İş Bankası Kasa Kiralama Ücreti

İş Bankası Kasa Kiralama Ücreti detaylı bilgilendiriyoruz. Bankada Kasa Kiralama Nasıl Oluyor işte detayları.

İş bankası kasa kiralama ücreti 3 farklı fiyat içermektedir. Bunlar şu şekildedir;

Kasa türüAsgari tutarAzami tutarDepozito ücretleri
Büyük boy kasa930 TL930 TL 500 TL
Orta boy kasa680 TL 680 TL 500 TL
Küçük boy kasa570 TL 570 TL 500 TL

Olmak üzere çeşitlere ayrılmaktadır.

Bankada Kasa Kiralama Nasıl Oluyor

Bankada kasa kiralama nasıl oluyor sorusuna hemen cevap verelim. Bankalardan kasa kiralamanın ilk adımı kasaların olduğu şubelere yönlendirme yapılmasıdır. Bankaların hangisin de ya da şubelerin hangisin de kiralık kasa bulunduğunu bankaların kendi internet sitelerinden ya da doğrudan internet bankacılığı hesabı üzerinden görüntülenebilmektedir. Bankalardan bazıları kiralık kasa için depozito ücreti talep etmektedir. Sormak istediğiniz durumlarda İş bankası iletişim ile bağlantı kurunuz.

Banka Kiralık Kasa Ücretleri

Banka kiralık kasa ücretleri fiyatları her banka için değişmektedir. Bütün bankaların kendince aldığı ücretler vardır. bu ücretleri belirli standartlara göre belirleyip müşterilerine sunmaktalar. Her banka ayrı fiyat verebilir. Depozitoyu bir banka talep etmeyebilir ama başka bir banka talep edebilir.

Ziraat Bankası Kasa Kiralama
Ziraat Bankası Kasa Kiralama

Ziraat Bankası Kasa Kiralama

Ziraat bankası kasa kiralama kasa boyuna göre değişiklik göstermektedir.  Kasa depozito ücreti 410 TL ‘dir. Küçük boy kasa kiralama ücreti 410 TL ‘dir. Orta boy kasa kiralama ücreti 410 TL ‘dir. Büyük boy kasa kiralama ücreti 410 TL ‘dir. Özel boy kasa kiralama ücreti 650 TL ‘dir.

Vakıfbank Kasa Kiralama Ücreti

Vakıfbank kasa kiralama ücreti bütün bankalarda olduğu gibi kasa boyuna göre değişmektedir. Vakıfbank ‘ta küçük boy kasa kiralama ücreti 450 TL ‘dir. Orta boy kasa kiralama ücreti ise 570 TL’dir.

Halkbank Kiralık Kasa

Halkbank kiralık kasa kira süresine ve kiralanacak olan kasa boyutuna göre değişiklik göstermektedir. Küçük boy 63 – 343 arasında orta boy 68 – 458  arasında büyük boy 68 – 458 arasında fiyat değişikliği göstermektedir. Depozito ücreti sabit olup 343 TL’dir. 1 aylık – 12 aylık kira süresi bulunmaktadır.

İş Bankası Mobil İndir

Akbank Chip Para Nasıl Kullanılır?

Banka Altın Hesabı Yorumları

Gümüş Hesabı Olan Bankalar 2022

Ali Saroğlu

Uzun yıllardır Google için içerik üretiyorum. Bu içeriklerin faydalı olması katkıda bulunmak istersen benimle iletişime geçebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu