iPhone 7 Batarya Kaç mAh – İphone 7 Plus Pil Kaç mAh

iPhone 7 batarya kaç mAh ve İphone 7 Plus pil kaç mAh, bilgilendiriyoruz. iPhone 7 güçlendirilmiş batarya ve iPhone 7 batarya fiyatı ne kadar, birlikte inceleyelim.

iPhone 7 batarya kaç mAh, Apple firmasının 7 Eylül 2016 tarihinde piyasaya sürdüğü İphone 7 serisi, kullanıcıların günlük ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri özelliklere sahiptir. Bu yazımızda İphone 7 batarya kaç mAh, sorusunun cevabını paylaşıyoruz.

İphone 7 Plus pil kaç mAh

İphone 7 Plus pil kaç mAh, iPhone 7, 1960 mAh batarya kapasitesine sahiptir. Cihazın batarya kapasitesi günlük kullanım için yeterli görünürken kullanım şekline göre de değişkenlik gösterebilmektedir. Bu özellikleri ile iPhone 7 daha çok telefonu oyun veya video gibi işlevler için kullanmayanlar tarafından tercih edilmektedir.

iPhone 7 cihazının bataryası aralıksız oyun oynandığında 5-7 saat, normal kullanımda ise 24-35 aralığına kadar dayanmaktadır. Telefon bataryasının zayıflaması veya hasar görmesi durumda bu saat aralıkları kısabilmektedir. Tamamen biten iPhone 7 bataryası ise orijinal şarj aleti ile 2 saat içerisinde %100 kapasiteye ulaşmaktadır.


Daha fazla ilgili içerik;


iPhone 7 Plus Batarya Kaç mAh

Iphone 7 plus batarya kaç mah

iPhone 7 Plus batarya kaç mAh, serinin üst modellerinden olan İphone 7 Plus, 2900 mAh batarya kapasitesine sahiptir. Bu özelliği ile İphone 7 cihazı ile arasında büyük bir fark oluşmaktadır. Gün içerisinde daha fazla telefon kullanımı gerçekleştiren kişilerin İphone 7 Plus cihazını tercih etmeleri önerilmektedir.

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥