Yeni ininal kart numarası nerede yazar, İninal kart CVV bloğu nedir ve İninal sanal Kart CVV kodu nerede, bilgilendiriyoruz. İninal kart son kullanma tarihi nerede yazar, gelin birlikte inceleyelim.

İninal kart CVV kodu 3 hanelidir. Kartın ön yüzünde bulunmayan CVV kodu ise kartın arka yüzünde bulunmaktadır. İninal kartın arka yüzünde CVV kodu hemen kart numarası ve son kullanma tarihinin altında bulunur. 3 haneli olması nedeni ile kolayca ayırt edilebilir.

İninal kartın CVV kodunu online alışveriş yaparken sıklıkla kullanmanız gerekebilir. Bu gibi durumlarda kartın arka yüzündeki 3 haneli güvenlik kodunu bulmalısınız. Bu kodu insanlar ile paylaşmamaya özen göstermelisiniz. Yazımızın devamında İninal kart numarası ve son kullanma tarihi yerlerine ilişkin merak edilenleri inceleyebilirsiniz.

Yeni İninal Kart Numarası Nerede Yazar

Yeni İninal kartlarda kart numarası kartın arka yüzünde yazmaktadır. Kart numarası 16 hanelidir. Bu nedenle kart numarasını kolay bir şekilde ayırt edebilirsiniz.

Yeni İninal kartlarında kartın ön yüzünde hiçbir sayı göremeyebilirsiniz. Endişe etmenize gerek yok. Kartın arka yüzünü çevirerek arka yüzünde yer alan İninal kart numarasını okuyabilirsiniz. 16 haneli olan bu numara kartın üst kısmında yan yana sayılar şeklinde yer almaktadır.


Daha fazla ininal içeriği;


İninal Kart Son Kullanma Tarihi Nerede Yazar

İninal Kart Son Kullanma Tarihi Nerede Yazar

İninal kart son kullanma tarihi kartın arka yüzünde yazmaktadır. Kartın ön yüzünde hiçbir şey yazmamakla birlikte arka yüzünde yeni İninal kartlarda kartın arka yüzünde kart numarası, son kullanma tarihi ve CVV numarası alt alta yazmaktadır.

Kartın arka yüzünün orta bölümünde 02/24 benzeri bir şekilde son kullanma tarihini ay ve yıl olarak görebilirsiniz.