İnstagram Tema Değiştirme – Sohbet

Instagram tema, deneyiminizi kişiselleştirmenize ve daha keyifli hale getirmenize yardımcı olabilir. Aydınlık tema, Instagram’ın daha geleneksel görünümünü ve hissini sunarken, koyu tema özellikle geceleri Instagram kullanıyorsanız daha rahat bir deneyim sunabilir. Ayrıca, koyu tema OLED ekranlı cihazlarda daha az pil tüketimi sağlar.

İnstagram Sohbet Temasi

İnstagram tema değiştirme - sohbet

Instagram sohbet teması kullanmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 1. Instagram sohbet teması sağlayan bir üçüncü taraf uygulama indirin.
 2. Üçüncü taraf uygulamayı açın ve istediğiniz temayı seçin.
 3. Tema ayarlarını uygulayın.

Instagram sohbet temaları kullanmayı seçerseniz, üçüncü taraf uygulamaların güvenliğini ve güvenilirliğini değerlendirmeniz önerilir. Bazı üçüncü taraf uygulamalar, cihazınıza virüs veya diğer kötü amaçlı yazılımlar bulaştırabilecek güvenlik açığı içerebilir. Ayrıca, bazı üçüncü taraf uygulamalar Instagram’ın gizlilik politikalarını ihlal edebilir.

Instagram Aero Renk Değiştirme

Son zamanlarda sosyal medya kullanıcıların sayısı artış göstermektedir. Artık sosyal medya uygulamalarında klasik görüntüden ve özelliklerinden sıkılan kişiler Instagram Aero uygulamasını kullanmaktadır. Instagram uygulamasının yan uygulaması olarak görebilirsiniz. Instagram Aero uygulaması ile çeşitli renklere sahip temaları kullanabilirsiniz. Instagram uygulamasını farklı bir ara yüzde deneyimlemek istiyorsanız o zaman Instagram Aero uygulamasını deneyebilirsiniz.

 • Instagram Aero uygulamasında altın, kırmızı, ekstra karanlık, mavi, mercan pembesi, yeşil, açık ton, parlak mor ve pembe temalarını kullanmak mı istiyorsunuz? Instagram Aero uygulamasında farklı temaları nasıl indireceğinizi merak ediyorsanız instagram-aero-son-surum linkine tıklayarak yazımıza göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Instagram’da Sohbet Tema Değiştirme

Instagram uygulamasında sohbet ekranınızdaki temayı değiştirebilir ve uygulamayı karanlık modda kullanabilirsiniz. Instagram uygulamasında farklı deneyim yaşamak mı istiyorsunuz o zaman sizler için hazırladığımız adımları takip edin.

Instagram uygulamasındaki sohbetin temasını değiştirmek için yapmanız gereken adımlar şu şekildedir;

 • İlk olarak Instagram hesabınıza girin.
 • Instagram hesabınıza giriş yaptıktan sonra temasını değiştirmek istediğiniz sohbete tıklayın.
 • Sohbetin üst kısmında yer alan kişi ismi yazan seçeneğe tıklayın.
 • Ardından karşımıza çıkan seçeneklerden Tema yazan kısma tıklayın.
 • Karşınıza gelen penceren tema seçimi yapabilir ve renk geçişlerinin seçimini yapmanız yeterli olacaktır.

Instagram uygulamasında karanlık moda geçiş yaparak farklı bir deneyim yaşamak istiyorsanız yapmanız gereken adımlar şu şekildedir;

 • Instagram uygulamasını açın.
 • Ardından Instagram uygulamasında yer alan Ayarlar seçeneğine gelin.
 • Karşınıza gelen akrandan Tema seçeneğini seçin ve devam edin.
 • Aydınlık ve Karanlık yazan seçeneklerden istediğinizi seçin, keyfi yaşayın.

Instagram Tema Değiştirme Karşı Taraf Görür Mu?

İnstagram tema değiştirme - sohbet

Instagram uygulaması her geçen gün kendini güncellemektedir. Instagram uygulamasında tema değişikliği yapmak istiyorsanız iki seçeneğiniz vardır. İlk seçenek sohbet içerisinde tema değişikliği yapabilirsiniz. Sohbet içerisindeyken tema değişikliği yaptığınız zaman karşı tarafın bunu görüp görmediğini merak eden birçok kullanıcı bulunmaktadır.

 • Sohbet içerisinde yaptığınız tema değişikliğini karşı taraf görmektedir.

Daha fazla ilgili içerik;

Instagram Siyah Tema Nasıl Yapılır?

Instagram uygulamasını açın ve hesabınıza giriş yapın.
Profil sayfanızı açın.
Profil fotoğrafınızın altındaki “Profili Düzenle” düğmesine dokunun.
“Tema” bölümüne dokunun.
“Koyu” seçeneğine dokunun.

Instagramda Tema Nasıl?

Instagram’da tema, uygulamanın görünümünü ve hissini özelleştirmenize olanak tanıyan bir özelliktir. Instagram’da iki tema seçeneği mevcuttur: aydınlık ve koyu.

Instagram Tema Bölümü Nerede?

Instagram tema bölümü, profil sayfasında bulunur. Profil sayfanızı açtığınızda, profil fotoğrafınızın altında “Profili Düzenle” düğmesine dokunun. Ardından, “Tema” bölümüne dokunun. Bu bölümde, aydınlık veya koyu tema arasında seçim yapabilirsiniz.

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥