Garnier C vitamini serum kullananlar kullanım sonuçlarını aktaran yorumlar paylaşıyor. Genel olarak ürün kullanıcılarının değerlendirme yorumları ise forum veyahut da sözlük sitelerinde yer alıyor. Garnier C vitamini serum cilt sorunlarına karşı kullanılıyor. Ciltteki renk eşitsizliğiniz düzenlemek, cildi beslemek ve yanı zamanda çizgi ve akne görünümünü en aza indirmek amacıyla tercih ediliyor. Kullanan kişilerin bazı değerlendirme yorumları ise şu şekilde yansıyor;

 • Cildimi adeta bebek gibi yaptı. Bu zamana kadar en memnun kaldığım serum olduğunu söylesem tam yerinde olur.
 • C vitamini serumu olarak en iyisi diyebilirim. İnsanın cildinin rengini açıp güzel bir parlaklık veriyor.
 • Daha önce çok fazla c vitamini serumu kullandım. Hep farklı markalar kullanıp sonuç alamamıştım. Ancak bu serum gerçekten bir başka.
 • Mucizevi serum dedikleri bu olsa gerek. Benim cildim berbat bir durumdaydı ama uzun süredir kullanıyorum serumu, gerçekten gözle görülür bir fark hissediyorum.
 • Cildini sevenlerin ve düzenli bakım yapanların çantasından eksik etmemesi gereken en kaliteli C vitamini serumu diyebilirim.
 • Akne izleri ve ciltteki renk eşitsizliği için almıştım. Ben büyük bir fark göremedim ama yeni kullanmaya başladığım için herhalde. Çünkü yorumlarda herkes ürünü baya övmüş.

Garnier C vitamini serum kullananlar tarafından yapılan bazı yorumlar yukarıdaki gibidir. Kullanıcıların geneli ürün değerlendirmesini olumlu yönde yapmıştır. Bu da ürünün kaliteli ve gerçekten etkili olduğunu gösteren en önemli etkendir.

Garnier C Vitamini Serum İçerik Listesi

Garnier C vitamini serum içerik listesi kullanmak isteyen herkes tarafından merak ediliyor. C vitamini cilt serumlarında sadece C vitamini olduğu düşünülür. Nitekim bunun yanı sıra destekleyici farklı içerikleri de mevcuttur. En sık tercih edilen Garnier C vitamini serumun içerisinde ne olduğu da merak ediliyor. Kısaca içerik listesini aktarmak gerekirse de;

 • %3,5 oranında niasinamid içerir.
 • Salisilik asit içerir.
 • Bol limon özlü C vitamini içerir.

Garnier C vitamini serumu içeriği yukarıda sıraladığımız şekildedir. İçerdiği C vitamini özü tamamen doğaldır. Bu nedenle de cilt sorunlara karşı savaşmak ve daha sağlıklı bir cilde sahip olmak isteyenlerin ilk tercih ettiği ürün olarak dikkat çekiyor.

Garnier C Vitamini Serum Sivilce Yaptı

Garnier C vitamini serum sivilce yaptı gibi sorunlarla karşılaşan kullanıcılar olabiliyor. Her serum türü her cilt yapısına uygun olmayabilir. Cilt tipine uygun olmayan cilt bakım ürünleri kullanmanız halinde cildinizde sivilce gibi sonuçlar doğurabilir. Özellikle de satın aldığınız cilt bakım serumlarını yanlış ya da sıkça kullanmanız halinde de sivilce sorunları ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu gibi durumlarda kullandığınız serumu doktorunuza belirterek danışmayı deneyebilirsiniz.

Garnier C vitamini Serum Şikayet

Garnier C vitamini Serum şikayet var sitesinde sıkça anılıyor. Daha önce bu serumu kullanan kullanıcılar ürün hakkındaki şikayet ya da memnuniyet yorumlarını farklı forum ve sözlük sitelerinde paylaşıyor. Şikayet var sitesinde de genelde ürünü kullanan kullanıcıların şikayet yorumları yer alıyor. genel olarak ürüne dair şikayet içerikleri olan bazı yorumlar şu şekilde yansıyor;

 • Ürünü kullanmaya başlayalı yaklaşık 2 hafta kadar oldu. Ben zerre kadar memnun kalmadım. Hatta sanki cildimin rengini koyulaştırdı.
 • Sözde cilt bakım serumu ama benim cildime yaramadı sanırım. Çünkü kullanmaya başladığımdan beri cildimde sivilceler oluşmaya başladı.
 • Benim cildimde parlaklık yarattı ama beraberinde de sivilce getirdi. Hiç sivilce çıkmazdı yüzümde. Artık bu üründen sonra çıkmaya başladı.

Garnier C vitamini serumunu kullanan her kullanıcı memnun kalmayabiliyor. Özellikle de ürünü kullanıp karşılaştığı sorunlardan dolayı şikayet eden kullanıcıların yorumları yukarıda yer verdiğimiz şekilde yansıyor.

Garnier C Vitamini Serum Nasıl Kullanılır

Garnier C Vitamini Serum Nasıl Kullanılır?

Garnier C vitamini serum nasıl kullanılır ve kullanırken nelere dikkat edilir? Bu ve benzeri sorular serumu ilk kez kullanacak herkes tarafından merak ediliyor. Normal şartlarda serumun üzerinde detaylı kullanım talimatları yer alıyor. Bu talimatları dikkate alarak uygulamanız gerekiyor. Yine de bilmeyenler için kısaca kullanım detaylarını aktaralım;

 • Garnier C vitamini aydınlatıcı serum temiz bir cilde uygulanmalıdır.
 • Mümkünse duşta sonra uygulama yapmanız daha faydalı olacaktır.
 • Serumu temiz cildinizin üzerine damlatın ve masaj yaparak cildinize yedirin.
 • Serumu günde iki defa olmak üzere sabah ve akşam uygulayabilirsiniz.
 • Serumu nazikçe masaj yaparak cildinize uyguladıktan sonra yıkamanıza gerek yoktur.

Yukarıda sıraladığımız uygulama adımlarını dikkate alarak kullanabilirsiniz. Ancak serumu cildinize uygularken mutlaka göz çevrenize temas etmemesine de özen göstermeniz tavsiye edilir.

Garnier C Vitamini Serum Süslü

Garnier c vitamini serum süslü sözlük konularında sıkça yer alıyor. Süslü sözlük forum sitesinde daha evvel Garnier c vitamini serum kullanan kullanıcılar detaylı olarak yorumlarını paylaşıyor. Bu yorumlar olumlu olabildiği gibi olumsuz da olabiliyor. Kısaca Garnier c vitamini serum hakkında süslü sözlük üzerinden paylaşılan bazı kullanıcı yorumları şöyle yansıyor;

 • Ben genel olarak günde bir defa ve gündüzleri kullanıyorum. Cildimde güzel bir parlaklık ve yumuşaklık yaratıyor.
 • Ben normal şartlarda yüz bakım ürünlerinde hiç Garnier markasını tercih etmiyordum. Ancak Garnier c vitamini serumu indirimdeyken denemek için aldım. Gerçekten efsane bir ürün olduğunu keşfettim. Bundan sonra bu ürünü tek geçerim.
 • Çok farklı ve pahalı markaların c vitamini serumlarını denedim ama henüz Garnier kadar kaliteli bir c vitamini serumu görmedim.

Süslü sözlük kullanıcıları tarafından Garnier c vitamini serumu için aktarılan bazı yorumlar bu şekildedir. Genelde kullanıcıların tamamı ürün hakkında olumlu yorumlar paylaşıyor.

C Vitamini Serumu Nasıl Kullanılır

D Vitamini Ampul Eczane Fiyatı

Ylang Ylang Yağı Ne İşe Yarar

Comments are closed.