Instagram Diğer Cihazlardan Çıkış Yapma

Instagram diğer cihazlardan çıkış yapma adımları merak ediliyor. Instagram hesabınızla farklı telefon ya da bilgisayar üzerinden giriş yapmış olabilirsiniz. Bu cihazlardan giriş yapıp hesabınızı açık unuttuysanız hiç endişe etmenize gerek yoktur. Çünkü basit birkaç adımı takip ederek tüm cihazlarda açık olan Instagram hesabınızı kapatabilir ve sadece kendi cihazlarınızda açabilirsiniz. Bunu yapmanın tek yolu mevcut Instagram şifrenizi güncellemenizdir. İzlemeniz gereken adımlar ise kısaca şu şekildedir;

 • Instagram uygulamasına girin.
 • Ardından ise profilinize girerek ekranın sağ üst kenarında yer alan üç çizgiye dokunun.
 • Çıkan seçeneklerden ayarlar kısmına tıklayın
 • Sonraki adımda güvenlik- şifre adımlarını takip edin.
 • Mevcut şifre ve yeni şifrenizi girin.
 • Ardından ‘’tüm cihazlardan çıkış yap’’ kısmına tıklayarak devam edin.

Bu adımları takip etmeniz halinde farklı cihazlarda Instagram hesabınız açıksa bile şifrenizi değiştirdiğiniz için tüm cihazlardan çıkış olacaktır.

İnstagram ABD Dil Oldu Nasıl Türkçe Yapılır

Instagram Diğer Hesaplardan Nasıl Çıkış Yapılır?

Instagram hesabınız farklı cihazlarda açık kalmışsa ve çıkış yapmak istiyorsanız; Kendi cihazınızdan Instagram hesabınıza giriş yapın. Ardından ise çıkış yap kısmına tıklayarak çıkan seçeneklerde yer alan ‘’ tüm hesaplardan çıkış yap’’ kısmına tıklayın.

Bir Instagram Hesabı İki Farklı Cihazda Kullanılır Mı?

Bir Instagram hesabı ile farklı cihaz türlerinden giriş yapabilirsiniz. Örneğin Instagram hesabınızı hem cep telefonunuzda hem de bilgisayarınızda açık halde kullanmanız mümkündür. Ancak bu gibi durumlarda Instagram hesabınız ufak tefek hatalar verebilir.

Instagram Şifre Değiştirince Diğer Cihazlardan Çıkış Yapar Mı?

Instagram şifre değiştirince diğer cihazlardan çıkış yapar mı sorusuna yanı aranıyor. Instagram hesabınız ile farklı cihazlardan giriş yapıp hesabınızı o cihazlarda açık unutabilirsiniz. Bu gibi durumlarda hesabınızın farklı cihazlarda kapanmasını istiyorsanız şifrenizi değiştirmeniz gerekiyor. Instagram şifrenizi değiştirmekten başka bir çözüm yolu bulunuyor. Şifrenizi değiştirirken tüm cihazrlardan çıkış yap kısmına tıklamanız halinde hangi cihazda hesabınız açıksa anında kapanır. Instagram profilinize giriş yapıp ayarlar-güvenlik-şifre adımlarını takip ederek şifrenizi revize edebilir ve diğer tüm cihazlardan çıkış yapabilirsiniz.

Instagram Hesaptan Atma Sorunu

Instagram Hesaptan Atma Sorunu

Instagram hesaptan atma sorunu yaşayan kullanıcıların tümü bunun nedenlerini merak ediyor. Eğer Instagram hesabınız varsa ve giriş yaptığınız halde hesabınızdan atılıyorsanız bunun tek bir nedeni olabilir. Genelde Instagram şifresi değiştiği zaman hesaptan atma sorunu ile karşı karşıya kalınır. Bunun yanı sıra cihazınızdaki bir sorundan kaynaklı da Instagram uygulaması cevap vermeyebilir. Bu gibi durumlarda ise cihazınızın kapatıp yeniden açın. Ardından Instagram uygulamasına tekrar giriş yapmayı deneyin. Diğer çözüm yöntemleri ise şu şekildedir;

 • Instgram uygulamasının son sürümünü kullandığınızdan emin olun.
 • Uygulamayı kapatıp yeniden açmayı deneyin.
 • Cihazınızın ön belliğini temizleyin.
 • Cihazınızın tarihini kontrol edin.
 • Instagram hesabınızdan çıkış yaparak yeniden giriş yapmayı deneyin.
 • Instagram mobil uygulaması kaldırıp cihazınıza yeniden indirmeyi de deneyebilirsiniz.
 • Telefon uygulama ayarlarını kontrol edin.
 • Telefonunuzun işletim sistemi güncellemesi yapıp yapmadığından emin olun.

Eğer siz de Instagram hesaptan atma sorunuyla karşılaşırsanız yukarıda yer verdiğimiz çözüm yollarından herhangi birini deneyebilirsiniz. Denedikten sonra her ihtimale karşı Instagram hesap şifrenizi değiştirerek yeniden giriş yapmanız tavsiye edilir.

Instagram Hesap Çalma (İnsta Hesabım Çalındı Ne Yapmalıyım)

Secretle Giriş Instagram (Gizli Profillere Bakma instagram APK)

Feedback Required Nasıl Düzeltilir

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

Bir Yorum

 1. Harika bilgiler. Verilmiş öğrendiğim. Çok iyi oldu gerçekten. Süpersiniz. Mükemmel 👍

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu