Open English Üyelik İptali – Open English Yorumları

Open English üyelik iptali için aylık üyelik süresi dolmadan 7 gün önce gerçekleştirilmelidir. Üyelik iptali işlemlerinin ayın dolması sonrasında yapılmaya çalışılması halinde sonraki ayın ödemesi de gerçekleşeceğinden bir aylık daha üyelik ödemesi mecburen yapılır.

Open English üyeliğinizi iptal etmek için müşteri hizmetlerini (Open English müşteri hizmetleri numarası; +90 216 212 00 16)arayarak iptal talebinde bulunmanız gerekir. Talep sonrasında yaklaşık 3 iş günü içerisinde talebiniz değerlendirilerek iptal işleminiz gerçekleştirilir. Böylece sonraki ay için ödeme yapmanıza gerek kalmadan üyeliğinizi iptal edebilirsiniz.

Open English mı Cambly mı?

Open English ve Cambly arasında bazı farklar bulunuyor. Open English canlı dersler ve ana dili İngilizce olan hocalar ile pratik imkanı sunuyor. İngilizce kurs sonunda size verdiği sertifika de ücrete dahil. Canlı derslerde birkaç öğrenci ile birlikte hocayla pratik yapıyorsunuz. Cambly ise daha çok birebir eğitime yönelen bir sisteme sahip.

Cambly dil öğretirken yine ana dili İngilizce olan hocalarla öğrencileri buluşturuyor. En büyük farkı ise birebir ders olanağı sunması. Geniş yaş aralığında insanlara dil öğreten bir sisteme sahip. Çocuklardan yaşlılara kadar her yaş aralığı için uygun bir eğitmen ve öğretme tekniği barındırdıklarını da söyleyelim. İkisi arasında tercih yapacak olsanız özellikle sınavlar için pratik yapmak istiyorsanız Cambly tercih nedeniniz olabilir.

Open English fiyatlarını öğrenmek ister misiniz?

Open English Yorumları
Open English Yorumları

Open English Yorumları

Open English yorumları itibari ile hem memnun kalanlar hem de şikayetçi olanların sayısının fazla olduğu bir dil öğrenme platformudur. Öğretmenler ile birebir konuşarak öğrenmeyi mümkün kılan bu platform sayesinde konuşma yeteneği ana dili İngilizce olan öğretmenler ile geliştirilebiliyor.

Open English platformunun üyelik sistemi ve üyelik ücretlerinin yüksek olduğunu düşünen büyük bir kitle de mevcut. Üyelik sistemi ve öğrenme süreçleri hakkında en çok tekrar eden yorumları aşağıda inceleyebilirsiniz.

  • Canlı dersler kapalı uyarısı alıyorum.  Böyle bir şey olabilir mi? Canlı dersler için para ödediğimiz bir sistemde bu uyarıyı almak beni çok şaşırttı.
  • Canlı derslerden beklediğim verimi alamadım. Öğretmenler ile iletişim kurmakta fazlasıyla zorlanıyorum.
  • Konuşma kabiliyetimi geliştirmek için üyelik almıştım. Pişman olmadım. Konuştukça hatalarımı keşfediyor ve kendimi geliştiriyorum. Sürekli gerekli olan bir üyelik değil. Bir noktadan sonra faydaları tükeniyor.
  • Canlı dersler sayesinde çok daha iyi konuşabiliyorum. Dil bilgisini pratiğe dökmeye çalışırken yaptığım hataları da düzelttikleri için dilimi ilerletebildim. Başarılı bir platform. Ödediğiniz ücreti hak ediyor.
  • Üye olması çok kolay olan ancak üyelik iptali yapması bir hayli dolambaçlı olan bir site. Tavsiye etmiyorum. Üyelik istemiyorum deyince size karşı olan tutumları değişiyor. Para, para, para… 

Open English Şikayet

Open English şikayetleri genellikle üyelik iptali süreci hakkında oluşturulmaktadır. Üyelik iptali işlemlerinin geciktirilerek sonraki ay ödemelerinin de talep edildiğine dair yapılan bazı şikayetler bulunuyor. Ancak Open English benzeri platformlar sürekli olarak yüzlerce öğrenciye eğitim sunmaktadır.

Eğitim kalitesinden ya da hizmet seçeneklerinden memnun olmayan kişi sayısının oldukça az olduğunu da dile getirelim. Open English kullanıcıları tarafından yapılan bazı şikayet ve önerilere aşağıda ulaşabilirsiniz.

  • 6 aylık paket satın almıştım. Paketimin bitmesine 2 hafta kala iptali için başvurdum ama geri dönen olmadı. Yeniden ödeme yapmayacağım için peşinden koşmadım ama otomatik ödeme çekilmiş. Karttan çekilen otomatik ödemenin nedeni ise ilk ödeme sırasında aylık ödeme izni vermiş olmammış.
  • Open English hocalarından fazla verim alamadım. Daha fazla üyelik istemediğim için otomatik yenilemeyi de iptal ettim. İptal etmek için biraz uğraştırdılar ama sonunda üyeliğimi kapattım. Üyelik alırken çok kolay olan sistem üyelik iptaline gelince birden zorlaşıveriyor.
  • Pek faydalı bir platform olarak görmüyorum. Ücret iadesi almak istedim ama kimse beni muhatap almıyor. Bilmiyorum sanırım param yanacak.
  • Şikayet etmek için değil insanlar görsün diye yazıyorum platform üyeliğinden ayrılmak istediğimi söyleyince birden iletişim sorunları yaşanmaya başladı. Profesyonellikten çok uzak.

En Güzel İngilizce Sözler

İngilizce Biyografi Sözleri

Yandex.çeviri Türkçe ingilizce

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu