Gsb Wifi Çıkış (KYK Wifi Ücretsiz Mi)

Gsb wifi çıkış işlemi için tüm detaylarını içeriğimizden inceleyebilirsiniz. GSB.gov.tr alan adı üzerinden yapacağınız işlemler sırasında herhangi farklı bir internet ağına bağlı olmamanız gerekiyor. Hızlandırılmış kılavuz niteliğinde olan GSB wifi şifre çıkış işlemini şu adımları takip ederek yapabilirsiniz.

 • Çıkış işlemini yapmak için https://wifi.gsb.gov.tr/ adresine erişmeniz gerekiyor.
 • Belirtilen adrese giriş yaptıktan hemen sonra internet ağından çıkmak için ‘’Doğrulama sayfası’’na tıklayın.
 • Bu sayfada göreceğiniz çıkış alanına tıklayın.

Normal şartlarda sadece yukarıda belirttiğimiz bu adımları takip ederek kolayca çıkış yapabiliyorsunuz. Nadir olmakla beraber bu adımları takip ederken teknik sorunlar çıkabiliyor. Teknik sorun kaynaklı çıkış yapamadığınız durumlarda ise içeriğimizin devamında yer vereceğimiz bilgilerden faydalanmanız mümkündür.

https //wifi.kyk.gov.tr Çıkış

https //wifi.kyk.gov.tr çıkış işlemlerini yaparken en önemli detay belirtilen wifi ağı dışında bir ağa  bağlıyken işlem yapamayacak olmanızdır. Yani çıkış yapma sırasında sadece KYK wifi ağına bağlı olmanız gerekiyor. Bundan emin olduktan sonra ise çıkış yapmak üzere şu adımları takip edin;

 • wifi.kyk.gov.tr adresine erişim sağlayın.
 • Adreste karşınıza çıkan doğrulama sayfasına tıklayın.
 • Ardından ise yine ekranda göreceğiniz çıkış ikonuna tıklayarak işlem adımlarınızı tamamlayın.

KYK wifi sisteminden çıkış yapmak belirttiğimiz adımlardaki kadar kolaydır. Sadece işlem adımlarını doğru takip etmeniz ve teknik detaylara takılmamanız gerekir.

wifi.kyk.gov.tr Login

wifi.kyk.gov.tr login üzerinden kolayca giriş yapabilirsiniz. Yeni kullanıcılar genelde giriş adımları hakkında fikir sahibi değildir. Giriş yapmak üzere takip etmeniz gereken işlem adımları ise kısaca şöyledir;

 • wifi.kyk.gov.tr adresini açın.
 • Doğrulama sayfası üzerinden kullanıcı adı ve şifrenizi eksiksiz girerek giriş yapın.
 • KYK wifi ağındaki kullanıcı adı her zaman kişinin T.C. kimlik numarasıdır.
 • Yabancı uyruklu öğrenciler için kullanıcı adı kısmına pasaport numarası yazılmalıdır.
 • Bu adımlarda otomatik atanan şifreyi girebilirsiniz.

Belirtilen adımlar ilk kez giriş yapacak kullanıcılar için geçerlidir. Otomatik atanan şifrenizi belirli bir süre zarfında değiştirmeniz gerekiyor. Çünkü otomatik atanan şifrenin süresi dolduğunda tekrar giriş yapmak için güncel şifreye ihtiyacınız olacaktır.

Gsb wifi çıkış

KYK Wifi Ücretsiz Mi?

KYK wifi ücretsiz mi sorusun yeni giriş yapıp faydalanacak her öğrenci tarafından merak ediliyor. KYK Wifi üniversite öğrencilerine özel sunulan bir internet projesidir. Bu proje tamamen ücretsiz şekilde sunuluyor. Öğrenciler diledikleri zaman wifi giriş ve çıkış işlemlerini yapabiliyor.

GSB KYK Wifi Nasıl Kayıt Olunur?

GSB KYK wifi nasıl kayıt olunur sorusu her yeni üniversite öğrencisinin araştırdığı başlıca sorulardan biridir. KYK wifi hizmeti tamamen ücretsiz şekilde Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından sunulan bir hizmettir. Bu hizmetten faydalanabilmeniz için KYK bünyesinde kayıtlı bir öğrenci olmanız gerekiyor.  Kaldığınız KYK yurdunun idaresine giderek internet erişiminden faydalanmak istediğinizi belirtin. İlk kez giriş yaparken ise şu adımları takip edin;

 • wifi.kyk.gov.tr adresini açın.
 • Doğrulama sayfası üzerinden kullanıcı adı alanına T.C. kimlik numaranızı yabancı uyruklu öğrenciyseniz pasaport numaranızı girin.
 • Ardından ise gelen otomatik şifreyi girerek işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Yer verdiğimiz adımları takip ederek kolayca KYK ücretsiz wifi hizmetinden faydalanabilirsiniz. Eğer işlem adımları sırasında herhangi bir sorun yaşıyorsanız yurt idaresi ile görüşerek destek talebinde bulunabilirsiniz.

GSB Wifi Çıkış Linki

GSB wifi çıkış linki https://wifi.gsb.gov.tr/ adresidir. Bu adrese tıkladığınız zaman doğrulama ekranı sizi karşılıyor. Doğrulama ekranı üzerinden giriş yaptıktan sonra ise çıkış ikonunu göreceksiniz. Çıkış kısmında tıkladığınızda sistemden tamamen çıkış yapmış olursunuz. Ancak çıkış işleminizi yaparken sadece KYK wifi ağına bağlıyken işlem yapabileceğinizi unutmamanız gerekir.

Gsb wifi çıkış ve giriş işlemlerine dair tüm detayları aktardık. İçeriğimizde eksik ya da hatalı bilgilere yer verdiğimizi düşünüyorsanız bunları hemen yorum alanı üzerinden bizimle paylaşabilirsiniz

KYK Wifi Kota Sorgulama

Kyk Borcu Faizi Nasıl Silinir

Fatih İnternet Şifresi

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr