Haruniye kaplıcaları fiyat listesi güncel rakamlarını sizlere aktarıyoruz. Haruniye kaplıcaları otel fiyatları ve Haruniye kaplıcaları pansiyon fiyatlarını gelin birlikte inceleyelim.

Haruniye kaplıcaları fiyat listesi gideceğiniz bölgeye ve kalacağınız gün sayısına göre farklılık gösterir. Sizin için en uygun olacağını düşündüğünüz bölgede fiyatlar için görüşebilirsiniz. Günümüzde kaplıcaların insan sağlığına faydaları şu şekildedir:

Haruniye Kaplıcaları Fiyat Listesi2023 Güncel
1 Kişilik (Günlük)750 TL
Haruniye Kaplıcaları Fiyat Listesi
  • Romatizma hastalığı olanlarda çok faydalıdır.
  • Cilt hastalıklarına iyi gelir.
  • Kadın hastalıklarının tedavisinde yardımcı olur.
  • Sinirsel olan rahatsızlıkların tedavisinde yardımcı olur.
  • Beslenme bozukluğu olan kişinin tedavisine yardımcı olur.
  • Mide problemleri ya da bağırsak problemleri yaşayan kişilerin tedavisinde yardımcı olur.
Haruniye Kaplıcaları
Haruniye Kaplıcaları
Haruniye Kaplıcaları
Haruniye Kaplıcaları
Haruniye Kaplıcaları
Haruniye Kaplıcaları
Haruniye Kaplıcaları

Daha fazla ilgili içerik;


Haruniye Kaplıcaları Faydaları

Haruniye Kaplıcaları özellikle belirli rahatsızlıkları olan insanlar için çok faydalıdır. Kaplıca suyunun sıcaklık derecesi 32’dir. Haruniye Kaplıcaları faydaları özellikle romatizma ağrısı çeken insanlar için gereklidir.

Kaplıcaların suları ile tedavi uzman kişiler tarafından kontrol edilir. Her kaplıcanın suyunun içerisindeki mineral çeşitleri farklı olduğu için hangi kaplıcaya gitmeniz gerektiğini doktorunuza danışabilirsiniz.

Yalnızca suya girmek değil uzman kişilerin sizin için özel olarak önerdiği kürleri de yaparsanız kaplıca tedavisinden en iyi şekilde yararlanmış olursunuz ve şikayetleriniz azalır.

Haruniye Kaplıcaları Yorumlar

Haruniye Kaplıcaları mineral bakımından oldukça zengin sulardır. Haruniye Kaplıcaları yorumlar oldukça olumlu dönüşler alır. Dilerseniz siz de web sitesinden okuyabilirsiniz.

Kalsiyum ve magnezyum başta olmak üzere insan sağlığı için önemli olan mineralleri bünyesinde taşır. Kalsiyum sayesinde romatizma ağrıları ortadan kalkar. Kendinizi dinlenmiş ve dinç hissedersiniz.

Kaplıcalar tamamen saf sulardır ve içerisine başka herhangi bir madde eklenmez. Eski zamanlardan günümüze kadar gelen kaplıca sularının yapısında hiçbir değişiklik yapılmamıştır. Romatizma hastaları için çok faydalıdır.

Haruniye Kaplıcaları Telefon Numarası

Haruniye Kaplıcaları’na ulaşmak isterseniz telefon numarasından arayabilirsiniz. Haruniye Kaplıcaları telefon numarası 0328 876 80 02 olarak belirtilmiştir. Ayrıca kaplıcaya 0542 534 80 80 whatsapp numarasından da ulaşabilirsiniz. Doktorunuzun da tavsiyesi üzerine dilediğiniz zaman telefon ederek randevu oluşturabilirsiniz.

Kaplıcalardan yararlanmak için öncelikle kendinizi rahatlatmalı ve eğer uzman kişiler kür tavsiye ettiyse bunu uygulamalısınız. Kürler sayesinde hangi rahatsızlığınız varsa en kısa sürede kendinizi daha iyi hissedersiniz.

Kaplıca suları ileri yaşlı insanlar için de oldukça faydalıdır ve özellikle romatizma sorunu yaşayan kişiler için faydalıdır.

1 Comment