Goller Cepte hangi operatörde ve Goller Cepte hangi hatlar kullanabilir, bilgilendiriyoruz. Goller Cepte ücretli mi ve Goller Cepte nasıl internet kazanılır Türk Telekom’da, gelin birlikte inceleyelim.

Günümüzde artık çoğu sektör gelişmiş duruma gelişmiştir. Bir zamanlar, operatör sayısı bir kaç tane ile sınırlı iken, günümüzde giderek artmaya başlamıştır. Türk Telekom bilindiği üzere, Avea’yı satın almıştır. Daha sonra da hat üzerinde birçok yenilik ve çalışmalar yapmıştır.

Bu aşamalardan sonra, daha modern bir noktaya taşınmıştır. İnternet ve şebeke konularında gelişmeler olmuştur. Ayrıca önemli uygulamaları da Türk Telekom’da bulmak mümkündür. Goller cepte uygulaması da bunlardan biridir. Türk Telekom müşterileri uygulamayı yükleyerek, haftalık internet kazanma şansı elde edilebilir.

Goller cepte uygulaması, aslında tüm operatörler tarafından indirilip kullanılabilir. Oynanan tüm maçların skorları, telefona bilgi olarak gelecektir. İlk kez kullanacak kişiler, Ücretsiz yazdıktan sonra, 4545’e mesaj atarak Türk Telekom goller cepte uygulamasını kullanabilirsiniz. Aylık belirlenen ücret 19 TL’ dir.

Goller Cepte Türk Telekom Oluyor mu?

Türk Telekom müşterileri, goller cepte uygulamasını indirdiği zaman günlük 509 MB İnternet hediyesi kazanır. Türk Telekom goller cepte, son zamanlarda popüler bir uygulamadır.

Goller Cepte Hangi Operatörde?

Goller cepte uygulamasını kullanmak için üye olmak gerekir. Turkcell ve Vodafone kullananlar, uygulamadan yararlanabilir. Türk Telekom’ da goller cepte uygulamasını kullandıran operatörlerden biridir. Yalnızca Turkcell kullananlardan mobil paketten internet kullanımı olmaz. Diğerlerinde mobil paketten internet kullanılır.

Goller Cepte Nasıl İnternet Kazanılır Turkcell?

  • E fatura abonesi olan kişiler, otomatik olarak talimat verebilir ve bundan dolayı da haftalık internet paketi kazanma şansı kazanır.
  • İnternet hakkından faydalanmak için, 3008’e elektronik posta adresini atmak yeterli olacaktır.
  • Goller cepte uygulamasını Turkcell hatlardan iptal etmek de son derece basittir.
  • İptal için,  İPTAL GOL yazarak, 2200’ a göndermek yeterli olacaktır.

Goller Cepte 2 GB Bedava İnternet

Goller Cepte Hediye İnternet

Comments are closed.