Kredi kartı şifre alma İş Bankası nasıl yapılır ve yeni gelen kredi kartı nasıl açılır İş Bankası, bilgilendiriyoruz. İs Bankası kredi kartı şifre unuttum, ne yapacağınızı birlikte inceleyelim.

Kredi kartı şifre alma İş bankası, İş Bankası kredi kartı alışveriş dünyasındaki ayrıcalıkları ile en çok tercih edilen kredi kartlarının başında yer alır. İş Bankası günümüzde yeni gelişmiş olan chip & PIN ödeme yöntemini kullanmaya başlamıştır.

Bu yöntem kartınızı kaybetmeniz veya çaldırmanız durumunda büyük ölçüde kullanılmasını imkânsız hâle getirir. Kredi kartı şifre alma İş Bankası için SMS ile, en yakın ATM’lerden, internet bankacılığından, müşteri hizmetleri yardımıyla ya da şubeleri ziyaret ederek kredi kartı şifre alma işlemini yapabilirsiniz.

Kredi kartı şifresi oluşturmak için İşCep mobil uygulamasına giriş yapınız. İş bankası mobil uygulaması üzerinden görsel olarak anlatımımız şu şekildedir;

Kart şifresi oluşturmak için ilk adım seçenekler kısmından ‘kartlar’ seçeneğini seçmek (üst görsel).

Açılan pencereden kart ayarlarının yanı sıra yapmak istediğiniz diğer ayarlarıda inceleyebilirsiniz. Şifre değiştirmek için ‘kart ayarları’ seçeneğini seçiniz.

Son seçenek olarak ‘şifre belirleme’ seçeneğini seçtikten sonra işleminizi sonlandırabilirsiniz.

Yeni Gelen Kredi Kartı Nasıl Açılır İş Bankası

Maximum kredi kartı şifre Alma
Maximum kredi kartı şifre Alma
Maximum kredi kartı şifre Alma
Maximum kredi kartı şifre Alma

Yeni gelen kredi kartı nasıl açılır İş Bankası, yeni başvuru yapıp çıkardığınız kredi kartınızın internet bankacılığı onayı olmayacağı için SMS ile yeni gelen kredi kartınızın açılımını sağlayabilirsiniz. Aralarında boşluk bırakarak SIFRE, kartınızın son 4 hanesi, doğum yeri ve CVV kodunu 4022’ye SMS gönderebilirsiniz.


Daha fazla ilgili içerik;


İşCep Kart Şifresi Değiştirme

İşcep kart şifresini değiştirmek için birbirinden basit yöntemlerden herhangi birini kullanarak işCep kart şifresi değiştirme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Nedir bu yöntemler? Maksimum Mobil’den belirli basamaklar ile 0850 724 0 724 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak, ya da size en yakın Bankamatik aracılığıyla yapabilirsiniz.

İş Bankası Geçici Şifre Alma

Geçici şifrenizi SMS yöntemi gibi çok basit bir yöntemle almak mümkün. Birçok müşterimiz hangi numaraya SMS atılacağını ve gerekli bilgileri bilmemektedir. İş Bankası geçici şifre alma için sırayla “SIFRE” yazıp kartınızın son dört hanesini, doğum yerinizi, kartınızın arka yüzünde yer alan güvenlik şifresinin ilk iki hanesini aralarında boşluk olacak biçimde 4402’ye mesaj atarak öğrenebilirsiniz.

İş Bankası Şifre Alma SMS

Birçok müşterimiz şifre alma işlemleri için şubelerimize kadar yorulmaktadır. Günümüz gelişmiş teknolojisi sayesinde bu durum ortadan kalkmıştır. Sizler de İş Bankası şifre alma SMS yöntemi ile basit birkaç adım ile şifre alabilirsiniz. Bu yöntem tıpkı yukarıda da belirttiğimiz gibi aralarında boşluk bırakarak SIFRE, kartın son 4 hanesi, doğum yeri ve CVV kodunu yazarak 4402’ye göndermeniz yeterli olacaktır.

İş Bankası Şifremi Unuttum

Anında şifre ile şifrenizi belirleyemezsiniz. 0 850 724 0 724 numaralı müşteri hizmetleri hattında sırasıyla 5-1-1 tuşlayarak İş Bankası şifremi unuttum sorununa çözüm bulabilirsiniz.

İş Bankası Kart Şifresi Unuttum

Şifre unutma durumu çok sık yaşanan banka işlemleri sorunlarındandır. Müşteriler tarafından yakın aralıklarla bile şifre unutma durumu yaşanır. İş Bankası kart şifresi unuttum sorunu yaşarsanız, internet mobil, Bankamatik ile, müşteri hizmetlerinden destek alarak veya SMS yöntemi ile çözümleyebilirsiniz.

Comments are closed.