Getir Üyelik Silme – Getir Hesap Silme Linki

Getir Üyelik Silme ve Getir Hesap Silme Linki hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Getir Masterpass Hesabı Silme nasıl yapılır işte detayları.

Getir üyelik silme işlemleri için ilk yapmanız gereken şey müşteri temsilciliği ile iletişime geçerek isteğinizi belirtmektir. İletişim numarası tüm kullanıcılara 7/24 açıktır.

Hesap silme talebinizi ilettikten sonra kısa sürede işlemler gerçekleşir ve sizden hesabınızı sildiğiniz için herhangi bir bedel alınmaz. Sipariş vermediğiniz sürece bir işlem olmayacağı için hesabınızı silmeyerek bekletmeniz de sizin için avantajlı olabilir.

Hesap silmenin bir başka alternatif yolu da mail adresinden yetkili mercii ile iletişime geçmektir. İşlemleriniz bir gün içerisinde bitecektir.

Getir Hesap Silme Linki

Getir uygulamasından hesabınızı silmek istiyorsanız izleyebileceğiniz bir başka yol da Getir hesap silme linki aracılığı ile işlem gerçekleştirmektir. Getir hesabınızın silinmesi için şu yolları izlemeniz gerekir:

  • https://getir.com/hakkimizda/iletisim/ sitesine giriş yapın.
  • Hakkımızda bölümüne girerek buradan İletişim kısmına gelin.
  • İletişim kısmında talebinizi yazabileceğiniz bir kutucuk vardır. Bu kutucuğa hesap silme talebinizi yazdıktan sonra gönderin.

İşlemler kısa süre içerisinde gerçekleşecek ve hesabınız silinecektir. İsterseniz teyit için müşteri hizmetlerini de arayarak iletişime geçebilirsiniz.

Getir Numara Değiştirme

Getir Numara Değiştirme

Getir uygulamasında telefon numaranızı değiştirmek istediğinizde müşteri temsilcisine ulaşarak bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. Getir numara değiştirme için dilerseniz uygulamanın mail adresine de talep gönderebilirsiniz.

Müşteri temsilciliğine +90 (850) 532 50 50 numaradan veya [email protected] mail adresinden 7/24 erişim sağlanabilir. Bilgi güncelleme işlemleri oldukça hızlı olur. Eğer işlemler tamamlanmadan sipariş vermek isterseniz siparişinizin not kısmına yeni telefon numaranızı da yazabilirsiniz.

Getir uygulamasının İletişim bölümünde mesaj yazma kutucuğu aracılığı ile de telefon numarası değiştirme talebinde bulunabilirsiniz. Müşteri temsilcisi size her durumda yardımcı olur ve bilgilendirme yapar.

Getir Masterpass Hesabı Silme

Getir Masterpass hesabı silme işlemleriniz için müşteri temsilciliği ile iletişime geçmeniz gerekir. Kullanıcı bilgilerinizi söyledikten sonra yapmak istediğiniz işlemi ve nedenini bildirdiğinizde hesap bilgileriniz kısa zaman içerisinde güncellenir ya da silinirler.

Uygulamaya direkt olarak mail de atabilirsiniz. Attığınız maillere aynı gün dönüş yapılır ve işlemleriniz tamamlanır. Müşteri temsilciliğine 7/24 ulaşım sağlayabilirsiniz. Dilerseniz web sitesine giriş yaparak İletişim bölümünden uygulamaya mesaj da gönderebilirsiniz. Her başvuru kısa sürede dönüş alır ve çözüm sunulur.

Getir Hesap sildikten sonra tekrar açılır mi

“Getir kapatılan hesabı açma” hakkında çokça soru aldık. Getir Hesabı sildikten sonra geri alınır mı? Hayır, silinen getir hesabı tekrar açılamaz.

Getir Nasıl Çalışıyor?

Getir Kapıda Ödeme Var Mı?

Getir Araçlı Kurye Başvuru

Getir İlk Sipariş 30 TL İndirim Nasıl Yapılır – Kampanya Kodu 2022

Getir İndir

Getir Kimin (Getir Piyasa Değeri)

Getir Saat Kaça Kadar Çalışıyor

Getir Sipariş İptal Etme

Getir Ne Kadar Maaş Veriyor

googlehaberler