim’’ diye araştırmalar yapmaktadır. Bizde sizler için Google hesabınızı nasıl alabileceğinizi derledik;

 • Bu linkten Google Gmail hesap şifresi kurtarma sayfasına gidiniz.
 • Karşınıza sizden hangi hesabın şifresini kurtarmak istediğiniz hesabı girmenizi isteyen bir ekran göreceksiniz.
 • Bu ekranda şifresini kurtarmak istediğiniz mail adresini giriniz.
 • Hesabınıza kurtarma e posta adresi eklediyseniz bu e posta adresinize doğrulama kodu yollayın Bu doğrulama koduyla hesabınıza başarı ile giriş yapabilirsiniz.
 • Eğer kurtarma e postası eklemediyseniz ekranın orta kısmında bulunan ‘’başka bir yöntem dene’’ butonuna tıklayın.
 • E posta adresinizin bağlı olduğu telefon numaranıza bir kod gelecektir. O kodu karşınıza gelen akrana girerek yeni şifrenizi belirleyebilirsiniz.

Eski E-posta Şifremi Unuttum

Eski e-posta şifremi unuttum, Eski e postalarda şifremizi unutmak çok yaygınlaşan bir eylem haline gelmiştir. Hayatımıza her yeni giren platforma şifre koyduğumuz için bazı şifreleri unutabiliyoruz. Eski e posta şifremi unuttum da şu dönemde oldukça popüler hale geldi. Şifre kurtarma seçenekleri her e posta servisinde değişikliğe uğrasa da genel olarak kurtarma yolu şifremi unuttum ölümünden gerekli adımları izleyerek şifrenizi kurtarabilirsiniz. Şifrenizi kurtardığınız da ise unutmayacağınız bir şifre koymayı ihmal etmeyin.

Eski E-posta Şifremi Unuttum
Eski E-posta Şifremi Unuttum

Gmail Şifre Değiştirme Telefon

Gmail şifre değiştirme telefon, insanlar gmail şifresini unuttuğunda çoğunlukla mobil telefon kullandığı için ‘’gmail şifre değiştirme telefon’’ gibi araştırmaları yapmaktadır. Unuttuğunuz gmail şifrenizi değiştirmek için şu adımları uygulamaları lazım;

 • Telefonunuzun Menüsünden Ayarlar bölümüne giriniz.
 • Ayarlar bölümüne girdikten sonra karşınıza gelen ekrandan Google yazan yeri tıklayınız.
 • Daha sonra karşınız gelen ekrandan Google Hesabınızı yönetin kısmına tıklayınız.
 • Bu ekranda ise şifre yazan bölüme girin ve şifrenizi değiştirin
 • Bu bölüme kadar geldiyseniz şifrenizi başarıyla değiştirmişsiniz demektir.

Google Resimli Arama

Google Drive Whatsapp Yedeği İndirme

Google Play Kredi Kartı Kaldırma

Telefondan Google Hesabı Nasıl Silinir

googlehaberler