Kredi kartı kaç günde gelir, banka tarafından onayı gerçekleşmiş bir kredi kartı yaklaşık olarak 10 gün içerisinde basımı yapılıp çıkar ve kargoya verilir. Kart sahibinin eline ise toplamda 15 gün içinde ulaşmış olur. Kredi kartının gelme süresinde dikkat edilmesi gereken iki önemli durum bulunmaktadır. Bu durumlar;

  • Kredi kartı banka tarafından onay almış olmalı. Onaylanan kart için SMS ya da çağrı ile bilgilendirme yapılmaktadır.
  • Onaylama sürecinden geçmelidir.

Kredi kartınızın nerede olduğunu öğrenmek için kuryenet kargo firmasıyla iletişim kurmanız gerekebilir.

Onaylanan Kredi Kartı Kaç Günde Gelir

Onaylanan kredi kartı kaç günde gelir, yaklaşık olarak 15 gün içerisinde kart sahibinin elinde olması gerekmektedir. Onaylama süreci yani kısa bir değerlendirme sonucunda hem fiziki hem sanal ortam için kart sahibi tarafından kabul edilen sözleşmeler sonucunda bu süreç hızlı bir şekilde tamamlanır. Genel olarak onaylama süreci 10 gün sürmektedir. 10 gün sonucunda kart kargoya verilir. Ortalama 15 gün içinde sahibine ulaşır.

Kredi Kartı Kaç Günde Gelir Akbank

Kredi kartı kaç günde gelir Akbank, en geç 15 iş günü içerisinde kredi kartının sahibi kartı teslim alır. Yasal süre sınırı yoktur.

Kredi Kartı Kaç Günde Gelir Halkbank

Kredi kartı kaç günde gelir Halkbank, genel olarak kart sahibine banka tarafından mesaj geldikten 2 – 3 gün sonra kart teslimi gerçekleşmektedir.

Vakıfbank Kredi Kartı Kaç Günde Gelir

Vakıfbank kredi kartı kaç günde gelir, kredi kartı onaylanması durumunda ortalama olarak 10 ya da 15 gün içerisinde kart sahibine ulaşmış olacaktır.

Kredi Kartı Kaç Günde Gelir Ziraat

Kredi kartı kaç günde gelir Ziraat, kart sonucu olumlu ise kart 10 – 15 gün içinde basılıp adrese teslim edilecektir.

Denizbank Kredi Kartı Kaç Günde Gelir

Denizbank kredi kartı kaç günde gelir, kart teslim süresi yaklaşık olarak 1 haftadır. Yani başvuru sonrasında en geç 7 iş gününü kapsar.

Kredi Kartı Kaç Günde Gelir İş Bankası

Kredi kartı kaç günde gelir İş Bankası, 1 hafta içerisinde sonuçlanır. 2 hafta içerisinde kişiye teslim edilir.


Daha fazla ilgili içerik;


FAQ

Kredi kartı kaç günde teslim edilir?

Kredi kartı teslim süresi, bankadan bankaya ve başvurunun yapıldığı kanala göre değişebilmektedir. Genel olarak, kredi kartı başvurusunun onaylanması ve kartın basımı 3-10 iş günü arasında sürmektedir. Kartın teslim edilmesi ise 1-2 iş günü daha sürmektedir.

Kredi kartı basımı kaç gün sürer?

Kredi kartı basımı, genellikle 2-3 iş günü sürmektedir. Ancak, yoğunluk gibi nedenlerle bu süre uzayabilir.

Kredi kartı gelmeden alışveriş yapılır mı?

Kredi kartı gelmeden alışveriş yapmak mümkündür. Bunun için, bankanın mobil veya internet şubesine giriş yaparak kredi kartınızın sanal kartını oluşturmanız gerekmektedir. Sanal kartınızı oluşturduktan sonra, kredi kartınızın limiti dahilinde alışveriş yapabilirsiniz.

Kredi kartı nerede olduğunu nasıl anlarım?

Kredi kartınızın nerede olduğunu öğrenmek için bankanın müşteri hizmetlerini arayabilir veya bankanın internet sitesinden veya mobil uygulamasından kart takibini yapabilirsiniz.

1 Comment

  1. Kredi kartı istedim 20 gün oldu hala gelmedi. Kargoda sorun oluşmuş olabilir mi eğer oluştuysa benle niye iletişime geçmediler.

Leave A Reply