Youtube Kanalı Nasıl Silinir?

Youtube Kanalı Nasıl Silinir ve Bir Youtube kanalınız var ve onu silmek mi istiyorsunuz detaylı bilgilendiriyoruz. Bu adımları takip ederek kanalınızın Youtube’da tamamen silinmesini sağlayabilirsiniz.

YouTube kanalınızı gizlemek veya kalıcı olarak silmek için çok kolay bir işlem gerçekleştiriyorsunuz. Kesinlikle zor bir süreç sizi bekliyor. Dijital ortamlarda kesin bir kural olarak getirilen “hesap silme” ve “hesap dondurma” işlemleri tüm platformlarda kullanılabilmektedir.

YouTube kanalınızı kalıcı olarak silerseniz, kanalınız YouTube’dan sonsuza kadar silinir ve bir daha açamazsınız. Ama sadece kanalınızı gizlerseniz yani dondurursanız formu doldurarak istediğiniz zaman açabilirsiniz. Ayrıca kanalınızı gizlemiş olsanız bile yorumlarınız ve yorumlara verdiğiniz yanıtlar kalıcı olarak silinir. Youtube kanalınızı tekrar açtığınızda geri gelmiyorlar.

Dilerseniz hemen aşağıda istediğiniz başlıktaki adımları takip edebilir, YouTube Kanalını kolayca silip gizleyebilirsiniz.

Youtube Şifremi Unuttum Nasıl Açabilirim 2021

Youtuber Nasıl Olunur 2021

Youtube Vanced Nasıl Kurulur

YouTube Hesabı Nasıl Dondurulur? (Mobil ve PC)

YouTube Hesabı Nasıl Dondurulur? (Mobil ve PC)

  • Tarayıcınızdan YouTube’a girin ve giriş yapın.
  • Açılan sayfanın altındaki “kanalı sil” düğmesini tıklayın.
  • Şifrenizi girin ve devam edin.
  • Açılan ekranda “Kanalımı silmek istiyorum” bölümünü açın.
  • Kutuyu baştan sona okuyun ve onaylayın.
  • “İçeriğimi Sil” düğmesini tıklayın.

İşte süreç bu kadar basit. Burada dikkat etmeniz gereken tek nokta YouTube kanalınızı sildiğinizde Google kanalınızın da silinmeyeceğidir. YouTube kanalınızı silmeniz yeterlidir. Ayrıca sildiğiniz YouTube kanalını geri getirmeniz de maalesef mümkün değil. Lütfen buna göre hareket edin.

Youtube Kanalı Nasıl Açılır?

Youtube Kanalı Nasıl Açılır?

Youtube kanalı almak için öncelikle bir Google hesabınızın olması gerekir. Varsa, bu hesapla bir Youtube oturumu başlatabilirsiniz. Google hesabınız yoksa Youtube’a giriş yapamazsınız.

Google hesabınızla Youtube’a giriş yaptıktan sonra, ana sayfanın sol tarafındaki menünün üst kısmında kullanıcı adınızı göreceksiniz. Kullanıcı adınıza tıklamak, kullanıcı sayfanıza erişecektir.

Youtube Kanalı Açılırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kanal adınızı seçerken dikkat çekici olmasına özen göstermelisiniz. Aynı şey kanal resminiz için de geçerlidir. Seçeceğiniz isim diğer kanallarla karıştırılmamalı ve akılda kalıcı olmalıdır. Seçeceğiniz ismin kitlenizde kötü bir izlenim bırakmaması çok önemlidir. Kanal resminiz onu gören insanlarda merak uyandırıyorsa, izleyiciler kanalınıza katılmayı seçebilir. Bu yüzden görüldüğünde merak veya ilgi uyandıracak bir görsel kanalınızı büyütmenize yardımcı olur.

Youtube Geçmişi Nasıl Silinir?

Youtube güncelleme nasıl yapılır?

Vodafone Sınırsız Youtube Paketi

Turkcell Sınırsız Youtube Paketi

Ali Saroğlu

Uzun yıllardır Google için içerik üretiyorum. Bu içeriklerin faydalı olması katkıda bulunmak istersen benimle iletişime geçebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu