Gelinim Mutfakta İzleyici Yorumları 2022 – Sizce Gerçek mi, Kurgu mu

Gelinim mutfakta izleyici yorumları 2022 hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Gelinim mutfakta yeni yorumlar ve gelinim mutfakta kurgu mu işte detaylar.

Gelinim Mutfakta izleyici yorumları 2022 yılı itibari ile yarışmacıların yemekleri, kaynanaları ile olan iletişimleri ve gelinler arasında geçen tartışmalara yönelik olarak yapılıyor. Program bünyesinde gerçekleştirilen yarışmanın her hafta kazananın ve kaybedeni oluyor. Kazanan altın ödülünü alırken kaybeden kaynana ve gelin yarışmayı terk etmek zorunda kalıyor.

Gelinim mutfakta izleyicilerinin programın gerçekliğine dair şüpheleri olduğu da biliniyor. Kanal D ekranlarında olan Gelinim Mutfakta programı hafta içi her gün 13.00’da aktif olarak yayınlanıyor. İzleyici yorumlarını şekillendiren olayların reytingleri yükselten olaylar olduğunu da söylemek gerekiyor.

Gelinim Mutfakta Kim Birinci Oldu?

Gelinim Mutfakta Yeni Yorumlar
Gelinim Mutfakta Yeni Yorumlar

Gelinim Mutfakta Yeni Yorumlar

Gelinim mutfakta yeni yorumlar ile günden güne izleyenlerini şaşırtan bir programdır. Gelinler ve kaynanaların birlikte yarıştığı programda her gün farklı bir gündem söz konusu. Gelinler ve kaynanalar arasında geçen tartışmalardan tutun da kaynanaların kendi aralarında yaşadıkları tartışmalar, gelinlerin kendi aralarında yaşadıkları tartışmalar da oldukça ilgi çekici bulunuyor.

Gelinim Mutfakta izleyenlerinin en sık yaptığı yorumların ana konusu ise Türk kültürünün bu şekilde olmadığı ve insanların böyle bir hayat yaşamadığı yönünde oluyor. Programın kurgu olduğu iddiası da tam burada başlıyor.

Program boyunca yaşananlar, söylenen kötü sözler ve yarışmacıların tavırları aslında reytingleri yükseltmek için bir kurgu olabilir. Buna dair net bir bilgi olmasa da birçok izleyici yorumlarında kurgu olduğuna dair şüpheleniyor.

Gelinim Mutfakta Kurgu Mu
Gelinim Mutfakta Kurgu Mu

Gelinim Mutfakta Kurgu Mu

Gelinim Mutfakta kurgu olduğu düşüncesi programın reytinglerini yükselten akıl almaz söylemler nedeni ile ortaya çıkmaktadır. Programda en çok dikkat çeken ve reytingleri yükselten sözler ise kaynanalar ve gelinler arasındaki tartışmalardan doğuyor. Bu sözlerden bazıları;

  • “Gelinim sofrayı hiçbir zaman tam kuramaz.”
  • “Annesi öğretmemişse ben nasıl öğreteyim.”
  • “Gelinim bana anne demiyorsa hiçbir şey demesine gerek yok.”
  • “Gelinime laf etmek kimsenin haddine değil. Onların akıllarını alırım.”

Gelinim Mutfakta Bilezikler Gerçek Mi

“Gelinim mutfakta bilezikler gerçek mi?” sorusu izleyenler tarafından oldukça sık soruluyor. Programın işleyişi kapsamında her hafta, hafta boyunca en yüksek puanı olan yarışmacıya tam 5 altın bilezik hediye ediliyor. Yarışmanın kazananların oldukça iyi bir kazanç elde ediyor olması izleyicilerde bileziklerin sahte olabileceğine dair şüphe uyandırıyor.

Program tarafından bileziklerin gerçek olduğu söyleniyor. Bileziklerin sahte olduğunu söyleyen herhangi bir iddia ve yarışmacı olmadığından bileziklerin gerçek olduğu savı bulunmaktadır. Gelinim Mutfakta programının en çok kazanan yarışmacılarından biri olan Ezgi’nin toplam 50 bilezik ve 34 çeyrek altın aldığı biliniyor.

Kuruluş Osman Dizisi İzleyici Yorumları

Dizipal Güncel Adres

Mahkum Dizisi İzleyici Yorumları

Sadakatsiz Dizisi İzleyici Yorumları

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

147 Yorum

  1. Bugün aslıhan gelinin kayınvalidesini nasıl çocuk azarlar gibi azarlamasını çok büyük bir şaşkınlık ve üzüntüyle izledim o kadın yere baktı durdu oynamadı bile ağladım o kadının o haline. Bu asla kabul edilemez bir şey ne olursa olsun bende bir gelin olarak hiç bir kayın valide bu muameleyi hak edemez bu ne saygısızlık ne vicdansızlık sunucu araya girip yarışmadan atacak diye bekledim ben proğramı izlemiyorum dikkatimi çekti izledim kesinlikle derhal yayından kaldırılmalı örf ve adet nerede.inşallah kendi gelini de böyle yapar o an anlar o kadını ne hale düşürdüğünü bakmayın bu proğrama çok tehlikeli aman Allahım nedir bu şımarıklık

  2. Rezalet gelinler kayınvalideleri çocuk gibi azarlıyorlar para için saygı sevgi ayaklar altında adı yarışma olmuş Türk insanının düştüğü duruma bak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu