IKEA’ya Nasıl Gidilir 2022

IKEA’ya nasıl gidilir 2022 hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Ankara IKEA’ya nasıl gidilir ve Ankara İKEA nasıl gidilir otobüsle işte detaylar.

IKEA’ya nasıl gidilir 2022 bakıldığı zaman birçok bölgeden hem araba hem otobüs hem de metro ile kolay gidiş imkânı sağlanıyor. IKEA mağazaları Türkiye’de şu an İstanbul bölgesinde Bayrampaşa ve Ümraniye bölgesinde olmak üzere 2 adet mağazası bulunuyor. Bunun dışında Ankara, İzmir ve Bursa bölgesinde de mevcut ve toplamda 5 adet mağazası bulunuyor.

Ankara IKEA’ya Nasıl Gidilir
Ankara IKEA’ya Nasıl Gidilir

Ankara IKEA’ya Nasıl Gidilir

IKEA Ankara’da şu an Akşemsettin Doğukent Caddesinde Mamak bölgesinde bulunuyor. Çankaya bölgesinde bulunan IKEA adresi için otobüs hatları 330, 339-5 ve 342 IKEA yakınından geçmektedir. Ankara IKEA’ya nasıl gidilir bakıldığı zaman en kolay araba ile gidilmektedir.

Ankara İkea Nasıl Gidilir Otobüsle

Ankara İKEA nasıl gidilir otobüsle için otobüs hatları 330, 339-5 ve 342 IKEA yakınından geçmektedir. Durak adı olarak bakıldığı zaman Nata Vega, Sultan Fatih Caddesi, Ege Hareket Noktası bölgelerinden binilebilir. Çankaya bölgesinde bulunan IKEA konumuna en yakın otobüs durağı 6 dakikalık bir yürüme mesafesinde bulunmaktadır.

Forum İstanbul IKEA’ya Nasıl Gidilir

Forum İstanbul IKEA’ya nasıl gidilir için İkea Bayrampaşa İstanbul adresine toplu taşıma araçları ile gidilebilmektedir. Otobüs için 32M, 76O, HVİST-5 gitmektedir. Metro ise en yakın olarak M1A, M1B hatları, minibüs ve dolmuş hatları ise A-15 ve A-30 geçebilmektedir. Bayrampaşa bölgesinde bulunan IKEA Bayrampaşa Forum İstanbul yakınlarında bulunan dolmuş durakları ise Kocatepe, İkea ve Paşa caddesidir.

Ümraniye IKEA’ya Nasıl Gidilir

Ümraniye bölgesinde bulunan IKEA en fazla ziyaret edilen bölgeler arasında bulunuyor. Bununla birlikte Ümraniye IKEA’ya nasıl gidilir toplu taşıma araçları tarafından bakıldığı zaman otobüs 10, 131C, 14B ve 20Ü olabilmektedir. Metro ise M5 durağı ile olabilmektedir, Kadıköy bölgesinden binildiği zaman 60 dakika kadar sürebilmektedir.

Marmaray ile Kartal IKEA’ya Nasıl Gidilir

Kartal Soğanlık bölgesinde bulunan IKEA Anatolium Marmara alışveriş merkezi içerisinde yer almaktadır. Marmaray ile Kartal IKEA’ya nasıl gidilir bakıldığı zaman Marmaray’a binildiği zaman Cevizli bölgesinde inebilir ve Bölge Adliye Mahkemesi önünden 134YK İETT otobüsü ile aktarma yaparak binebilirsiniz. Avrupa yakasından ulaşım ise Marmara ile Cevizli bölgesine gidilmelidir.

Anıtkabire nasıl gidilir

Pilevneli Gallery Nasıl Gidilir?

Almanya’ya Nasıl Gidilir?

Ali Saroğlu

Uzun yıllardır Google için içerik üretiyorum. Bu içeriklerin faydalı olması katkıda bulunmak istersen benimle iletişime geçebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu