Instagram Tema Değiştirme (Mesaj Rengi Değiştir)

Instagram tema değiştirme hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Instagram Aero renk değiştirme ve Instagram’da sohbet tema değiştirme işte detaylar.

Ülkemizde en çok kullanılan popüler uygulamaların arasında ilk sırada yer alan Instagram uygulaması kullanıcılar tarafından sevilmektedir. Instagram uygulaması sürekli sürüm güncellemesi yapmaktadır. Sürüm güncellemesi ile birçok özellik ekleyen ve bazı özellikleri değiştiren Instagram uygulamasında sohbet ekranın temasını değiştirebilirsiniz. Instagram uygulamasının karanlık modunu ve sohbette temalarını değiştirme imkanınız vardır. Instagram uygulamasında tema modunu nasıl değiştirebileceğinizi yazımızda sizler için ele aldık. Hadi gelin bakalım.

Aero Instagram Nedir

Instagram Aero Renk Değiştirme

Son zamanlarda sosyal medya kullanıcıların sayısı artış göstermektedir. Artık sosyal medya uygulamalarında klasik görüntüden ve özelliklerinden sıkılan kişiler Instagram Aero uygulamasını kullanmaktadır. Instagram uygulamasının yan uygulaması olarak görebilirsiniz. Instagram Aero uygulaması ile çeşitli renklere sahip temaları kullanabilirsiniz. Instagram uygulamasını farklı bir ara yüzde deneyimlemek istiyorsanız o zaman Instagram Aero uygulamasını deneyebilirsiniz.

 • Instagram Aero uygulamasında altın, kırmızı, ekstra karanlık, mavi, mercan pembesi, yeşil, açık ton, parlak mor ve pembe temalarını kullanmak mı istiyorsunuz? Instagram Aero uygulamasında farklı temaları nasıl indireceğinizi merak ediyorsanız https://bedavainternet.com.tr/instagram-aero-son-surum/ linkine tıklayarak yazımıza göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Instagram’da Sohbet Tema Değiştirme

Instagram uygulamasında sohbet ekranınızdaki temayı değiştirebilir ve uygulamayı karanlık modda kullanabilirsiniz. Instagram uygulamasında farklı deneyim yaşamak mı istiyorsunuz o zaman sizler için hazırladığımız adımları takip edin.

Instagram uygulamasındaki sohbetin temasını değiştirmek için yapmanız gereken adımlar şu şekildedir;

 • İlk olarak Instagram hesabınıza girin.
 • Instagram hesabınıza giriş yaptıktan sonra temasını değiştirmek istediğiniz sohbete tıklayın.
 • Sohbetin üst kısmında yer alan kişi ismi yazan seçeneğe tıklayın.
 • Ardından karşımıza çıkan seçeneklerden Tema yazan kısma tıklayın.
 • Karşınıza gelen penceren tema seçimi yapabilir ve renk geçişlerinin seçimini yapmanız yeterli olacaktır.

Instagram uygulamasında karanlık moda geçiş yaparak farklı bir deneyim yaşamak istiyorsanız yapmanız gereken adımlar şu şekildedir;

 • Instagram uygulamasını açın.
 • Ardından Instagram uygulamasında yer alan Ayarlar seçeneğine gelin.
 • Karşınıza gelen akrandan Tema seçeneğini seçin ve devam edin.
 • Aydınlık ve Karanlık yazan seçeneklerden istediğinizi seçin, keyfi yaşayın.
Instagram’da Sohbet Tema Değiştirme

Instagram Tema Değiştirme Karşı Taraf Görür Mu

Instagram uygulaması her geçen gün kendini güncellemektedir. Instagram uygulamasında tema değişikliği yapmak istiyorsanız iki seçeneğiniz vardır. İlk seçenek sohbet içerisinde tema değişikliği yapabilirsiniz. Sohbet içerisindeyken tema değişikliği yaptığınız zaman karşı tarafın bunu görüp görmediğini merak eden birçok kullanıcı bulunmaktadır.

 • Sohbet içerisinde yaptığınız tema değişikliğini karşı taraf görmektedir.

Instagram Keşfet Saatleri Türkiye

Instagram Dolandırıcılığı Şikayet Hattı

Instagram Pronouns Ekleme

Instagram Nasıl Güncellenir

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu