En iyi 7 kepek şampuanı önerisiyle karşınızdayız. Kepek sorunlarınızı ortadan kaldırmak için kullanmanız gereken kepek şampuanlarını inceleyelim.

İnsanların sıkça karşılaştığı problemlerden biri kepek olarak karşımıza çıkar. Kepek tedavisi yapılmazsa ilerleyen zamanlarda kaşıntı, saç dökülmesi, saç derisinde hassaslaşma gibi sorunlar ortaya çıkabilir. Kepek tedavisinde şampuan kullanımı oldukça önemlidir. Yanlış şampuan kullanmak kepek sorununuzu daha fazla artmasına sebep olur. Bu yüzden size uygun olan bitkisel şampuan bularak kepek sorunlarınızı ortadan kaldırmak için en iyi kepek şampuanı listesini oluşturduk. Hadi gelin inceleyelim.

Head Shoulders Supreme Kepek Şampuanı

Head Shoulders Supreme Kepek Şampuanı

Kepek şampuanın içerisinde bulunan argan yağı ve micealler suyu sayesinde saç derisinin temizlenmesini sağlıyor. Kepekten saçları arındırarak saç temizliği sağlanıyor. Saç temizlendikten sonra argan yağı sayesinde saçlarınızın eskisinden daha güçlü, parlak ve dolgun görünmesine olanak sağlıyor. Temizleyici, krem ve şampuan şeklinde satılan üç ayrı setini birlikte almanızı tavsiye ediyoruz. Üç farklı etkisiyle saçınızı kepeklerden kurtulmanıza yardımcı olur.

Head Shoulders Supreme Kepek Seti Fiyat 2023270 TL

Head Shoulders Supreme Kullananlar

 • Saç derim çok kuru ve kepekliydi. İlk yıkamadan itibaren etkisini görmeye başladım. Saçlarıma çok iyi geldi.
 • Saçlarım çok yağlı olduğu için her gün yıkamam gerekiyordu. Bu üçlü set sayesinde bu sorunumdan kurtuldum.
 • Saç derisini mükemmel bir şekilde temizliyor. Kokusu muhteşem.

Grand Hair Kepek Şampuanı

Grand Hair Kepek Şampuanı

Saç derisinde kepek oluşumuna neden olan tüm etmenleri ortadan kaldırarak saç derinizin temizlenmesini sağlar. Saç derisinde oluşan pullanma, ürün birikimi ve yağı temizler ve saçınızın hak ettiği bakımı sağlar. Ayrıca saçlarınız kepekten dolayı dökülmeye başladıysa bu ürün sayesinde yeni saç çıkmasını sağlayabilirsiniz. Yıpranmış saçları onarır, sağlıkla saçların uzamasına yardımcı olur ayrıca yeni saçların çıkmasına destek olarak dolgun bir saç görüntüsü ortaya çıkartır. Kepek ve dökülme karşıtı en iyi şampuan.

Grand Hair Kepek Şampuanı Fiyat 2023 130 TL

Grand Hair Kepek Şampuanı Kullananlar

 • Saçlarım kepekten dolayı çok fazla kaşınıyordu. Bu ürünü kullanmaya başladım tüm kaşıntı sorunlarım ortadan kalktı. Çok memnun kaldım.
 • Saç derim çok hassas ve sürekli yağlıydı. Cidden bu kadar kısa sürede etki edeceğini düşünmüyordum.
 • Kökten uca saç derimi temizledi. Ne yağlanma ne bir kaşıntı tüm sorunları ortadan kaldırdı.

Ab-ı Gül Ardıç Katranı Kepek Şampuanı

Kepek ve saç derisinde problem yaşayan kişilerin kesinlikle kullanması gereken ürünler arasında yerini aldı. Düzenli kullanıldığı zaman kepek oluşumunu %80 oranında azaltıyor. Ayrıca paraben, SLS ya da renklendirici gibi kimyasal madde içerisinde bulunmaz. Saçlarınızı kurutmadan, yıpratmadan, matlaştırmadan saç derisi problemlerinizden kurtulabilirsiniz. Kepek şampuanın içerisinde sülfat yoktur.

Ab-ı Gül Ardıç Katranı Kepek Şampuanı Fiyat 2023130 TL

Ab-ı Gül Ardıç Katranı Kepek Şampuanı Kullananlar

 • Denemediğim ürün kalmamıştı. Saç diplerinde oluşan yara ve kaşıntıya anında etki göstermeye başladı.
 • Ürünü güvenerek satın alabilirsiniz. İlk yıkamada kendini göstermese de iki hafta sonra etkisini hissetmeye başlıyacaksınız.
 • Acımsı bir kokusu olmasından dolayı bir puan eksik versem de sergilediği performans çok iyi.

Clear Women Zencefil Özlü Kepek Şampuanı

Saç dökülmesine ve kepek sorunu yaşayan kişilerin kullanması gereken ürünler arasında yer alır. İçerisinde bulunan B3 vitamini, amino asit, tohum yağı, zencefil özü sayesinde saçlarınızı kökten uca temizler. Yeni sıvı jel teknolojisiyle karşımıza çıkan bu formül saç köklerinin güçlenmesini sağlıyor. Düzenli olarak kullanıldığı zaman kepeğe karşı koruma sağladığı gibi kaşıntı ya da yağlanma gibi sorunları da ortadan kaldırır.

Clear Women Zencefil Özlü Kepek Şampuanı Fiyat 2023185 TL

Clear Women Zencefil Özlü Kepek Şampuanı Kullananlar

 • Saçlarımı yumuşacık yaptığı gibi tüm kepek sorunlarımı ortadan kaldırdı. Stok yaptığım ürünler arasında yer alıyor.
 • Devamlı kullandığım bir ürün. Kesinlikle etkisini görebilirsiniz. Yaklaşık bir haftadan sonra kaşıntı sorunlarım ortadan kalktı.
 • Saça çok iyi geliyor kepek ve yağlanma sorunlarını ortadan kaldırıyor.

Dermotek Laboratories Kepek Şampuanı

Saç sağlığınızı desteklemek ve saç derinizi korumak için tasarlanmıştır. Yağlı saç derisine sahip kişilerin kullanması tavsiye edilir. Yağ dengesini sağlayarak saçlarınız sağlıklı bir şekilde kullanmanıza yardımcı olur. Saçlarınıza masaj yaparak şampuanı uygulayın. Saçlarınıza uyguladıktan sonra saçlarınızı durulayın. İki hafta içerisinde saçlarınızda oluşan etkiyi hissedeceksiniz.

Dermotek Laboratories Kepek Şampuanı Fiyat 2023175 TL

Dermotek Laboratories Kepek Şampuanı Kullananlar

 • Doğumdan sonra saçlarım iğrenç bir hal almaya başladı. Kullandıktan sonra etkisini gördüm ve çok beğendim.
 • Kepek sorunum yastığıma, kıyafetime dökülmeye başlamıştı. Rahatsız olduğum için bu ürünü kullandım. İnanılmaz etkisi sayesinde sorunları ortadan kaldırdı.
 • Tavsiye üstüne kullanmaya başladım. Kokusu çok güzel. Saç yağlanmasını kesiyor ve kepek problemimi yüzde %90 oranında azalttı.

Head And Shoulders Kepek Karşıtı Mentollü Şampuan

Kepekten dolayı meydana gelen kaşıntı, kuruluk ya da yağlanma gibi sorunları ortadan kaldırır. Saç derisini etkin bir şekilde temizler. Saç derinizi temizledikten sonra saçlarınızı nemlendirir ve saçlarınızın yumuşaklığını geri kazandırır. Parlak, doğal, mat görünmeyen ve sağlıklı saçlarınız için tercih edebilirsiniz. Banyoda saç derinize mesaj yaparak uygulayın. Saçlarınızdaki değişimi hemen fark edebilirsiniz.

Head And Shoulders Kepek Karşıtı Mentollü Kepek Şampuanı Fiyat 2023360 TL

Head And Shoulders Kepek Karşıtı Mentollü Kullananlar

 • Saç derim bu ürün sayesinde nefes almaya başladı. İndirimdeyken iki kutu daha aldım. Çok etkisi oluyor kesinlikle denemenizi tavsiye ediyorum.
 • Sürekli kullandığım bir ürün kesinlikle alın ve aldırın. Saç dipleriniz o kadar çok ferahlıyor ki bu zamana kadar neden kullanmadım diyorsunuz.
 • Seboraik dermatit sorunu var. Sadece bu şampuan iyi geliyor. Başka şampuan kullanamıyorum.

Sıveno Kepek Şampuanı

Sıveno şampuanın içerisinde bulunan çay ağacı yağı sayesinde saçlarda meydana gelen mayalara karşı etkin koruma sağlar. Kepeğin oluşmasına en fazla mayalar neden olur. Mayaları ortadan kaldırarak ölü derinin ortadan kalkmasına ve deride meydana gelen pullanmanın giderilmesi için etkilidir. İçerisinde bulunan kekik üzümü ekstresiyle saç dökülme problemini en aza indirger. Ayrıca kepek şampuanın içerisinde paraben, SLS ya da kimyasal bir madde yoktur.

Sıveno Kepek Şampuanı Fiyat 2023200 TL

Sıveno Kepek Şampuanı Kullananlar

 • Sıveno kepek şampuanın formülü gerçekten çok güzel kullandığım andan itibaren saç derim rahatlamaya başladı.
 • Tamamen doğal olmasından dolayı tercih ettiğim bir ürün kullandım ve çok fazla etkisini göremedim.
 • Kullandığım andan itibaren saçlarımı rahatlattı ve kaşıntı sorunumu ortadan kaldırdı. Çok memnun kaldım.