Paket servis saatleri (Ramazan) 2022

Hafta sonu paket servis saatleri virüs sebebiyle kısıtlamalar çerçevesinde düzenlenmektedir. Hafta içi ve hafta sonu uygulamaları zaman zaman değişiklikler göstermektedir.

Yasaklar kimi zaman kurallar anlamında değişebilmektedir. Bu sebeple vatandaşlar kuralların son halini merak edebilir. Hafta sonu paket servis almak istemeniz durumunda bu talebinizi gün 05:00 ile 24:00 arasında gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Ramazan Kolisi Fiyatları 2022 (Bim, A101 ve Migros)

Paket servis saatleri kaça kadar açık

Paket servis saatleri kaça kadar açık

Paket servislerin tam olarak hangi saat dilimlerinde açık olduğu merak edilen bir sorudur. Uygulama hafta sonu paket servis saatleri değişiklik göstermektedir. Hafta içinde müşteriler saat 21:00 e kadar ki sürede gel al servisinden yararlanabilmektedir. Fakat bu saatten sonra paket servis hizmetini kullanmaları gerekecektir. Paket servis saatleri özemle şu şekilde anlatılabilir;

  • Hafta içi 21:00 ile 00:00 saatleri arasında paket servis siparişi verebilirsiniz.
  • Hafta sonu 05:00 ile 00:00 saatleri arasında paket siparişinde bulunabilirsiniz.
Hafta içi paket servis kaça kadar açık

Hafta içi paket servis kaça kadar açık

Hafta içi paket servis kaça kadar açık sorusu bazı zamanlarda akıl karıştırabilir. Hafta içi ve hafta sonu paket isteme durumu kurallarla belirlenmiştir. Sokağa çıkma yasağı kapsamında lokantalarda bazı kısıtlamalar bulunmaktadır. Hafta içerisinde paket servis sokağa çıkma yasağı ile başlamaktadır. 21:00 itibariyle vatandaşların sokağa çıkması yasaklanmıştır. Bu saat itibariyle sipariş verebilirsiniz. Bunun dışında son saat olarak ise 00:00 belirlenmiştir. Bu saat dışında talepte bulunmanız mümkün olmayacaktır.

Hafta içerisinde sokağa çıkma yasağının bulunmadığı saatlerde lokantalardan giderek kendi siparişinizi kendiniz alabilirsiniz. Bunun yanı sıra dilediğiniz zaman paket servisi siparişinde de bulunabilirsiniz. Bu nokta da her hangi bir kısıtlama bulunmamaktadır. Yasağın olmadığı saatlerde uygulanmakta olan tek kısıtlama lokanta da oturarak yemek yeme noktasındadır.

Ali Saroğlu

Uzun yıllardır Google için içerik üretiyorum. Bu içeriklerin faydalı olması katkıda bulunmak istersen benimle iletişime geçebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu