Obilet Bilet İptali – Para iadesi ve Canlı destek

Obilet bilet iptali hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Obilet bilet iptali para iadesi ve O Bilet müşterih hizmetleri işte detaylar.

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte hayatımızda yer alan tüm işlerimizi internet üzerinden hallediyoruz. İnternet üzerinden birçok ihtiyacımızı kolay bir şekilde karşılayabiliriz. İnternet üzerinden satın alabileceğiniz ihtiyaçlarımızdan birisi ise bilettir. İstediğiniz yerden istediğiniz yere gitmek için internet üzerinden tek tıkla biletinizi halledebilirsiniz. Bilet alma sitelerinden biri olan Obilet ülkemizde sevilerek kullanılmaktadır. Obilet üzerinden satın aldığınız biletleri iptal ettirebilirsiniz. Obilet üzerinden bilet iptalini nasıl gerçekleştireceğinizi bilmiyorsanız sizler için yazımızda ele aldık.

O Bilet İptal

Obilet Bilet İptali Para İadesi

Obilet sitesi ülkemizde en çok tercih edilen bilet alma sitelerinden biridir. Güvenilir ve kolay kullanıma sahip olan obilet sitesi üzerinden uçak veya otobüs bileti bulabilirsiniz. İstediğiniz saatte ve dilediğiniz yerde bulabileceğiniz biletin iptalini gerçekleştirmek zorunda kaldıysanız ve para iadenizin ne zaman yatacağını bilmiyorsanız sizler için derledik.

  • Otobüs biletlerinde iptal işlemleri gerçekleştikten sonra hiçbir kesinti yaşamadan para iadeniz 5 ile 7 gün içerisinde hesabınıza aktarılacaktır.
  • Uçak biletlerinde iptal işlemlerinizi gerçekleştirdiyseniz uçak firmalarının belirlediği oranda para iadesinde kesinti yaşayabilirsiniz. Uçak biletlerinin de para iadesi 5 ile 7 gün içerisinde hesabınıza aktarılacaktır.

O Bilet Müşteri Hizmetleri

Obilet ülkemizde en çok tercih edilen bilet alma platformlarından biridir. İnternetin gelişmesiyle birlikte bilet ihtiyaçlarınızı obilet sitesi üzerinden halledebilirsiniz. Obilet sitesinde yaşadığınız herhangi bir sorun veya talep için müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

  • Obilet müşteri hizmetlerine 0 850 532 62 58 telefon numarası ile ulaşabilirsiniz.
O Bilet İptal Koşulları

O Bilet İptal Koşulları

Obilet ülkemizde uzun zamandan beri hizmet veren platformlardan biridir. Obilet sitesi üzerinden satın aldığınız biletleri iptal etme şansınız vardır. Obilet sitesinden satın aldığınız biletlerinizi iptal ettirmek istiyorsanız bazı şartları sağlamanız gerekir. Aslında tek bir şart bulunmaktadır oda iptal süresidir. İptal süresini geçen biletleri iptal talebinde bulunamazsınız.

  • Biletinizi iptal ettirmek için seferden 24 saat öncesine kadar iptal etme hakkına sahipsiniz. Birçok firmada ise 1 saat öncesine kadar da iptal işlemlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Firmaların iptal süreleri değişiklik göstermektedir. İptal sürelerine firmalara göre bakmak için https://www.obilet.com/bilet-iptal-kurallari linkine tıklamanız gerekmektedir.

O Bilet Canlı Destek

Obilet güvenilir bilet alma sitelerinden biridir. Kullanıcılarına daha iyi ve kesintisiz hizmet vermeye çalışan Obilet sitesinde yaşadığınız herhangi bir sıkıntı veya sorunlar için canlı desteğe başvurabilirsiniz.

  • Obilet sitesinde yaşadığınız sorunlar veya talepler için canlı destek ekibinden veya online asistandan yardım alabilirsiniz. Obilet canlı desteğe bağlanmak için ilk olarak https://yardim.obilet.com/hc/tr?utm_medium=helpButton&utm_source=obilet linkine tıklayın. Sağ alt kısımda yer alan canlı destek yazan seçeneğe tıklayın ve sorununuzu dile getirmeniz yeterli olacaktır.

Kamil Koç Bilet İptali

Eczacıbaşı Genç Bilet Nasıl Alınır

Cinemaximum Bilet Fiyatları

Güney Ekspresi Bilet Fiyatları

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu