İninal karta para yükledim ama gelmedi sorunu yaşayanlar için çözüm. İninal Şok’tan para yükledim gelmedi sorun çözümünü gelin birlikte inceleyelim.

İninal Şok’tan para yükledim gelmedi, Şikayeti birçok İninal kullanıcısı tarafından yaşanan bir sorundur. Şok marketlerden yüklenen paralar sonrasında müşterilerin fişleri olmasına rağmen paranın gelmemesi halinde müşteri hizmetlerine başvurmak gerekmektedir.

Müşteri hizmetlerine yapılan başvuru ile birlikte fişin görüntüsü ile şikayetin e-posta olarak iletişim adresine gönderilmesi talep edilmektedir. Ardından yaklaşık 7 gün içerisinde para geçişi sağlanmaktadır.  

İninal Karta Para Ne Zaman Gelir

İninal karta para yükleme işlemi yapıldıktan sonra birkaç saat içerisinde tamamen geçmektedir. Karta para geçmesi başka bankalardan yapılan işlemler nedeni ile bazen 24 saati bulabilir. Karta para geçme süresi normal şartlarda birkaç dakika olarak bilinir.

Karta para geçmiyorsa mesai saatleri dışında işlem yapmış olabilirsiniz. Mesai saatleri dışında yapılan işlemler için en erken sonraki iş gününde para akışı sağlanmaktadır.

Karta para yükleme işlemini başarılı bir şekilde gerçekleştiremiyorsanız kart limitinizi kontrol etmelisiniz. İninal kartların maksimum limiti 750 TL’dir. Bu limiti aşmanız halinde para yükleme işleminiz reddedilecektir.


Daha fazla ininal içeriği;


Ziraat’ten İninal’a Para Attım Gelmedi

Ziraat’ten İninal’a Para Attım Gelmedi

Ziraat’ten İninal’a para attım gelmedi.” Şikayetini yaşayan birçok ininal kart kullanıcısı genellikle işlemi mesai saatleri dışında yapması nedeni ile bu sorunla karşılaşmaktadır. Mesai saatleri dışında yapılan işlemler mesai saatleri içerisine girilir girilmez gerçekleştirilmektedir.

İşleminizi mesai saatleri içerisinde gerçekleştirdiyseniz mutlaka İninal müşteri hizmetleri iletişim numarasını arayıp durumu teyit etmelisiniz. Ardından dekont bilgisini e-posta göndermeniz talep edilecektir. Talep 1 haftada sonuçlanmaktadır. Mevcut İninal iletişim bilgileri;

  • Müşteri hizmetleri iletişim numarası; 0850 311 77 01
  • İninal e-posta adresi; info@ininal.com
  • İninal posta gönderim adresi; Esentepe Mah. Kore Şehitleri Cad. Propa Plaza Apt. No: 4-6, İç Kapı No: 7 Şişli/İstanbul

“İninal Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri AŞ” Güvenilir Mi

İninal Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş. güvenilir bir şirkettir. Şirket tarafından kullanıcılarına sunulan İninal kart kullanım olanakları ile adını duyuran şirket cüzdan uygulaması ve ininal kart kullanımı ile banka ve kredi kartı bağımlılığı olmadan hesaba sahip olmayı mümkün kılmaktadır. İninal şirketine ait İninal kartlar ve Cüzdan uygulaması ile güvenilir bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz