İninal Maksimum kart ekleme limiti ve İninal kart nasıl aktif edilir, bilgilendiriyoruz. İninal kart açmak için gerekenler nelerdir, gelin birlikte inceleyelim.

İninal kart bloke kaldırma işlemi müşteri hizmetleri aracılığı ile yapılabilen bir işlemdir. Kartınızın bloke olma nedenine bağlı olarak bloke kaldırılabilmektedir. İninal kart yanlış şifre girişi yapma nedeni ile bloke olduysa yeni şifre alınması gerekir.

Kartın art arda yanlış şifre girilmesi nedeni ile bloke olması halinde bloke kaldırılabilmektedir. Blokeyi kaldırabilmek için yapmanız gereken ilk şey müşteri hizmetlerini kartınızın bağlı bulunduğu telefon numarası üzerinden arayarak durumu bildirmek olmalıdır. Ardından SMS doğrulaması ile bloke kaldırılabilmektedir.

İninal kartın bloke olmasının başka bir nedeni de Steam üzerinde yaşanan bir sorundur. Genellikle ödeme yöntemi aşamasında yapılan yanlış seçimler sonrasında kart bloke olabilmektedir. Bu sorunun çözümüne de yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

İninal Steam Bloke Sorunu

İninal Setam bloke sorunu ödeme yöntemi seçerken Visa seçimini yanlış yapmış olmanız nedeni ile ortaya çıkabilen bir sorundur. Ödeme yöntemi hesaba para yükleme adımında Visa Türkiye benzeri farklı seçenekler seçildiğinde işlem yapılamamaktadır.

Art arda yapılan yanlış giriş denemeleri sonrasında kart bloke olabilmektedir. Kartın bloke olma sorununu çözmek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

  • İninal müşteri hizmetleri iletişim numarasını arayın. (0850 333 77 01)
  • Müşteri temsilcisine kartınızın bloke olduğunu dile getirin.
  • Kartın bloke sorununu giderilmesi için güvenlik bağlamında sizden bazı bilgiler talep edilecektir.
  • Bloke kaldırma işlemi müşteri temsilcisi tarafından tamamlanacaktır.
  • Kartınızın blokesi kaldırıldıktan sonra şifre belirlemek üzere telefon numaranıza bir mesaj gönderilecektir.
  • Şifrenizi yeniledikten sonra kartınızı Cüzdan uygulaması ile de kontrol edebilirsiniz.

Daha fazla ininal içeriği;


İninal Kart Borç Olur Mu

İninal Kart Borç Olur Mu

İninal kart borç olmaz. İninal kart içerisinde mevcut olan bakiyenin harcanabildiği bir kart türüdür. İninal tarafından müşterilerine sunulan kart limitleri de en fazla 750 TL’dir.

İninal kart kullanıcılarının karta borçlanması gibi bir ihtimal bulunmamaktadır. Aynı zamanda faiz uygulaması da kesinlikle bulunmamaktadır. İninal kart üzerinden harcama yapabilmek için kart içerisinde bakiye bulunması şarttır.

Kart içinde bulunan bakiyeden fazlası çekilemez. Böylece sahip olduğunuz bakiyeden fazlasını da harcayamazsınız. İninal kart kullanıp da karta borçlanma durumu yaşamanız imkansızdır.

İninal Kart CVV Kodu Nerede

İninal Şifremi ve E-postamı Unuttum

İninal Kart Bankanız Onay Vermiyor

İninal Kart Sanal Karta Para Yükleme