Instagram Hesap Dondurma 2022

Instagram hesap dondurma 2022 hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Telefondan Instagram hesap dondurma linki işte detaylar.

Instagram hesap dondurma 2022, günümüzde en çok kullanılan sosyal medya sitelerinden bir tanesi ve 1 milyardan fazla kişinin 1 kez bile olsa üye olduğu bir platform. İnstagram da bu kadar çok kullanıcı olmasının sonuçlarından biriside kullanıcının sürekli olarak instagram hesap dondurma hakkında sorular sorması ve dondurma linkini araması. Bizde sizler için İnstagram Hesap Dondurma 2022 ile ilgili tüm soruların cevaplarını derledik.

Telefondan İnstagram Hesap Dondurma Linki

Fotoğraf, video, reels gibi paylaşımlar yapabildiğimiz dünyanın en büyük sosyal medya platformlarından birisi olan instagram hesaplarını dondurmak isteyen kullanıcılar hesaplarını nasıl donduracağını araştırıyor. İnstagram da iki tür hesap dondurma işlemi bulunmakta ilki kalıcı hesap dondurma ikincisi ise geçici hesap dondurma.

Telefondan instagram hesap dondurma linki ise direk instagram sitesinin içerisinde bulunmaktadır. İnstagram hesabınızı dondurduğunuz zaman o zaman kadar instagram üzerinden girdiğiniz tüm etkileşimler gizlenmektedir. Yani beğenileriniz, profil detaylarınız, yaptığınız yorumlar ve mesajlaşmalarınız hesabınıza tekrardan giriş yapana kadar gizlenir.

Instagram Dondurma Geçici
Instagram Dondurma Geçici

Instagram Dondurma Geçici

Instagram hesabınızı kalıcı olarak dondurmak yerine geçici olarak da dondurabilirsiniz. İnstagram hesaplarını tamamen dondurmak istemeyen kullanıcılar ise Instagram dondurma geçici linkini aramaktalar. Bizde sizler için instagram hesabınızı geçici olarak nasıl dondurabileceğinizi derledik.

Hesabınızı geçici olarak dondurmak istiyorsanız;

  • Instagram Geçiçi Dondurma Linkine veya Instagram sitesine giriş yapmalısınız. Eğer geçici olarak kapatmak istiyorsanız uygulama üzerinden giriş yapmayınız, uygulama üzerinden geçici olarak dondurma işlemi yapılamaz.
  • Linke tıkladıktan veya İnstagram sitesine giriş yaptıktan sonra sağ üstte bulunan ayarlar logosuna dokunuzun.
  • Ayarlar kısmına girdikten sonra sağ altta görebileceğiniz hesabımı geçici olarak kapat yazısına tıklayın.
  • Bu bölüme kadar ulaştıysanız son bir adımınız kaldı instagramın size bu bölümde sorduğu soru olan Hesabınızı Neden Kapatıyorsun sorusunu cevapladıktan sonra tekrardan şifrenizi girip hesabınızı geçici olarak kapat yazısına tıklayınız.
  • Hesabınızı geçici olarak kapat seçeneğini tıkladıktan sonra hesabınızı başarıyla dondurmuş olacaksınız.

Instagram Hesap Dondurma Açma

Instagram hesap dondurma işlemini gerçekleştirdikten sonra istediğiniz zaman istagram hesabınızı geri açabilirsiniz. İnstagram hesabınızı tekrardan açmak için instagram hesabınızın kullanıcı adı ve şifresiniz bilmeniz gerekmektedir. Instagram hesabınızın kullanıcı adı mailini biliyorsanız eğer normal bir şekilde giriş yaparak hesabınızı tekrardan aktifleştirebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.  Instagram hesap dondurma açma işlemiyle uğraşmak istemiyorsanız eğer hesabınızı gizli yapabilir ve başkalarının hesabınızı görmesine engel olabilirsiniz.

Instagram Spam Nasıl Kaldırılır

Şifresini Unuttuğum Instagram Hesabını Nasıl Silerim

Nihayet Geldi! Instagram İçin Kronolojik Sıralama Özelliğine Hazır Mısınız

Instagram Çoklu Hesap Silme

googlehaberler