İstanbul Ordu uçak bileti fiyatı

İstanbul Ordu uçak bileti fiyatı hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. İstanbul Sabiha Gökçen – Ordu uçak bileti işte detayları.

İstanbul Ordu uçak bileti fiyatı ne kadardır? uçakla seyahat günümüzün en çok tercih edilen ulaşım yöntemlerinden biridir. Hem rahat hem hızlı bir ulaşım aracı olan uçaklar her yaştan insanı kendine çekiyor. Kara yoluyla saatlerce gidilen mesafeler uçak sayesinde sadece bir iki saat içinde bitiyor. İstanbul’ dan Ordu’ ya uçakla gitmek sadece 1 saat 35 dakika sürmekte. Bilet fiyatları uçuştan ne kadar önce alınırsa o kadar ucuz olur. Otobüs ve tren biletlerinin aksine uçak biletlerinde sabit bir fiyat yoktur. Bu nedenle bu yazıda ortalama fiyatlardan bahsedeceğiz.

İstanbul Ordu arası uçak bileti minimum 297,99 TL tutmakta. Uçuş tarihinden çok erken tarihte bilet alındığında bu fiyat 188, 00 TL’ lere kadar düşebilir. Bazen uçak bileti fiyatları otobüs biletleri fiyatıyla çok yakın olabiliyor.

Halı yıkama metrekare fiyatı

Demirin Tonu Kaç Para – Demir Fiyatları

İstanbul Sabiha Gökçen – Ordu uçak bileti

İstanbul ilinde Atatürk Havaalanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı olmak üzere iki adet havaalanı vardır. Sabiha Gökçen Havaalanı’ ndan Ordu’ ya varış yaklaşık bir buçuk saat sürüyor. Peki İstanbul Sabiha Gökçen- Ordu uçak bileti fiyatı ne kadar? Sakin olan sezonlarda ve ileri tarihlere bilet alırsanız 204 TL’ ye bilet bulmanız mümkün. Tek yön için fiyatlar ortalama bu şekilde. Uçak biletini online bir şekilde alabilirsiniz. Bunun için:

  1. Bilet almak istediğiniz firmaya ait uçuşları listeleyin.
  2. Size uygun tarih ve saatte olanı seçin.
  3. Kişisel bilgilerinizi eksiksiz olarak doldurun.
  4. Ödemeyi tamamlayın
  5. Havaalanında check-in yaptırın.

İnternette aynı anda birçok firmaya ait fiyatları görüntüleyebildiğiniz için en ucuz bileti seçebilirsiniz.

İstanbul Ordu-Giresun Uçak Bileti

İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı’ ndan kalkıp Ordu- Giresun havaalanına giden bir uçakla 1.5 saat yolculuk yaparak Orduya ulaşmış olursunuz. Bu rotada en sık uçuş yapan firma Türk Hava Yolları’ dır. Bulabileceğiniz en ucuz İstanbul Ordu-Giresun uçak bileti 199, 99 TL’ dir. Avrupa’daki deniz dolgusu ile inşa edilmiş tek liman olma özelliğine sahip Ordu-Giresun Havalimanı 2015 yılı itibariyle hizmete açılmıştır.

Altın Nasıl Anlaşılır Evde

25 Gram Bilezik Alış Fiyatı

Ali Saroğlu

Uzun yıllardır Google için içerik üretiyorum. Bu içeriklerin faydalı olması katkıda bulunmak istersen benimle iletişime geçebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu