MACFit fiyat, şubesine, üyelik tipine ve süresi gibi faktörlere göre değişiklik göstermektedir. MACFit, Türkiye’nin en büyük spor salonu zincirlerinden biridir. 100’den fazla şubesi ile Türkiye’nin 20’den fazla ilinde hizmet vermektedir. MACFit’te, kardiyo, güç, serbest ağırlık, grup dersleri, yüzme, çocuk kulübü gibi çeşitli spor aktiviteleri sunulmaktadır.

MacFit aylık üyelik ücreti 645 TL‘dir.

MacFit Fiyat

Macfit yıllık üyelik ücreti

MAC Fit günlük giriş ücreti 288 TL’dir. Herhangi bir üyelik yaptırmadan günlük giriş yapmak isterseniz giriş anında 288 TL ödeyerek günlük giriş yapabilirsiniz. Günlük giriş yaparken nakit Macfit ödeme alınmamaktadır. Tüm ödemeler kartlı olarak kabul edilmektedir.

MAC Fit günlük girişi yaptırmak için alan müsaitliği şarttır. Alan müsaitliği olmaması halinde günlük giriş kabul edilmeyebilir. Bu durum göz önünde bulundurularak günlük giriş için öncesinde telefon ile iletişim tavsiye edilmektedir.

Macfit PT Fiyatları

MacFit Fiyat

MAC Fit kişisel eğitmen ücreti özel ders paketleri kapsamında sunulmaktadır. Özel ders paketleri 4’lü ve 10’lu olarak paketler halinde sunulmaktadır. Bunun yerine yeni bir sen programından da faydalanabilirsiniz.

Yeni bir sen programı iki temel kategoride sunulmaktadır. Zayıflama ve kaslanma olarak ikiye ayrılan bu programda iki seçenekten birini seçebilir ve ardından özel dersler, grup dersleri, antrenman planları, gelişim sertifikası benzeri olanaklardan faydalanabilirsiniz.

Eğitmen ücretleri ise doğrudan özel uygulama talep edilen konuya göre çeşitlendiğinden kesin bilgi vermek mümkün değildir.

MACFit indir

MacFit mobil uygulamasını indirerek yapacak olduğunuz program hakkında bilgi alabilir ve kendinize bir çalışma çizelgesi hazırlayabilirsiniz. Uygulamada yaşanan sorunlar için şikayetlerinizi mail adresi aracılığı ile dile getirebilirsiniz. Aşağıda bulunan iletişim bilgileri ile MacFit müşteri hizmetleri şikayet hattına ulaşabilirsiniz.

MacFit Fiyat

MacFit Fiyat

Aşağıda bulunan çizelgede MacFit çalışma saatleri güncel bir şekilde gösterilmektedir. MacFit çalışma saatleri size uygun olan günlere göre olan yapmanıza yaramaktadır.

  • Pazartesi – 07:00 / 23:00
  • Salı – 07:00 / 23:00
  • Çarşamba – 07:00 / 23:00
  • Perşembe – 07:00 / 23:00
  • Cuma – 07:00 / 23:00
  • Cumartesi – 08:00 / 21:00
  • Pazar – 08:00 / 21:00

MAC Fit Gold Aylık Üyelik Fiyat

MacFit Fiyat

MAC Fit gold aylık üyelik fiyatı 360 TL’den başlamaktadır. 1 yıl kalma sözü veren üyelere aylık ödemeli olarak 400 TL; kredi kartı blokajlı olması halinde ise aylık 360 TL ücret talebi ile üyelik verilmektedir.

Gold üyelik yaptırırken kalma sözü vermezseniz üyelik bedeli olarak 620 TL talep edilmektedir. Aylık üyelik fiyatları hakkında tek seferlik olmak üzere katılım bedeli de talep edilmektedir. İş Bankası Kartına sahip olan müşteriler için daha avantajlı seçenekler sunulmaktadır.

Maksimum kart kullanıyorsanız aylık üyelik bedeli öderken bir kereye mahsus olan katılım bedelini ödemeniz gerekmemektedir.

MacFit Gold Üyelik Avantajları

Grup Derslerine Erken Rezervasyon – 4 Gün
Kişiye Özel Ölçüm ve Program
Tüm MACFit Kulüplerini Sınırsız Kullanabilme
Ayda 2 kez Misafir Getirebilme
100 MAC+ Alışveriş Kredisi
Ayda 1 Kez MAC Kulüplerini Kullanabilme
Özel Derslerde %25 İndirim
NUSPA da %40 İndirim

MacFit PT Fiyatları

Özel Personal Training (kişisel gelişim) ders ücretleri ortalama 150 TL’dir.

MACFit 1 aylık üyelik var mı?

Evet, MACFit’te 1 aylık üyelik seçeneği vardır. Bu üyelik, seçilen kulübün 1 ay boyunca sınırsız kullanımı için geçerlidir. 1 aylık üyelik ücreti, kulübün konumuna ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

MACFit Gold üyelik ne kadar?

MACFit Gold üyelik, tüm MACFit kulüplerini sınırsız kullanım, grup derslerine erken rezervasyon, kişiye özel ölçüm ve program, aylık 2 kez misafir getirme, 100 MAC+ alışveriş kredisi ve aylık 1 kez MAC/One kulüplerini kullanma gibi ayrıcalıklar sunmaktadır. 2023 yılı Ekim ayı itibarıyla, MACFit Gold üyelik ücreti aylık 1.099 TL’dir.

MACFit 6 aylık var mı?

Evet, MACFit’te 6 aylık üyelik seçeneği vardır. Bu üyelik, seçilen kulübün 6 ay boyunca sınırsız kullanımı için geçerlidir. 6 aylık üyelik ücreti, kulübün konumuna ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

MACFit Öğrenci indirimi var mı?

Evet, MACFit’te öğrencilere özel indirimler mevcuttur. Öğrenciler, Gold ve Silver üyelik paketlerinden %25 indirimli olarak yararlanabilirler.

MAC Fit Üyelik İptali Telefon