SMS İle Kredi Kartı Başvurusu

SMS İle Kredi Kartı Başvurusu hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. E-Devlet Ziraat Bankası Kredi Başvurusu nasıl yapılır işte detayları.

SMS ile kredi kartı başvurusu, sayesinde şubeye gitmeden ihtiyacınız olan işlemleri cep telefonunuzdan SMS yardımı ile gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartı başvurusu yapabilir, mevcut olan kredi kartınızı başka bir ürüne çevirebilir, kredi kartınıza eklenmesini istediğiniz özellikleri SMS ile gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartınıza eklenebilen özellikler;

  • Temassız özellik
  • E – hesap özeti
  • Ek kart
  • Kredi kartı ile fatura talimatı

Anında Onaylı Kredi Kartı

Yapı Kredi Mesaj Numarası

Yapı Kredi mesaj numarası 4454 ‘tür. Tercih ettiğiniz ürün ya da hizmet için bazı kısaltmalar gerçekleştirilmiştir. Bu kısaltmaları yazıp daha sonra bir boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazmalısınız. Devamın da mesajı 4454 ‘ e yollamalısınız. Mesaj gönderildikten sonra Yapı Kredi müşteri hizmetleri size ulaşacaklar ve talebiniz üzerinde sizinle daha detaylı bilgilere geçeceklerdir. Talep edebileceğiniz özelliklerin kısaltmaları şu şekildedir;

  • Temassız özellik – TMS
  • E – hesap özeti – EKSTRE
  • Ek kart – EKKART
  • Kredi kartı ile fatura talimatı – FATURA şeklindedir.

Sicili Bozuk Olana Kredi Kartı

E – Devlet Ziraat Bankası Kredi Başvurusu

E – devlet ziraat bankası kredi başvurusu için öncelikle ziraat bankası internet şubeciliğine giriş yapılması gerekmektedir. Daha sonra sayfanın alt kısmında yer alan e – devlet simgesine tıklanmalıdır. Sizi yönlendirdiği sayfa üzerinde kredi başvurusu yapabilmek için sayfada bulunan içeriklere göz atabilirsiniz.

Noterlerde Kredi Kartı Geçerlimi

Ziraat Bankası Kredi Başvurusu

Ziraat Bankası kredi başvurusu, internet şubesi ya da ziraat mobil uygulamasından yapmak mümkündür. Tabi ki şube yardımı ile yapmakta bu seçenekler arasında yer almaktadır. Ziraat mobil uygulamasından başvurulara tıklayıp devamında başvuru takip kısmına tıklayıp daha sonra ürün başvurularına tıklayabilirsiniz. Karşınıza çıkan ekran yardımı ile buradan kredi almak ya da kullanmak mümkündür. 

Bireysel ihtiyaç kredisi de mevcuttur. Bu kredinin koşullarında 10.000 TL ye kadar olması, 6 ayı ödemesiz 36 ay kadar vadeli olması, aylık eşit taksitli olması özellikleri bulunmaktadır. İsteğinize göre kredinin miktarına ve kredi durumunuza göre şubeye gidip direkt olarak şube çalışanlarımız ile konuşup devamında kredi başvurusu yapmanız sizin için en doğru kredi başvurusu yapmak olacaktır.

En Avantajlı Kredi Kartı

googlehaberler