İphone X arka cam fiyatı güncel rakamlarını sizler için derledik. iPhone X ön cam fiyatı ve iPhone X arka cam değişimi orjinal fiyatlarını gelin birlikte inceleyelim.

İphone X arka cam fiyatı, pek çok iPhone kullanıcısı tarafından bir hayli merak ediliyor. Her gün değişkenlik gösterebilen fiyatlar, telefon aksesuarları ve ürünleri söz konusu olduğunda da çeşitli değişikliklere uğrayabiliyor. Telefonların arka camları gerek kullanıcı hatasına bağlı olarak gerekse çeşitli etkenler ve çevresel faktörlerden dolayı zamanla hasar görebiliyor ve ilk günkü görünümünü kaybedebiliyor. Bu nedenle de kullanıcılar arka cam değiştirme isteği duyarak telefonlarını tekrardan eski görünümüne kavuşturmayı hedefliyorlar.

İphone X Arka CamFiyatı
Hepsiburada150 TL
n11140 TL
Trendyol180 TL
Mobile Shop260 TL
İphone X Arka Cam Fiyatı
İphone X Ön CamFiyatı
Hepsiburada504 TL
n11230 TL
iPhone X ön cam fiyatı

iPhone arka cam değişimi aşamaları ve uygulamaları, kısa süreler içerisinde gerçekleştirilebiliyor. Bu bakımdan akıllı telefon kullanıcıları kısa süreler içerisinde telefonlarını eski görünümlerine kavuşturabilmeyi başarıyor.

Arka camın değiştirilmesi, arka cam kırıldığında uygulanacak en iyi yöntemdir. Arka camda ufak bir çatlak olsa dahi cihaz her an sıvılarla temas edebilir. Elinizi de kesebilirsiniz. İphone X arka cam değişiminde cihaz kapalı bir konuma getirilir. SIM kart yuvası çıkarılır ve içindeki hattı da çıkarmak gerekli olur Telefonun arkasına sıcak hava uygulanır. Bu, arka kapağı daha kolay çıkarmanızı sağlar.

Yukarıdaki işlem, vakumla ısıtılan bir ayırıcı veya sıcak hava tabancası kullanır. Tüm bu aşamaların en ideal şekilde gerçekleştirilmesi için ise kullanıcıların mümkün mertebe bir teknik servis desteği alması ve uygun fiyatlarla arka cam değişimini gerçekleştirmeleri önerilir. Aksi taktirde telefon dilediğiniz görünüme tam kavuşamayabilir.


Daha fazla ilgili içerik;


İphone X Arka Cam Değişimi Fiyatı

İphone X Arka Cam Değişimi Fiyatı

iPhone X arka cam değişimi fiyatı genel olarak 150 TL bantlarında seyrediyor. Arka cam değişimi fiyatları ise hem tercih edeceğiniz teknik servis ve telefoncuya hem de arka camın kalitesine bağlı olarak değişkenlik gösterebiliyor. iPhone X arka cam orjinal çok daha yüksek fiyatlarda seyredebilirken daha muadil olan cam ürünleri daha uygun fiyatlarla kullanıcıya sunuluyor.

İphone X Arka Cam Değişimi Orijinal

İphone X Arka Cam Değişimi Orijinal

İphone X arka cam değişimi orijinal 250 – 500 TL bantlarında seyrediyor. Ancak bazı firmalar ve bazı teknik serviler arka cam değişimini önermiyor ve bunun yerine akıllı telefonun kasasını değiştirmeyi uygun görüyor. Bu kapsamda da fiyat bandında yeniden bir değişiklik söz konusu olabiliyor.

iPhone X Arka Kapak

iPhone X arka kapak değişimi yaptırma sebepleri şunlardır. iPhone X arka kapak cam olduğu için sert çarpmalar ve düşmeler sonucu arka cam kapak kırılabiliyor.

iPhone X ön cam fiyatı

iPhone X ön cam fiyatı hakkında öğrenmek istediğiniz orjinal ve yan sanayi parça ne kadar, bilgilendiriyoruz.