Kanal Blabla nasıl izlenir sorusunun yanıtı ile karşınızdayız. BlaBla hakkında merak edilenlerin hepsini içeriğimizde ele aldık.

Ülkemizin en iyi gazeteci ve yazarlarından biri olan Yılmaz Özdil ekranlara geri dönüyor. Hafta içi her sabah 08.00 saatlerinde Kanal BlaBla üzerinden yayın hayatına geçiş yapılıyor. 10 Ekim tarihinde hizmet vermeye başlayan bu kanal birçok kişi tarafından heyecanla bekleniyor. Yılmaz Özdil öncülüğünde kurulan Kanal Blabla’ya ulaşmak için Youtube, Twitter ya da Facebook kanallarını kullanabilirsiniz. Fatih Altaylı gibi bağımsız bir şekilde Youtube üzerinden Yılmaz Özdil’in yayın yapması bekleniyor. Kanal Blabla’yı sadece Youtube platformunda izleyebilirsiniz. Youtube kanalı olarak karşımıza çıkan Kanal BlaBla ülkemizin sorunlarını, son dakika haberlerini değerlendirerek gizli tutulanları ortaya çıkarmaya geliyor.

Kanal Blabla Kimin Yılmaz Özdil
Kanal Blabla Ücretli Mi Hayır
Kanal Blabla Nasıl UlaşılırYoutube

Kanal Blabla Nedir

Yılmaz Özdil kendi adına açtığı Youtube kanalı üzerinden gazetecilik hayatına devam etme kararı aldı. 10 Ekim tarihinde yayın hayatına geçiş yapan Kanal Blabla ülkemizde olup biteni ve siyaset gündemini ele almaya devam edecek. Sözcü TV’deki görevinden ayrılan Yılmaz Özdil Twitter hesabı üzerinden duyuru yaparak Kanal Blabla ile tekrar yayın hayatına başlayacağını ifade etti. Kanal BlaBla ile siyaseti ve ülkedeki son gelişmelerden haberdar alabilirsiniz. Son gelişmeler Yılmaz Özdil’in yorumuyla Kanal Blabla’da sizleri bekliyor. Youtube kanalı olarak yayın hayatına geçecek Kanal BlaBla’da hafta içi her gün sabah 08.00’da ülke gündemi Yılmaz Özdil tarafından yorumlanacak.

Blabla Yılmaz Özdil

Yılmaz Özdil yıllar boyunca televizyon kanallarında ve gazetelerinde yayın yaptı. Ancak son çalıştığı kurum Sözci TV’deki görevinden ayrıldı. Sözcü TV’den ayrılmasının nedeni ise CHP yönetimini eleştirmesinden dolayı olduğu söylendi. Durum böyle olunca Yılmaz Özdil Twitter hesabından açıklama yaparak meslek hayatına açtığı Youtube kanalı üzerinden devam edeceğini ifade etti.

Yılmaz Özdil tarafından kurulan Kanal Blabla Youtube kanalı 10 Ekim tarihinde yayın hayatına başlıyor. Kanal Blabla üzerinden Yılmaz Özdil ülkedeki son durumu ele alarak güncel haberleri vatandaşlara iletecektir. Doğru bildiğimi anlattım ve olan biteni görmek istemeyenler bile gördüğüne göre konuşma zamanı bende ifadelerini kullanarak kanalını açıkladı.

Kanal Blabla hakkında yorumlarınızı, düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilir misiniz? Kanal Blabla sizce nasıl?