Konuşarak Öğren Fiyat 2022

Konuşarak öğren fiyat 2022 yılında en çok aranan konular arasında yerini aldı. İngilizce öğrenmek isteyen kişiler Konuşarak Öğren programı hakkında birçok konuyu merak etmektedir. Sizler için merak ettiklerinizin hepsini ele aldık. 

Konuşarak Öğren fiyat 2022 yılında 3.900 TL ile 31.700 TL arasında değişiklik gösterir. Bu programın abonelik süresine göre değişir. Ayrıca günlük 30 dakika konuşma sürelerine göre bu fiyat belirlenmiştir. Günlük 10 dakika konuşma ile daha az ücret ödeyebilirsiniz. Fiyat listesi haftalık ders programına ve program süresine göre değişir. Konuşarak öğren programında İngilizce öğrenmek isteyen kişiler Skype üzerinden bir araya geldikleri gibi birçok materyal de öğrenci için sağlanır. Ülkemizde birçok kişi İngilizce öğrenirken zorlanmaktadır. İngilizce öğrenmek için birçok yöntem bulunsa da çoğu başarısızlıkla sonuçlanır.  

Cambly Mi Konuşarak Öğren Mi

İngilizce öğrenmek için piyasada birçok program vardır. Bu programlar arasında en ünlü olanı ise Cambly olarak bilinir. Son zamanlarda ise İngilizce öğrenme programları arasında popüler olan Konuşarak Öğren programı ortaya çıktı. Peki ikisi de karşılaştırıldığında hangisi daha iyi konumda olur? Hadi gelin iki programında iyi ve kötü özelliklerini kısaca ele alalım.  

Konuşarak Öğren  

  • Konuşarak öğren programında Skype üzerinden öğrencilerin bir araya gelmesi büyük bir avantaj ancak birçok kullanıcı görüşmelerin sesli gerçekleştiğini söylemiştir. Sesle iletişime girilmesi bu konuda dezavantajdır.  
  • Eğitmenlerinin ana dili İngilizce olması bu programı avantajlı kılmaktadır.  

Cambly 

  • Öğretmenlerin çoğunun mesleklerinin öğretmen olması ve İngiltere, Amerikalı, Avusturalya kökenli olması uygulama için avantajlıdır.  
  • Öğretmenlerle direk olarak iletişim halinize girmeniz bu uygulamanın ikinci avantajlarından birisidir. 
  • Grup derslerinin yapılması ve görüşmelerin kendi uygulamalarında gerçekleşmesi oldukça avantajlıdır.  

İki programın da olumlu ya da olumsuz özellikleri vardır. Aslında İngilizce öğrenmek sizlerin istediği en önemli faktörlerden biridir. İki program arasındaki en önemli özellik paradır.  

  • Konuşarak Öğren programında haftada 2 gün 10 dakikalık bir görüşme için 3 aylık aboneliklerde 3.900 TL ücret ödenir. 
  • Cambly programında ise haftada iki gün 15 dakikalık görüşmeler için 3 ayda ödemeniz gereken tutar 837 TL’dir.  
Konuşarak Öğren Ücretli Mi 

Konuşarak Öğren Ücretli Mi

Evet. Konuşarak Öğren programından ders almak ve hocalarla görüşmek için belirli bir ücret ödemeniz gerekir. Ücretler ders programına ve program süresine göre değişir. En uygun ücret 3.900 olurken en pahalı ücret 31.700 TL olur. 

İngilizce dersi küçük yaştan beri gördüğümüz bir ders olsa da ülkemizde birçok kişi İngilizce konuşamamaktadır. İngilizce derslerinde gramerden önce konuşma daha ön plandadır. Bu yüzden konuşarak İngilizce öğrenmenin hep daha iyi olduğunu biliyoruz. Konuşarak Öğren programında farklı hocalarla bir araya gelerek İngilizceyi öğrenmeniz sağlanır. Bunun yanında bazı ders materyalleri de sizlere sağlanmaktadır. Bunun için belirli bir ücret ödemeniz gerekir.  

Konuşarak Öğren Yorum

Konuşarak Öğren programı diğer programlara göre daha pahalı olduğu için birçok kişi emin olamamaktadır. Bu programı deneyen ve deneyimlerini aktaran bazı kişileri araştırdık. İşte Konuşarak Öğren programına karşı yapılan olumlu ve olumsuz tüm yorumlar; 

Konuşarak Öğren programına başlamadan önce birçok kişi tereddüt yaşamış. Düşük dakikalarla başladıktan sonra programı sevmeye ve dakika sürelerini arttırmaya başlamışlardır. Birçok kişi İngilizce konuşma seviyesini geliştirdiğini ve faydalı olduğunu dile getirmiştir. Olumlu yorum yapan kişiler olduğu gibi olumsuz yorum yapan kişiler de vardır. Sorun yaşandığı zaman ulaşılabilecek bir destek departmanının olmaması ya da ulaşıldığında verilen tepkiler birçok kişiyi rahatsız etmiştir. Bağlantı sorunu olduğunu ve gerekli yetkililerin bulunamaması programın en büyük eksiklerinden biridir. Ayrıca bazı kullanıcılar memnun kalınmadığında para iade işleminin gerçekleşmediğini dile getirmiştir. 

Konuşarak Öğren programı hakkında merak ettiklerinizi, sorularınıza alt kısımda yer alan yorumlara yazmanız yeterli olacaktır.  

YouTube video

Yandex.çeviri Türkçe ingilizce

Sıfırdan İngilizce Öğrenmek İçin Ne Yapmalıyım? İşte Tavsiye Uygulama!

İngilizce Kurs Fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu