Siyah Nokta Bandı Bim Fiyatı – Kullananların Yorumları

Bim burun bandı fiyatı 2023 yılı güncel rakamlarını sizlerle paylaşıyoruz. Bim siyah nokta bandı kullananların yorumlarını makalemizde bulabilirsiniz.

Bim Burun Bandı Fiyatı 2023Güncel
Bim Burun Bandı Fiyatı35 TL
Bim Burun Bandı Fiyatı 2023

Her ihtiyacımız olan ürünleri satışımıza sunan BİM market siyah nokta bandının da satışını yapmaktadır. Önemli bir cilt sorunu olan siyah noktalar bir çoğumuzu rahatsız eder. Siyah noktalardan kurtulmanın birkaç yöntemi vardır. Güzellik merkezleri, kuaför salonları ve evde uygulayabileceğiniz birkaç maske sayesinde siyah noktalardan kurtulabilirsiniz. Evde kendiniz uygulayacağınız maske ile siyah noktalardan kurtulabilirsiniz.

BİM aktüel markette satılan Rituel De Beaute markalı siyah nokta bandını kullanarak da kolayca ve zahmetsiz siyah noktalarınızdan kurtulursunuz. Rituel De Beaute siyah nokta bandını BİM marketlerin hepsinde rahatlıkla bulabilirsiniz. Sizler için BİM markette satılan Rituel De Beaute siyah nokta bandının fiyatını en güncel haliyle sizlerle paylaşıyoruz.

Siyah Nokta Bandı Fiyatı

Siyah nokta bandı fiyatı hem eczane hemde market ve mağaza fiyatlarını sizler için aşağıda maddeledik. Siyah nokta bandı fiyatını aşağıdaki maddelemede bulabilirsiniz.

 • Gratis, 20 TL
 • Trendyol, 30 TL
 • Hepsiburada, 30 TL
 • n11, 45 TL

Daha fazla Bim market içeriği;


Bim Siyah Nokta Maskesi

Bim marketlerde birçok ihtiyacınıza yönelik ürünleri bulabilirsiniz. Bim marketlerde satılan siyah nokta maskesi Rituel De Beaute markasına aittir. Rituel De Beaute maske yüzünüzün ihtiyaç duyduğu aydınlanma, parlama ve neme yüksek ücretler ödemeden sahip olmanızı sağlar. Bim marketlerden satın aldığınız maskeyi şu şekilde kullanabilirsiniz.

 • Yüzünüzü güzelce yıkayın ve kurulayın.
 • Elinizde bulunan maskeyi yüzünüze yayarak hava kabarcıkları kalmayacak şekilde düzgün şekilde yerleştirin.
 • 15-20 dakika bekletin. Dakika dolunca kenarlardan tutarak yavaş bir şekilde çıkarın.
 • Maskeden kalan jeli yumuşak hareketlerle yüzünüze yedirin.
 • Yüzünüzü ılık su ile yıkayın.
 • Bantlara ve sargıya hassasiyeti olanlar ve sivilceli, lekeli, güneş yanığı olan ve tahriş olmuş ciltler kullanmasın. Gözlerinizden uzat tutun ve maskeyi uygularken çok dikkatli olun. Göze temas halinde bol su ile yıkayın. Paketi açtıktan sonra maskeyi hemen uygulayın.

Rituel De Beaute Derinlemesine temizlik siyah oksijen maskesi de siyah noktalar ve cildiniz için mükemmel bir maskedir. Volkanik kül içeriği ile derinlemesine temizler, gözenekleri arındırır, nemlendirir, ciltte pürüzsüzlük sağlar. Ayrıca özel kabarcıklı köpük sayesinde, ölü hücreleri, toksinleri, yüzde biriken yağları temizler ve parlak bir cilde sahip olmanıza yardımcı olur. Belli aralıklarda BİM markette uygun fiyata bu maskelere sahip olabilirsiniz.

Bim Siyah Nokta Bandı Kullananlar

Bim siyah nokta bandı kullananlar

Bim marketlerde bulabileceğiniz birçok ürün yer almaktadır. Bim marketlerde en çok tercih edilen ürünlerden birisi siyah nokta bandıdır. Sizler için siyah nokta bandını kullanan kişilerin yorumlarını derledik.

 • BİM markette satılan Rituel De Beaute siyah nokta burun bantları çoğu kişi tarafından tercih edilmektedir. Fiyatına göre performansı diğer pahalı markalara göre daha başarılıdır. Paketin içinden 6 adet çıkmaktadır. Hafta da bir ya da iki defa kullanmanız kafidir. Oldukça başarılı olan ürünü on kişiden dokuzu mutlaka beğenmektedir. Üründen iyi performans almak için kullanım şekline çok dikkat etmelisiniz.

Bim Siyah Nokta Bandı Nasıl Kullanılır

Bim marketlerde satılan siyah nokta bandının nasıl kullanacağını birçok kişi merak etmektedir. Gözenekleri sıkılaştırmak siyah noktaların daha geç oluşmasını sağlar. Burun bantlarını haftada bir ya da iki kere kullanabilirsiniz. Ayrıca burun bantlarını çene ve alnınız içinde kullanabilirsiniz. Hadi gelin siyah nokta bandının nasıl kullanacağını sizler için derledik.

 • Siyah nokta burun bantlarını kullanmadan önce gözenekleri açmak oldukça önemlidir. Sıcak bir banyo sonrası ya da belli bir süre buharda tuttuğunuz yüzünüze uygulayacağınız siyah nokta bandı daha iyi sonuç verecektir.
 • Burnunuzun üzerini veya bandı yapıştıracağınız yeri güzelce yıkayın ve kurulayın. Bandı açtıktan sonra hemen uygulayın, kurumaması gerekiyor. Parlak yüzeyi burnunuzun üzerine uygun bir şekilde yerleştirin.
 • 15 dakika beklettikten sonra bandı çıkarabilirsiniz. Bandı burnunuzda tutacağınız süre önemlidir. Çok fazla bekleyip çok kurursa siyah noktaların çıkmamasına sebep olur. 15 dakikayı geçirmemeye dikkat edin.
 • İşleminiz bittikten sonra bir pamuk yardımıyla maden suyu ya da gül suyu kullanarak cildinizin sıkılaşmasını sağlayabilirsiniz.

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥