Open English Fiyat 2022 – Open English Kullananlar

Open English fiyatı 2022 yılında yıllık 5.400 TL’dir. Tercih ettiğiniz eğitim planına bağlı olarak 5.000 TL ile 6.000 TL arasında bir ödeme yapmanız gerekebilir. Open English üyeliği yaptırmadan önce 3 günlük deneme süresinden faydalanabilirsiniz. Böylece uygulamadan faydalanmak üzere kesin bir karar vermeniz mümkün olabilir.

Open English fiyatları 2022 yılında 2021 yılına oranla daha yüksek olduğundan üyelik yaptırmak isteyenler şüphe ile yaklaşmakta. Open English yılık üyelik alırken otomatik ödeme talimatı vermediğinizden emin olun.

Otomatik ödeme talimatı vermeniz halinde tekrar üyelik hakkında bilgilendirilmeden otomatik olarak ödeme kartınızdan çekilebilir. Bu durumu önlemek için tek kullanımlık sanal kart açmayı da tercih edebilirsiniz.

Open English Nedir?

Open English ana dili İngilizce olan öğretmenlerden birebir ders alarak dil öğrenmeyi mümkün kılan bir online eğitim platformudur. Open English üzerinden dil öğrenmek için birebir canlı dersleri takip edebilir, öğretmenler ve çalışma grubu ile konuşma pratikleri yapabilirsiniz.

Open English platformunun öğrencilerine sunduğu başka bir olanak da YDS benzeri yabancı dil yeterlilik sınavlarına yönelik eğitimler sunmasıdır. Dil bilgisi yeterliliğini kazanmak için yabancı dil eğitim notlarından ve doğrudan dil bilgisi derslerinden faydalanabilirsiniz. Open English ile yapabilecekleriniz;

  • Sınırsız bir şekilde canlı derslere katılabilirsiniz.
  • Konuşma grupları ile birebir İngilizce pratik yapabilirsiniz.
  • Dil bilgisi dersleri alabilirsiniz.
  • Online İngilizce ders belgelerinden faydalanabilirsiniz.
  • WhatsApp üzerinden danışmanlar ile ilerleyebilirsiniz.
  • İngilizce haberler bölümünü takip edebilirsiniz.
  • Ücretsiz bir şekilde seviye belirleme sınavı ile seviyenizi tespit edebilirsiniz.
  • Farklı seviyelerde eğitim olanakları ile kendinize uygun bir seviyede çalışmaya başlayabilirsiniz.  
Open English Fiyatlar

Open English Fiyatlar

Open English fiyatları 6 aylık plan için 2.700 TL’dir. Planınıza bağlı olarak kendinize ait bir çalışma temposu oluşturacak ve canlı derslerden faydalanarak gün içinde istediğiniz zaman derslere katılabileceksiniz.

Üyelik planlarından faydalanmak için sanal kart oluşturmanız önerilir. Sanal kart oluşturduktan sonra sanal kart üzerinden ilk planınızın ödemesini yaptıktan sonra sanal kartı kullanıma kapatmalısınız. Böylece tekrarlayan ödemeler nedeni ile kartınızdan sizden habersiz herhangi bir ödeme çekilemeyecektir.

Open English planını satın aldıktan sonra platformu istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Gün içinde sınırsız bir şekilde canlı derslere katılabilir ve yazılı sınavlara hazırlanmak için ders dokümanlarından faydalanabilirsiniz.

Open English Nasıl Kullanılır?

Open English üyeliğinizi aldıktan sonra size özel açılan ana sayfada canlı dersleri takip edebilir ve kendi çalışma planınızı oluşturabilirsiniz. Üyelik yaptıktan sonra ilk işiniz ücretsiz seviye belirleme sınavına girmelisiniz.

Seviyenizi ölçtükten sonra çalışma planınızı oluşturmalı ve gün içinde istediğiniz zaman canlı derslere girerek kendinizi geliştirmeye başlamalısınız. Birkaç kişilik çalışma grupları ile seviyenize uygun dersleri seçerek günün istediğiniz saatinde canlı derslere katılım gösterebilirsiniz.

Open English Üyelik İptali – Open English Yorumları

Cambly Bilgisayara İndir

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu