Facebook’ta takipçileri nasıl görebilirim ve Facebook’ta beni takip edenleri nasıl silerim, bilgilendiriyoruz. Beni takip edenleri nasıl görebilirim, birlikte inceleyelim.

Facebook’ta takipçileri nasıl görebilirim konusu özellik çıktığından beri birçok insan için merak konusu oldu. Birkaç basit adımla takipçilerinizi bulmanız oldukça kolay:

  • Öncelikle “profilim” bölümüne gelin.
  • “Arkadaşlar” kısmından “daha fazla” butonuna tıklayın.
  • Buradan “takipçiler” seçeneğini bulun ve tıklayın.

Sizi takip eden herkesi bu listeden kolayca görebilir ve takip etmesini istemediğiniz kişiler varsa takipten çıkarabilirsiniz. Bu listeyi sizden başka kimse göremez. Arkadaşlarım listesini de dilerseniz sadece kendinizin görebileceği şekilde ayarlayabilir ve profilinizi özelleştirebilirsiniz.

Facebook’ta Takip Ettiklerimi Nasıl Görebilirim

Facebook’ta Takip Ettiklerimi Nasıl Görebilirim
Facebook’ta Takip Ettiklerimi Nasıl Görebilirim

Kullanıcıların merak ettiği diğer bir konu da Facebook’ta takip ettiklerimi nasıl görebilirim sorusudur. Takip ettiklerinizi bulmak için öncelikle “arkadaşlar” kısmına girin. Buradan “daha fazla” butonuna tıklayarak “takip ettikleri” bölümüne gelin.

Bu alana tıkladığınızda takip ettiğiniz kişilerin listesi önünüze gelir. Aralarında takip etmek istemedikleriniz varsa takipten çıkabilirsiniz. Çıkmak için “takiptesin” yazan kısmın üzerine tıklamanız yeterli olur.

Birini arkadaş listenizden silerseniz otomatik olarak takipten de çıkmış olursunuz ve hiçbir listenizde bir daha görülmez.


Daha fazla ilgili içerik;


Facebook Takipçileri Açma

Facebook uygulaması üzerinden sizi kimin takip ettiğini görmek istiyorsanız birkaç adımı takip etmeniz yeterli olur. Facebook takipçileri açma için öncelikle profilinize girerek “arkadaşlar” sayfanızı açmanız gerekir.

Sonrasında “daha fazla” butonuna tıklayın ve oradan “takipçilerim” kısmına gelin. Sizi o güne kadar takip eden herkes listelenmiş bir şekilde karşınızda olur. Dilediğinizin takibine geri dönüş yapabilir ya da takipten çıkarabilirsiniz.

İnsanlara arkadaşlık isteği gönderdiğinizde onları aynı zamanda takip etmiş olursunuz. Aynı şekilde insanlar da sizi takip etmiş olur.

Facebook’ta Beni Takip Edenleri Nasıl Silerim

Facebook üzerinden sizi kimsenin takip etmesini istemiyorsanız öncelikle takipçi listenizi açmanız gerekir. Facebook’ta beni takip edenleri nasıl silerim diyorsanız takipçi listenizi açtıktan sonra tek tek hepsini silebilirsiniz.

Sizi takip eden kişilerin isminin yanında “takipte” butonu vardır ve bu butonun üstüne tıkladığınızda takipçiyi kaldırabilirsiniz. Onay isteyen butona onay verdiğinizde o kişiye bildirim gitmez ama takip listenizden kaldırılmış olur. Bu şekilde tüm takipçi listenizi ve takip ettiklerinizi temizleyebilirsiniz.

1 Comment

  1. Facebbok takipçilerimi göremiyorum kimin beni takip ettiğini görmek için sizin anlattığınız adımları denedip sonunda gördüm teşekkürler