Kevin Durant ayakkabı numarası yoğun şekilde araştırılıyor. Bildiğiniz üzere Kevin Wayne Durant Amerika asıllı, profesyonel bir basketbol oyuncusudur. Boyu 2,08 metre olduğu için görsellerde ve videolarda yansıyan büyük ayakları merak uyandırıyor.

Herkes ayak numarasının kaç olduğunu araştırıyor. Kısa ve uzun forvet pozisyonlarında başarılı olan ünlü basketbolcunun bilinen ayak numarası ise 51-51,5 olarak biliniyor.

Kevin Durant Ayakkabı Numarası Kaç

Kevin Durant Ayakkabı Numarası Kaç

Kevin Durant ayakkabı numarası kaç boyu var gibi soruları merak edenler için hemen aktaralım. Ünlü ve başarılı Amerika asıllı basketbol oyuncusu Kevin Durant’ın ayakkabı numarası ve net boyu şöyledir;

  • Boyu kaç cm: 2,08 metre
  • Ayakları kaç numara: 51-51,5 numara

Ünlü basketbol oyuncusunun ayakları sosyal medyada viral olacak kadar çok konuşulmuştur. İnce ve uzun yapısı nedeniyle standartları aşan bir ayak şekli olduğunu söylemek mümkündür.

Basketbol Oyuncuları Ayakkabı Numarası

Basketbol Oyuncuları Ayakkabı Numarası

Basketbol oyuncuları ayakkabı numarası, standartları aşan liste sıralamasında Amerikalı Kevin Durant de yer alıyor. Dünya çapında bilinen ve ayakları en büyük olan basketbol oyuncuları şöyledir;

BASKETBOL OYUNCUSU İSMİAYAK NUMARASI
Shaquille O’Neal57
Andre Iguodala51
Kevin Durant51-51,5
Robin/Brook Lopez53
Boban Marjanovic54

Shaq Ayakkabı Numarası Avrupa

Shaq Ayakkabı Numarası Avrupa

Shaq ayakkabı numarası Avrupa ve ülkemizde sıkça araştırılıyor. Dünyaca ünlü NBA oyuncusu Shaquille O’Neal ayak numarası 57’dir. NB tarihinin en büyük ayak numarasına sahiptir.

Shaquille O’neal Ayakkabı Numarası Türkiye

Shaquille O'neal Ayakkabı Numarası Türkiye

Shaquille o’neal ayakkabı numarası Türkiye basketbol oyuncularına kıyasla çok daha büyüktür. Hatta NBA tarihinin en büyük ayak numarasına sahip olan oyuncu olarak isimlendiriliyor. Net ayak numarası ise 57’dir.

Stephen Curry Ayakkabı numarası

Stephen Curry Ayakkabı numarası

Stephen Curry Ayakkabı numarası 13,5 numara yani ülkemize göre 47-48-49 ayakkabı numarası şeklinde yansıyor.

LeBron James Ayakkabı Numarası Türkiye

LeBron James Ayakkabı Numarası Türkiye

LeBron James ayakkabı numarası Türkiye dışında 15 numara olarak biliyor. 15 numara ayakkabılar Türkiye’de 49-50 numaraya denk gelir. 

Michael Jordan Ayakkabı Numarası

Michael Jordan Ayakkabı Numarası

Michael Jordan ayakkabı numarası 15’tir. 15 ayak numarası ülkemizde 50 numara ve üzeri olan ayakkabıları ifade ediyor.

Dünyanın en büyük ayağı kaç numara?

Venezuela’nın Maracay kentinde yaşayan Rodriguez dünyada ayağı en büyük olan kişidir. Yak numarası ülkemize göre 63 numaraya tekabül eder. Bu nedenle de Guinness Rekorlar Kitabı’na adını yazdırmayı başarmıştır.

Türkiye’de ayağı en büyük olan kişi kimdir?

Türkiye’de Mardinli Sultan Kösen adındaki vatandaş hem ayak numarası hem de boyuyla dikkat çekiyor. Kösen Türkiye’de bilinen en büyük ayak numarasına sahip olan kişi olarak 60 numara ayakkabı giyiyor.

10 Milyondan Fazla Takipçisi ile Cemre Solmaz Kimdir?

Ariana Grande Boyu, Kilosu, Kariyeri ve Hakkında Merak Edilen Diğer Her Şey

Maria Victoria Henao: Pablo Escobar’ın Karısı ve Onun Hazin Yaşamı