Konuşarak Öğren, İngilizce konuşma becerilerini geliştirmeye odaklanan bir online eğitim platformudur. Platformda, ana dili İngilizce olan eğitmenlerle bire bir veya grup halinde online dersler alabilirsiniz.

Konuşarak Öğren Bire Bir Ders fiyatları;

 • Standart: Haftada 2 ders, 30 dakikalık dersler, 12 ay boyunca aylık 2.499 TL.
 • Yoğun: Haftada 3 ders, 30 dakikalık dersler, 12 ay boyunca aylık 3.499 TL.
 • Sınırsız: Haftada sınırsız ders, 30 dakikalık dersler, 12 ay boyunca aylık 4.499 TL.

Konuşarak öğren fiyat en çok aranan konular arasında yerini aldı. İngilizce öğrenmek isteyen kişiler Konuşarak Öğren programı hakkında birçok konuyu merak etmektedir. Sizler için merak ettiklerinizin hepsini ele aldık. 

Konuşarak Öğren fiyat yukarıdaki tabloda belirttiğimiz gibidir. Bu programın abonelik süresine göre değişir. Ayrıca günlük 30 dakika konuşma sürelerine göre bu fiyat belirlenmiştir. Günlük 10 dakika konuşma ile daha az ücret ödeyebilirsiniz. Fiyat listesi haftalık ders programına ve program süresine göre değişir. Konuşarak öğren programında İngilizce öğrenmek isteyen kişiler Skype üzerinden bir araya geldikleri gibi birçok materyal de öğrenci için sağlanır. Ülkemizde birçok kişi İngilizce öğrenirken zorlanmaktadır. İngilizce öğrenmek için birçok yöntem bulunsa da çoğu başarısızlıkla sonuçlanır.  

Cambly Mi Konuşarak Öğren Mi?

İngilizce öğrenmek için piyasada birçok program vardır. Bu programlar arasında en ünlü olanı ise Cambly olarak bilinir. Son zamanlarda ise İngilizce öğrenme programları arasında popüler olan Konuşarak Öğren programı ortaya çıktı. Peki ikisi de karşılaştırıldığında hangisi daha iyi konumda olur? Hadi gelin iki programında iyi ve kötü özelliklerini kısaca ele alalım.  

Konuşarak Öğren  

 • Konuşarak öğren programında Skype üzerinden öğrencilerin bir araya gelmesi büyük bir avantaj ancak birçok kullanıcı görüşmelerin sesli gerçekleştiğini söylemiştir. Sesle iletişime girilmesi bu konuda dezavantajdır.  
 • Eğitmenlerinin ana dili İngilizce olması bu programı avantajlı kılmaktadır.  

Cambly 

 • Öğretmenlerin çoğunun mesleklerinin öğretmen olması ve İngiltere, Amerikalı, Avusturalya kökenli olması uygulama için avantajlıdır.  
 • Öğretmenlerle direk olarak iletişim halinize girmeniz bu uygulamanın ikinci avantajlarından birisidir. 
 • Grup derslerinin yapılması ve görüşmelerin kendi uygulamalarında gerçekleşmesi oldukça avantajlıdır.  

İki programın da olumlu ya da olumsuz özellikleri vardır. Aslında İngilizce öğrenmek sizlerin istediği en önemli faktörlerden biridir. İki program arasındaki en önemli özellik paradır.  

 • Konuşarak Öğren programında haftada 2 gün 30 dakikalık bir görüşme için 3 aylık aboneliklerde 4.544,10 TL ücret ödenir. 

Konuşarak Öğren Ücretli Mi?

Konuşarak Öğren Ücretli Mi 

Evet. Konuşarak Öğren programından ders almak ve hocalarla görüşmek için belirli bir ücret ödemeniz gerekir. Ücretler ders programına ve program süresine göre değişir.

İngilizce dersi küçük yaştan beri gördüğümüz bir ders olsa da ülkemizde birçok kişi İngilizce konuşamamaktadır. İngilizce derslerinde gramerden önce konuşma daha ön plandadır. Bu yüzden konuşarak İngilizce öğrenmenin hep daha iyi olduğunu biliyoruz. Konuşarak Öğren programında farklı hocalarla bir araya gelerek İngilizceyi öğrenmeniz sağlanır. Bunun yanında bazı ders materyalleri de sizlere sağlanmaktadır. Bunun için belirli bir ücret ödemeniz gerekir.  

Konuşarak Öğren Yorum

Konuşarak Öğren programı diğer programlara göre daha pahalı olduğu için birçok kişi emin olamamaktadır. Bu programı deneyen ve deneyimlerini aktaran bazı kişileri araştırdık. İşte Konuşarak Öğren programına karşı yapılan olumlu ve olumsuz tüm yorumlar; 

 • Dersleri istediğiniz zaman ve istediğiniz yerden alabilirsiniz.
 • Dersler, sizin seviyenize ve ihtiyaçlarınıza göre uyarlanır.
 • Konuşarak Öğren, diğer online İngilizce kurslarına kıyasla daha uygun fiyatlıdır.
 • “Konuşarak Öğren sayesinde İngilizce konuşma becerilerimi önemli ölçüde geliştirdim. Eğitmenler çok yardımcı ve bilgili. Dersler de çok eğlenceli.”
 • “Konuşarak Öğren, İngilizce konuşmaya başlamak için ideal bir platform. Fiyatlar da çok uygun.”
 • “Konuşarak Öğren’den çok memnunum. Dersler çok faydalı ve eğitmenler çok ilgili.”

Konuşarak Öğren programına başlamadan önce birçok kişi tereddüt yaşamış. Düşük dakikalarla başladıktan sonra programı sevmeye ve dakika sürelerini arttırmaya başlamışlardır. Birçok kişi İngilizce konuşma seviyesini geliştirdiğini ve faydalı olduğunu dile getirmiştir. Olumlu yorum yapan kişiler olduğu gibi olumsuz yorum yapan kişiler de vardır. Sorun yaşandığı zaman ulaşılabilecek bir destek departmanının olmaması ya da ulaşıldığında verilen tepkiler birçok kişiyi rahatsız etmiştir. Bağlantı sorunu olduğunu ve gerekli yetkililerin bulunamaması programın en büyük eksiklerinden biridir. Ayrıca bazı kullanıcılar memnun kalınmadığında para iade işleminin gerçekleşmediğini dile getirmiştir. 

Konuşarak Öğren programı hakkında merak ettiklerinizi, sorularınıza alt kısımda yer alan yorumlara yazmanız yeterli olacaktır.  

Konuşarak Öğren Yorum

Open English Fiyat (2 Al 1 Öde Kampanyası)

Open English Üyelik İptali – Open English Yorumları

Leave A Reply