KVK Cihaz Takip – KVK Garanti Sorgulama

Kvk cihaz takip ve KVK garanti sorgulama işlemi hakkında bilgilendiriyoruz. KVK teknik servis sorgulama nasıl yapılır, birlikte inceleyelim.

Kvk cihaz takip konusundan bahsetmeden önce Kvk hakkında detaylı bilgi vermek istiyoruz. Hangi cihazların garantilerine bakar gibi konulardan kısaca bahsetmek istiyoruz.

Kvk herkesin bildiği bir yetkili servis olarak hizmet vermektedir. Çok kapsamlı bir şirket olan Kvk pek telefon firmasının yetkili servisi olarak tüm Türkiye illerinde hizmet vermektedir. Kvk tüm yetkili servisler arasında akla ilk gelen en büyük mobil telefon yetkili servisidir. Kvk 23 yıllık tecrübesi ve güvenilir tam 14 adet servis noktası ile mobil alanda kendini en fazla geliştiren ve zamanla yenileyen bir kurumdur. Firma bünyesinde 30 taneye yakın markaya hizmet veren Türkiye’nin en kapsamlı yetkili servisi olarak adını duyurmuştur.

Kvk cihaz takip yapabilmek için yapılacak işlemler;

  • https://cihaztakip.kvkteknikservis.com/ adresine girmeniz gerekir
  • Karşınıza çıkan menüden cihaz takip seçeneğine tıklayın.
  • Daha sonra karşınıza çıkan formda Imei numarasını, form numarasını ve 5 haneli kargo takip numarasını sırayla girmeniz gerekmektedir.
  • Daha sonra ara butonuna basarak cihazının durumunu öğrenebilirsiniz.

Kvk Teknik Servis İletişim

Kvk teknik servis iletişim 0 850 222 1 585 numaraları sayesinde teknik servis hizmetlerine ulaşmak oldukça kolaydır. Kvk teknik servis numaraları ve müşteri hizmetleri tüm sorunlarınıza anında çözüm sağlamak ve problem çözmek için özel eğitim almışlardır. İhtiyaç duyduğunuz anda Kvk teknik servis ile iletişime geçmek için kvk teknik servis numaralarına mesai saatleri içerisinde ulaşabilirisiniz.

Kvk teknik servis ile iletişim kurmak için aynı zamanda site üzerinde olan müşteri destek hattına mail yolu ile de ulaşarak sorununuzun kolayca çözülmesini sağlayabilirsiniz.


Daha fazla ilgili içerik;


Imei ile Garanti Sorgulama

Imei ile garanti sorgulama

İmei ile garanti sorgulama Kvk  firması için internet sitesi üzerinden belirli adımlar izlenerek kolayca yapılmaktadır. Kvk teknik servis hizmetleri içinde kvk cihaz takip yapılabildiği gibi, aynı şekilde garantili ürün ve Imei numarası ile rahatlıkla yapılabilmektedir. KVK Garanti sorgulamayı adresinden yapabilirsiniz.

İmei işe garanti sorgulama aşamaları sırası ile

  • Kvkteknikservis.com adresine giriş yapın
  • Karşınıza çıkan menüden cihaz takip seçeneğini seçmelisiniz
  • Karşınıza çıkan kutucuğa Imei numarasını, form numarasını ve 5 haneli kargo takip numarasını sırayla girmeniz gerekmektedir.
  • Daha sonra ara butonuna basarak cihazının garanti süresini öğrenebilirisiniz.

Blas S.

ali.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥