iPhone 7 güncelleme alıyor mu 2024 sorusu pek çok kullanıcı tarafından bu senenin başından itibaren merak edilmiştir. Bu sene IOS 17.2.1 güncellemesi ile kullanıcılar daha kolay kullanımlı bir telefona kavuşacaklar. IOS 17.2.1 güncellemesini desteklemeyen modeller iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’tır.

IOS 17.2.1 güncellemesi sene sonunda gelen ve bazı modeller ne yazık ki bu güncellemeden yararlanamayacak. Ancak yenilenmiş iPhone telefonlarda bu durum biraz daha farklı olabilir.

Iphone 7 birçok kullanıcı tarafından tercih edilen kullanışlı bir model. 4,7 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip. HD ve LCD ekran özellikleri ile izlemesi ve kullanması oldukça rahat bir telefon modeli.

iPhone 7 Güncelleme Yapmıyor

Iphone 7 Güncelleme Alıyor Mu

Kullanıcılar tarafından bu sene için iPhone 7 güncelleme yapmıyor gibi bir endişe söz konusu olsa da sene sonunda gelecek olan IOS 16 güncellemesi Iphone 7 telefonlar için gelen son güncellemedir.

Iphone 7 telefonların birçok avantajlı özellikleri var. Suya karşı dayanıklı olan modeller oldukça sağlam bir yapıya sahip. Toz tutmayan tasarımı ile de temiz kullanım sağlıyor.

Parmak iziyle telefon kilidi açma özelliğine sahip ve 4K hızında video kaydı yapabiliyor. Telefonu dilerseniz karanlık mod olarak da kullanabiliyorsunuz.

iPhone modelleri çıkmadan önce test edilir ve dayanıklılıkları garanti altına alınır. Kullanımın doğru olması için kullanım kılavuzunu inceleyebilirsiniz.


Daha fazla ilgili içerik;


Iphone Uygulama Güncelleme Yapmıyor

Iphone uygulama güncelleme yapmıyor sorunu yaşıyorsanız bunun birkaç sebebi olabilir. Öncelikle güncellemeler kablosuz bağlantıda yapılır ve eğer internette problem yaşıyorsanız güncelleme olmaz.

Bu sebeple öncelikle internetinizi kontrol etmelisiniz. Bazı durumlarda App Store kendisinden kaynaklı bir problem olabilir. Eğer güncelleme yaptığınız sırada bir bölüme kadar gelip takılı kalırsa işlemi iptal ederek yeniden başlatabilirsiniz.

Hiçbir durumda güncelleme yapmıyorsa telefonunuzu kapatıp tekrar açmayı deneyebilirsiniz. Yapabileceğiniz bir diğer seçenek de önce güncelleme yapmayan uygulamayı telefonunuzdan kaldırmak ve sonrasında sıfırdan yeniden yüklemektir.

Bu çözümlerden birini yaptığınızda güncelleme sorunu çözülür ve uygulamalarınızı sorunsuz bir şekilde güncellemeye devam ederek telefonunuzu kullanmaya devam edebilirsiniz.