Madetoll krem yara izlerinden tutun da sivilce lekelerine kadar çeşitli birçok izin giderilmesinde etkili olan bir leke kremidir. Madetoll krem reçeteli olarak satılmamaktadır. Eczanelerden ya da internet üzerindeki satış kanallarından doğrudan satın alınabilir. Madetoll krem işlevleri;

 • Meme uçlarında oluşan çatlak ve yaraların giderilmesinde,
 • Sivilce lekelerinin tedavisinde,
 • Güneş lekelerinin tedavisinde,
 • Sinek, yılan benzeri hayvan ısırıkları sonrasında kalan izlerin tedavisinde,
 • Kesik izlerinin giderilmesinde,
 • Ciltteki kuruluğun giderilmesinde,
 • Çeşitli nedenlerle oluşan yaraların kapanması sonrasında kalan izlerin giderilmesinde kullanılmaktadır.

Trosyd Krem Kullananlar Yorumları

Madetoll Krem Nedir

Madetoll krem cilt yaraları sonrasında oluşan lekeler için uygulanan bir kremdir. Ciltteki sivilceler, güneş lekeleri ve yanık izlerinin giderilmesinde düzenli kullanım ile etkileri olduğu düşünülmektedir. Madetoll krem ile ciltte meydana gelen yara, kesik, ısırık izi, güneş lekesi, sivilceler ve çok daha fazlasını gidermek mümkündür.

Doğru kullanım ile kremin düzenli kullanımda etkilerini gören birçok kullanıcının yorumlarını da yazımızın devamında sizler için derledik. Madetoll kremin işlevleri ve çok daha fazlasını yazımızda inceleyebilirsiniz.

Madetoll Krem Kullanıcı Yorumları

Madetoll krem kullanıcı yorumları ile genel bir beğeniye sahiptir. Ürünün beğenilmesinin en büyük nedeni ise birkaç haftada etkilerinin gözle görülür bir şekilde fark ediliyor olmasıdır. Cilt yenilenmesi ve nemlendirilmesi için de kullanılmaktadır. Madetoll krem kullanıcı yorumları;

 • Kısa sürede etkilerini gösteriyor. İnanılmaz bir şekilde egzama lekelerimden kurtuldum.
 • Harika bir kokusu var. Yüzümde kullanırken gece kullanmayı tercih ediyorum.
 • Sivilce izlerini yavaş yavaş geçiriyor. Düzenli kullanımla işe yarayacağına eminim.
 • Yüzümde alerji yaptığı için ellerimde el kremi gibi kullanıyorum. Hassas bir cildim olduğundan kullanamadığım için üzüldüm.
 • Hamilelik boyunca meme uçlarında oluşan çatlakları bu kremle geçirdim.
 • Cildimdeki pullanma sorunundan bıkmıştım. Bu ürünle tanıştığımdan beri pullanma sorunu yaşamıyorum. Bırakmak istemiyor insan.
 • Yağsız bir krem. Ayrıca cildi yumuşatıyor da. Severek kullanıyorum. Kokusu da harika.
 • Sivilce izlerimin hepsinden neredeyse 15 günden kurtulduğumu söylesem reklam yaptığımı düşünebilirsiniz ama gerçek bu.

Madetoll Krem Beyazlatır Mı

Hayır. Madetoll kremin beyazlatıcı etkisi yoktur. Koyu lekelerin giderilmesini sağlayarak cildin kendi renginde yenilenmesine imkan tanıdığından beyazlatma gibi bir sonuç bekleyenler de olabilmektedir. Kremin beyazlatma gibi bir etkisi ve vaadi bulunmadığından Madetoll krem kullananların bu amaçla ciltlerine kremi sürmeleri tavsiye edilmez.

Ciltte oluşan leke ve benzeri izlerin giderilmesinde kullanılan Madetoll krem aynı zamanda günlük makyaj altı baz olarak da kullanılabilmektedir. Makyaj altı baz olarak kullanıldığında güneş kremi ile öncesinde desteklenmesi gerekmektedir.

Madetoll Leke Kremi Kullananlar

Madetoll leke kremi kullananlar kremin etkileri yönünde oldukça başarılı sonuçları olduğunu söylemektedir. Bununla birlikte leke kreminin cildinde yanma ve kızarıklık etkisi yaptığını söyleyenler de mevcuttur.

Tüm kremler içeriğinde barındırdığı maddeler nedeni ile bazı kullanıcılar için alerjik tepkimelere yol açabilir. Genel bir değerlendirme yapıldığında Madetoll kremin oldukça başarılı bulunduğunu da söyleyebiliriz. Yazımızın üst kısmında bulunan kullanıcı yorumlarını okuyarak daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Madetoll Krem Yüze Sürülür Mü

Madetoll Krem Yüze Sürülür Mü

Evet. Madetol krem yüze sürülebilir. Hatta makyaj öncesi makyaj bazı olarak da kullanılabilmektedir. Yüzdeki lekeleri ve sivilce izlerini geçirme konusunda büyük başarıları olduğunu düşünen bir mennuniyet kitlesine de sahiptir.

Madetoll kremin yüze kullanırken kullanım şartlarına uygun kullanılması gerekir. Cildin yatıştırılması ve ihtiyaç duyduğu nemin sağlanmasını mümkün kılar. Paraben ve kortizon içermez. Bu nedenle gün içerisinde istenilen sıklıkta kullanılabilmektedir.

Madetoll Krem Eczane Fiyatı 2022

Madetoll krem eczane fiyatı 2022 yılında 39 TL ile 69 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Eczanelerden satın alınabildiği gibi aynı zamanda Hepsi Burada, Trendyol gibi online satış sitelerinden de satın alınabilmektedir.

Madetoll kremin nemlendirici ve hücre yenileyici cilt bakım losyonu formu da bulunmaktadır. 100 ml boyutlu olan bu ürünün ortalama satış fiyatı ise 130 TL civarındadır.

Hametan Krem Ne İşe Yarar

Fucidin Krem Nasıl Kullanılır

Bim Güneş Kremi Fiyatları

Expigment Krem Fiyatı