Dizi seveler tarafından House Of Dragons nereden izlenir sorusunun yanıtı merak edilmeye başladı. Targaryen hanesinin 172 yıl öncesinin anlatıldığı bu hikayeyi nasıl ve nereden izleyeceğinizi ele aldık.  

House Of Dragons yayınlandığı ilk tarihten beri birçok kişi tarafından ilgiyle izlenmektedir. Game Of Thrones dizisinin devamı niteliğinde olduğu için herkesin gözdesi olan House Of Dragons HBO Max platformunda yayınlanmaktadır. House Of Targaryen 1. bölümü 21 Ağustos 2022 tarihinde yayınlanmıştır. Ayrıca ilk sezon on bölümden oluşmaktadır. İlk bölüm daha çok izleyiciye ulaşması için Youtube kanalı üzerinden yayınlandı. Diğer bölümleri HBO Max platformunda vardır. Ancak HBO Max platformu Türkiye’de yayın yapmamaktadır. Peki ülkemizde bu diziyi izleyebileceğiniz hangi platformlar var?  

Türkiye’de House Of Dragons Nasıl İzlenir? 

Türkiye’de House Of Dragons Nasıl İzlenir?

Dizi konusu, oyuncularıyla birlikte oldukça beğeni topladı. Game Of Thrones dizisinin devamı olduğu için bu dizi de HBO Max platformunda yayınlanmaktadır. Ayrıca Sky Deutschland kanalında da yayın vermeye başlamıştır. İlk bölümü Youtube üzerinden yayınlandı. Ülkemiz HBO Max platformuna erişim sağlanmadığı için başka bir yöntem sayesinde dizinin bölümüne ulaşabilirsiniz. Peki bu yöntem nedir? 

  • VPN sayesinde yayınlanan bölümlere ulaşmaya çalışabilirsiniz. 
  • İlk olarak VPN kurulumu gerçekleştirmeniz gerekir.  
  • VPN kurduktan sonra ABD sunucusuna bağlanmanız yeterlidir.  
  • Bu işlemin ardından HBO Max aboneliğinizi başlattıktan sonra bölümlere ulaşabilirsiniz.  
  • Ancak bu yöntem uygulandıktan sonra dil seçeneğini değiştiremezsiniz. 
House Of The Dragon 7. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak? 

House Of The Dragon 7. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Game Of Thrones dizisi uzun zamandan beri herkesin en popüler dizisi konumundadır. Dizi final yapmasına rağmen etkisi hala sürüyor. House Of The Dragon ise Game Of Thrones dizisinin devamı niteliğinde karşımıza çıkmaktadır. Dizinin 6. Bölümü yayınlanmıştır. 7.bölümü ise 3 Ekim tarihinde yayınlanacaktır. Fragmanıyla birlikte dizide olacak olaylar merak edilmeye başladı. 6. bölümün özeti ise şu şekildedir; 

Daemon ile Leydi Laena evlidir ve kendisini ejderha tarafından yakılarak öldürüldüğü hakkında bilgi verir. Laenor’un çoçuklarından biri eski sevgilisinin ismini taşımaktadır ve Alicent ise şeytanla anlaşma yapmıştır. Rhaenyra ise evlilikleri hakkında çıkan dedikodudan sonra Laenor dan ayrılır.  

7. Bölümün Fragmanı;  

Game Of Thrones 1 Sezon – Blu TV Ücretsiz Bütün Bölümleri İzle

Hodor Ne Demek

Game Of Thrones 1. Sezon Geniş Özet – GOF 1. Sezon Kaç Bölüm?