İnstagram şifre yenileme detaylı bilgi. İnstagram şifre sıfırlama ve instagram yeni şifre alma nasıl yapılır işte detayları.

İnstagram şifremi unuttum nasıl değiştirebilirim sorununu çözmek için adımları takip edin. Instagram hesabınızı Facebook üzerinden açtıysanız giriş yaparken şifre girmenize gerek yoktur. Kendiniz şifre oluşturduysanız ve unuttuysanız öncelikle “şifremi unuttum” butonuna tıklamanız gerekir.

Telefon numaranızı üye olurken kaydettiğinizde şifrenizi sıfırlamak için telefonuna onay kodu gönderebilirsiniz. SMS aracılığı ile gelen kurtarma kodunu ekrana yazarak şifrenizi tekrar oluşturabilirsiniz.

İnstagram Şifre Yenileme Linki

İnstagram Şifre Sıfırlama: Yeni Şifre Alma

Instagram şifrenizi unuttuğunuzda kayıtlı olan telefon numaranıza kod göndererek şifrenizi sıfırlayabilir ve yeni şifre oluşturabilirsiniz. Instagram şifremi unuttum konusunda bir diğer alternatif de kayıtlı eposta adresinizi kullanmaktır.

“Şifremi unuttum” dedikten sonra ekrana gelen kutucuğa mail adresinizi yazdığınızda “giriş bağlantısı gönder” seçeneğine tıklamanız gerekir. Buraya tıkladıktan sonra mail adresinize bir link atılır.

Mail adresinize gelen linke tıklayarak direkt olarak şifre sıfırlama ve yenileme ekranına giriş yaparsınız. Buradan kendinize yeni bir şifre belirleyebilirsiniz.

İnstagram Şifremi Unuttum Nasıl Değiştirebilirim

Instagram Şifremi Unuttum Nasıl Değiştirebilirim

Instagram şifremi unuttum nasıl değiştirebilirim sorusunun cevabı birkaç yöntemdir. Telefona kod gönderme ile mail adresine şifre yenileme linki gönderme bunlardan en çok kullanılan yöntemlerdir.

Eposta adresinizi unuttuysanız eğer Instagram’da şu yolu izlemeniz gerekir. Öncelikle “giriş yaparken sorun mu yaşıyorsun” bölümüne tıklayın. Ekrana boş bir kutu çıkacaktır. Bu kutucuğa kullanıcı adınızı yazmanız gerekir. Kullanıcı adınızı yazdığınızda e posta adresinizin birtakım harflerini size gösterir. Buradan eposta adresinizi hatırlayabilir ve geri dönerek kendinize şifre değiştirme kodu gönderebilirsiniz.

Instagram Şifremi Unuttum Epostamı Bilmiyorum

Instagram hesabınızda eposta yoluyla şifre güncellemesi yapabilirsiniz. Instagram şifremi unuttum epostamı bilmiyorum diyorsanız öncelikle “girişte sorun mu yaşıyorsunuz” kısmına giriş yaparak buradaki kutucuğa kullanıcı adınızı eksiksiz bir biçimde yazmalısınız.

Kullanıcı adınızı yazıp onayladıktan sonra eposta adresinizin bir kısmının göründüğü bir ekran çıkar. Burası sayesinde hangi eposta adresini kullanarak kayıt olduğunuzu çıkan harflerden anlayabilirsiniz.

Eposta adresinizi yine hatırlayamadıysanız cep telefonunuzu kullanarak şifre yenileme kodu isteyebilir ve bu şekilde şifrenizi değiştirebilirsiniz.

İnstagram içerikleri ilginizi çekebilir;

İnstagram İsimleri Önerileri: Fake, Havalı Kullanıcı Adı Örnekleri

İnstagram Hesap Silme (Dondurma ve Kapatma Linki) – İnstagram Kalıcı, Geçici Silme

Instagram Hesap Açma Linki (Yeni Kolay İnstagram Aç)

7 Comments

 1. omer_akay60 bu hesabımın şifresini unutum nasil geri ala bilirim

 2. Instagram şifrenizi unuttuysanız, şifrenizi sıfırlayabilirsiniz. Bunun için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:

  – Instagram uygulamasını açın veya instagram.com adresine gidin.
  – “Giriş Yap” veya “Şifreni mi Unuttun?” seçeneklerinden birine tıklayın.
  – “Şifreni mi unuttun?” seçeneğine tıkladıktan sonra, e-posta adresinizi veya telefon numaranızı girin ve “Devam” düğmesine tıklayın.
  – Instagram, size bir e-posta veya mesaj gönderecektir. Bu mesajda, şifrenizi sıfırlamanıza yardımcı olacak bir bağlantı veya kod olacaktır.
  – Size gönderilen bağlantıya veya kodu kullanarak, yeni bir şifre oluşturabilirsiniz.
  – Yeni şifrenizi oluşturduktan sonra, artık Instagram hesabınıza tekrar giriş yapabilirsiniz.

  Eğer hesabınıza erişim sağlayamıyorsanız veya hesabınızla ilgili başka bir sorun varsa, Instagram’ın resmi web sitesinde veya mobil uygulamasında yer alan destek bölümünden yardım alabilirsiniz.