BİM Sıvı Yağ Fiyatları 2023 – Ayçiçek Yağı 5 LT Fiyatı Son Dakika

BİM Ayçiçek yağı 5 lt fiyatı son dakika rakamlarını ve Bim’de Biryağ 5 LT fiyatı 2023 yılı rakamlarını sizlerle paylaşıyoruz. BİM 5 LT yağ fiyatını gelin birlikte inceleyelim.

BİM Sıvı Yağ Fiyatları 2023Güncel
Sole Ayçiçek Yağı 1 Litre37.50 TL
Sole Ayçiçek Yağı 2 Litre69.75 TL
Sole Ayçiçek Yağı 5 Litre134.75 TL
Bir yağ Ayçiçek Yağı 2 Litre70 TL
Bir yağ Ayçiçek Yağı 5 Litre149.50 TL
Sırım Sızma Zeytinyağı 1 LT99 TL
Komili Naturel Sızma Zeytinyağı 1 LT116 TL
Komili Riviera Zeytinyağı 1 LT108.75 TL
Sırım Riviera Zeytinyağı 2 LT179 TL
BİM Sıvı Yağ Fiyatları 2023
Bi̇m sıvı yağ fiyatları

BİM Sıvı Yağ fiyatları 2023 yılında çok kez zam alarak güncellendi. BİM sıvı yağ fiyatları markasına, çeşidine ve litresine göre değişiklik gösteriyor. Aşağıdaki tabloda BİM market sıvı yağ fiyatları en güncel haliyle verilmiştir.

BİM sıvı yağ fiyatları anlık olarak değişim gösterebiliyor. O yüzden sıvı yağ almak isteyenler BİM sıvı yağ fiyatlarını güncel olarak takip edilmesi gerekiyor. Yukarıda BİM sıvı yağ fiyatları güncel olarak verilmiştir.


Daha fazla Bim market içeriği;


BİM Sıvı Yağ Fiyatları Güncel

BİM sıvı yağ fiyatları güncel olarak sunuldu. BİM market en büyük market zincirlerinden biridir. Türkiye’nin 81 ilince yüzlerce fiziksel şubesi mevcuttur. Aynı zamanda online market olarak da hizmet veriyor. Sayısız ürün gamı ile hizmet veren BİM marketlerde fiyatlar diğer marketlere göre daha caziptir. Özellikle de aktüel katalog dönemlerinde fiyatların oldukça cazip yansıdığını söylemek mümkündür.

Yemeklik sıvı yağ ürünlerinde de diğer market ve satış noktalarına göre BİM marketin sunduğu fiyatlar daha caziptir. Bütçelerine uygun BİM sıvı yağ almak isteyenler fiyatları ilgi ve merak içerisinde güncel olarak takip ediyor. En güncel 2023 sıvı yağ fiyatlarına dair detayları yukarıdaki tabloda sunduk. Nitekim BİM marketlerde sürekli kampanya dönemleri olduğu için fiyatların sıklıkla değişkenlik gösterdiğini belirtmek gerekiyor.

BİM Sıvı Yağ Fiyatları 2023

Bi̇m sıvı yağ fiyatları

BİM sıvı yağ fiyatları 2023 yılında artışa geçti. Pek çok noktada gerçekleşen zamlar, yağa da yansıyarak etiket fiyatlarının yükselmesine neden oldu. Bu nedenle vatandaşlar sürekli 2023 yağ fiyatları konusunda araştırma yapıyor. BİM market zincirinde en cazip yağ fiyatları sunulduğu için vatandaşlar tercihini BİM market şubelerinden yana kullanıyor.

BİM Sıvı Yağları Neden Çok Tercih Ediliyor?

BİM sıvı yağları hem kaliteli hem de diğer sıvı yağ piyasasına göre daha ucuz olmasından dolayı insanlar tarafından tercih ediliyor. BİM marketlerde hem BİM’e özel hem de her yerde satışa sunulan yağ markaları mevcuttur. Fiyatlar yağ markasına bağlı olarak da değişkenlik gösteriyor. Ancak sunulan tüm yağ markalarının en kaliteli seçenekler olduğunu söylemek mümkündür.

BİM Sıvı Yağlarına Yüzde Kaç Zam Geldi?

BİM sıvı yağları 2022 yılı içerisinde artışa geçti. 2021 yılına göre BİM sıvı yağlarına 2022 yılında yaklaşık olarak %50’lik bir zam gelmiştir. Zam oranları hala yıl içerisinde sürekli değişkenlik göstermeye devam ediyor.

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥