Metal Coin, Drunk Rabots adı verilen oyunda ödemeler ve ödüller için kullanılan yerel para birimidir. Oyun ise çılgın robotlar tarafından ele geçirilen Los Machines isimli şehirde hayatta kalmak için oynanır. Binance Akıllı zinciri üzerine inşa edilmiş bu oyunu ve Metal Coin nedir sorusunun cevabını sizler için araştırdık. İşte merak ettikleriniz…

MTL Coin Nedir

Metal Coin Nedir

Drunk Robots yani sarhoş robotlar, yakın bir gelecekte çılgın robotlar tarafından inşa edilen bir şehirde oynanan, oyna kazan oyunudur. Aksiyon ve macera dolu olan bu oyunda bir bira içebilir, diğer oyuncularla savaşabilir, Los Machines şehrini keşfedebilir ve bu keşif sonrasında oyundaki kaynakları toplayabilirsiniz.

Bu oyunu oynayabilmek için 10101 adet çıkarlan NFT karakterlerinden birini satın alabilir, platformdaki oynaması ücretsiz olan oyunlardan birini oynayabilir ve oyun boyunca piyasalarda satabileceğiniz veya takas edebileceğiniz ödüller kazanabilirsiniz. Oyunun ekosisteminde kullanılan Metal Coin nedir sorusunu ve oyunun özelliklerini şöyle açıklayabiliriz;

  • Metal Coin, metaverse oyunun ana para birimidir.
  • Oyun içi öğeleri pazarda takas edebilmek için kullanılabilir.
  • Oyuncular, karakterlerini ve ekipmanlarını yükseltmek için bu coini kullanmalıdır.
  • Oyundaki PVP arenalarında savaşa katılarak, Metal ödülü kazanılabilir.
  • Oyunda bulunan çeşitli turnuvalar veya yatırışlara katılmak için kullanılır ve bunların sonucunda ödül olarak verilir.
  • Oyunda bulunan seviyeleri ve diğer ekipmanları yükseltmek için bu coin kullanılır.
  • Drunk Robots ekosistemi, istikrarlı ve büyüyen bir oyun ekonomisi sağlamak amacıyla tasarlanmıştır.
  • Oyunun ekosisteminde 10101 adet benzersiz karakterleri temsil eden NFT robotları, 6 adet Genesis robotu, kullanılabilecek 100’den fazla oyun ögesi, RPG modu, çeşitli avatarlar ve koleksiyonlar, çiftçilik yapılabilecek bölümler, eşyaların alınıp satılabilmesi için İkincil Pazar, ücretsiz oynanabilen mini oyunlar ve temel oyun bölümleri bulunur.
  • Metal, bu ekosistemin tamamında gerek ödemeler gerekse ödül kazanımları için kullanılan yerel bir belirteç görevi yapar.
Metal Coin Yorum Haberleri

Metal Coin Yorum Haberleri

7 Nisan 2022 tarihinde IDO’su başlatılan bu coin, özellikleri ve sunduğu ayrıcalıklar ile yatırımcıların dikkatini çeken projelerde biri olmuştur. 3 farklı platformda IDO’su yapılan bu coin, 8 Nisan tarihinden itibaren merkezi borsalarda da listelenmeye başlayacaktır.

Metal Coin yorum haberlerinde yapılacak olan ön satışlara ve IDO tekliflerine olan büyük ilgiden bahsediliyor. Bu oyun Gate.io, Polygon, Good Games Guild, Shima Capital gibi firmalar tarafından 1,8 milyon dolarlık yatırım toplamıştır. Trustpad platformunda yapılan 0,01 dolarlık ön satış değerinden ise toplamda 50 milyon dolarlık yatırım almıştır.

Toplam arz adedi tam olarak açıklanmamış ola bu coin Gamefi platformunda 20.000.00 adet, Liquidifty platformunda 5 milyon adet, Trustpad platformunda ise 5 milyon adet olarak dağıtılmıştır. Pancakeswap ve Gate.io borsalarında ne kadar adet dağıtılacağı ise henüz belli değildir.

Metal Coin Hangi Borsada

07 Nisan ve 08 Nisan 2022 tarihleri arasında ön satışı yapılan bu coini uygun fiyatlarla satın almak için Gate.io borsasına üye olabilirsiniz. KYC doğrulamanızı yaptıktan ve gerekli VIP seviyesine eriştikten sonra ön satışlardan coini satın alabilirsiniz.

Satın almak için diğer bir alternatifiniz de borsalarda listelenmesini beklemektir. 08 Nisan 2022 saat:16.30’dan sonra direkt olarak Gate’den alım yapabilirsiniz. Pancakeswap ve Gate.io borsalarından alım yapmak için USDT kullanmanız gerekir.

AIR Coin Nedir ve AIR Coin Yorum

BNTY Coin Nedir ve NTY Coin Yorum

Dent Coin Nedir, Dent Coin Geleceği ve Yorumları

CHZ Coin Yorum, Chiliz Coin Neden Alınır

Comments are closed.