Merve Taşkın Onlyfans hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Merve Taşkın boy, kilo, ne iş yapıyor ve fotoğrafları işte sizin için hazırlandı.

Merve Taşkın Onlyfans platformunda yaptığı cesur ve erotik paylaşımlarıyla gündemden düşmüyor. Genç ve güzel sosyal medya fenomeni Taşkın özellikle de Amsterdam’daki seks müzesinde çektiği resimleri paylaşınca olay olmuştur.

Hem Onlyfans hem de çeşitli sosyal medya hesapları üzerinden göğüsleri başta olmak üzere tüm bedenini sunan Taşkın hakkında yapılan yorumlar da olay konusu oluyor. Peki, Merve Taşkın Kim? Hesabına nasıl ulaşılır?

Onlyfans Takipçileri Merve’yi Seviyor!

Onlyfans bildiğiniz üzere dünya çağında ses getiren platformlardan biridir. Özellikle de modellerin yoğun olarak tercih ettiği bu platforma Türkiye’den de ilgi bir hayli yüksek! Merve Taşkın’da bu platformda yer alan sosyal medya fenomenlerinden sadece biri…

Merve Taşkın Kimdir

Ancak Taşkın diğer Türk fenomenlere göre daha cesur paylaşımlar yaptığı için gündemden düşmüyor. Onlyfans’e üye olan herkes Merve Taşkın güzelliğini görme şerefine nail olabiliyor. Taşkın’ın bu platform üzerinden kazandığı rakamlar da yine dudak uçuklatır niteliktedir.

Merve Taşkın Kimdir

Merve Taşkın Kimdir? Nasıl Fenomen Oldu?

Merve Taşkın 1998 yılında İstanbul’da doğmuştur. Genç ve güzel sosyal medya fenomeni Twitter’da çok kez TT olmayı başarmıştır. İlk TT oluş hikayesi ise 2017 yılına dayanıyor. 2017’De yapılan şampiyonlar ligi mağında Beşiktaş’ın Portu’yu yenmesine ilişkin yaptığı paylaşım viral olmuştu.

Taşkın, bu maç öncesinde eğer Beşiktaş Porto’yu yenerse, adını göğsüne yazacağını söylemişti. Maç sonucu açıklandığında ise bu sözünü yerine getirerek Twitter hesabında üzerinden Beşiktaş yazılı olan göğüslerini paylaşarak viral olmuştur.

Merve Taşkın’dan Fakirlik ve Zenginlik Tavsiyeleri!

Merve Taşkın kısa süre içerisinde viral olduktan sonra da Onlyfans üyeliği ile anılmaya başladı. Bu üyeliğin ardından ise şimdilerde takipçilerine lüks ve zengin hayat yaşama konusunda verdiği tavsiyeler gündem oluyor.

Taşkın küçükken 5 TL harçlık bile bulamadığını ve o günleri unutmadığını ifade ediyor. Biryan da zengin hayatını, kazandığı parayı ve içinde bulunduğu lüksü överek kendinize inanın, siz de yaparsınız mesajları veriyor. Pek çok takipçisi Taşkın’ın bu öğütleri için çarpıcı yorumlar yapıyor.

Merve Taşkın Kimdir

Merve Taşkın Kaç Para Kazanıyor?

Merve Taşkın takipçilerine zengin ve lüks yaşam konusunda tüyolar verince herkes ne kadar kazandığını sorgulamaya başladı. Taşkın net kazancının şimdilik 200.000 TL olduğunu söyledi. Ancak takipçilerinin bu sorusuna cevap verirken de alaycı bir dil kullanmayı ihmal etmedi.

Bir takipçisine şimdi ne kadar kazandığımı bilmek günlük hayatta ne işine yarayacak diyerek espri yaptı. Ancak şimdilerde ise sadece kirası 310 Bin TL olan bir evde yaşadığını söylüyor. Yani gerçek ve net kazancı konusunda kimsenin bir şey bildiği bile yok…

Beşiktaşlı Eski Kaleci Taşkın’ı Mercek Altına Aldı

Beşiktaşlı Eski Kaleci Taşkın’ı Mercek Altına Aldı

Merve’nin her istediği en geç bir sata sonra gerçekleşiyor. En son Taşkın Twitter üzerinden moralim sadece Loris mesaj atarsa düzelir paylaşımı yapmıştı. Bu paylaşımından sadece birkaç saat sonra ise Beşiktaş’ın eski kalecisi olan Loris Karius’un kendisine attığı mesajın ekran resimlerini yayınlamıştı.

Taşkın’ın Bakire ve Aseksüelim Açıklaması Olay Olmuştu

Taşkın’ın Bakire ve Aseksüelim Açıklaması Olay Olmuştu

Merve Taşkın sürekli erotik ve cesur pozlarını paylaşınca herkes cinsel yönelimini sorgulamaya başladı. Genç ve güzel fenomen tabi ki takipçilerinin bu sorusunu da cevapsız bırakmadı. Instagram hesabında sahil kenarında bir başka kadının üzerinde oturduğu resmi hikaye olarak paylaştı.

Bu paylaşımın üzerinde ise cinsel yönelimin ne sorusuna sanırım aseksüelim ve hala bakireyim cevabını vermişti. Takipçilerinin hiç biri yaptığı erotik paylaşımlar nedeniyle bu cevabı ciddiye almayıp dalga geçmişti.

Merve Taşkın

22. Yaş Günü Fena Ses Getirdi: Onu Mahkemelerde Süründürüyor…

22. yaş günü ona çok pahalıya patladı. Hatırlarsanız Merve Taşkın 22. Yaş günü kutlaması için Amsterdam’daki seks müzesine giderek oldukça açık ve erotik resimlerini paylaşmıştı.

Paylaşım haberini alan herkes resimleri merak ettiği için Merve Taşkın onlyfans hesap görme linkini araştırmaya başlamıştı. Ancak bu kutlama ona iyi gelmedi! Çünkü yaptığı paylaşımlar yüzünden yargılama süreci mahkeme kapsamında başlamıştı.

Merve Taşkın

5 Ay Hapis İstemiyle Yargılanıyor!

Taşkın’ın ilk mahkeme duruşması ertelenmişti. Ancak yeniden İstanbul 20. Asliye Ceza Mahkemesi’nde görülen duruşma sonucu herkesi şok etmişti. Mahkeme Taşkın’ın 6 ay hapis cezası almasına karar verirken iyi hal indirimiyle bunu 5 aya düşürmüştü.

Merve Taşkın aldığı bu ceza kapsamında 5 yıl boyunca denetime tabi tutulacak. Eğer 5 yıl içerisinde herhangi bir suç işlerse direkt olarak 5 ay hapis cezasına çarptırılacak.

Gizem Bağdaçiçek Mi Yoksa Merve Taşkın Mı?

Gizem Bağdaçiçek Mi Yoksa Merve Taşkın Mı?

Bir kullanıcı Twitter hesabı üzerinden “Gizem Bağdaçiçek Mi Yoksa Merve Taşkın Mı” şeklinde paylaşım yaparak oylama yapmıştır. Her iki sosyal fenomeni de Onlyfans’teki cesur pozlarıyla biliniyor. Ancak kullanıcıların pek çoğu tercihini gündemden düşmeyen Merve Taşkın’dan yana kullandı.