Gate.io Para Yatırma ve Çekme – Gate.io Türk Lirası Yatırma

Gate.io Para yatırma ve çekme – Gate.io Türk Lirası yatırma hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Gate.io bankadan para yatırma işte detaylar.

Gate.io para yatırma işlemi için öncelikle hesap açmanız gerekiyor. Hesap açma adımından sonra kolayca para yatırma işlemlerinizi yapabilirsiniz. Gate.io borsasında para yatırma işlemlerinin tümü coinler ile yapılmaktadır. Bu nedenle de bir online cüzdan a sahip olmanız gerekiyor. Eğer cüzdanınız yoksa da Binance üzerinden de para yatırma işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Binance hesabınızı açtıktan sonra hesap ayarları kısmına tıklayın. Ardından Para yatırma-çekme bölümüne tıklayarak devam edin. Karşınıza kripto para seçenekleri çıkacaktır. Buradan dilediğinizi seçerek yatır kısmına tıklamanız işleminizi bitirmeniz için yeterli olacaktır.

Gate.io Para Çekme Alt Limiti

Gate.io Bankadan Para Yatırma

Gate.io bankadan para yatırma işlemi mümkün değildir. Bunun için yukarıda ifade ettiğimiz işlemler takip edebilirsiniz. Genel olarak para yatırma sürecini yeniden aktarmak gerekirse de;

  • Hızlıca cüzdan sayfasına ulaşın.
  • Bu kısımda yatıracağınız parayı aratarak bulun.
  • Ardından ise para yatırma kısmına tıklayın.
  • Bu kısma tıkladıktan sonra yatırmak istediğiniz kripto para seçeneğini seçin.
  • Seçeneği bulup tıkladıktan sonra TCR-20 kısmına tıklayarak devam edin.
  • Bu sayfanın alt kısmında size direk cüzdan kodu verilir. Bu kodu kopyalayarak devam edin.
  • Ardından göndereceğiniz para tutarını belirterek işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Gate.io Transfer Süresi

Gate.io transfer süresi oldukça kısadır. Yukarıda belirttiğimiz adımları takip ederek işleminizi sonlandırdıktan yaklaşık 30 dakika kadar sonra para hesaba aktarılır. Yani maksimum işlem süresi 30 dakika olarak yansıyor.

Gate.io Para Çekme Alt Limiti

Gate.io para çekme alt limiti için genel geçer bir tutar bulunmuyor. Para çekme alt limitleri genelde kripto para seçeneklerine göre değişkenlik gösteriyor. yani hangi kripto parayı çekmek istediğinize bağlı olarak alt limit seçeneği sunuluyor.

Gate.io Para Yatırma Kredi Kartı
Gate.io Para Yatırma Kredi Kartı

Gate.io Para Yatırma Kredi Kartı

Gate.io para yatırma kredi kartı seçeneği daha önce yoktu. Nitekim artık kredi kartı ile para yatırma hizmeti de sunuluyor. Çeşitli borsalara yatırdığınız paraları coine çevirip işleminizi yapabiliriniz.

Gate.io Para Yatırma Komisyonu

Gate.io para yatırma komisyonu farklılık gösteriyor. Genel geçer bir komisyon tutarı bulunmuyor. Kullanıcının borsada yaptığı işlemlere göre komisyon miktarları da farklı şekilde yansıyor.

Binance Açılmıyor

Gate.io Fon Şifresi Nedir

Gate.io Güvenilir Mi

Gate io Kaldıraçlı İşlem Nasıl Yapılır

googlehaberler