MHRS Parolası Nasıl Alınır ve MHRS Şifresi Nasıl Olmalı detaylı bilgilendiriyoruz. MHRS PIN Kodu Nasıl Alınır işte detayları.

MHRS parolası nasıl alınır işlemleri için öncelikle MHRS mhrs.gov.tr web sitesine giriş yaparak üye olmanız gerekir. Üye olurken e-devlet hesabınızdan yönlendirme yaparak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ana sayfaya gittiğinizde “yeni üye” butonuna tıklayıp devam edin.

Sizden istenen TC kimlik numarası, anne adı, baba adı, doğum yeri gibi bilgileri eksiksiz ve doğru olarak doldurmanız gerekir. Şifre belirlerken yalnızca MHRS sistemine özel bir şifre belirlemeniz daha güvenli olur.

MHRS Şifresi Nasıl Olmalı

MHRS sistemi sağlık bakanlığı tarafından oluşturulan ve hastanelerden randevu almanızı sağlayan bir sistemdir. Üye olurken kendinize bir şifre belirlemeniz gerekir. Şifrenizi belirlerken daha önce kullanmadığınız bir şifre olması daha güvenli bir yoldur. MHRS şifresi nasıl olmalı derseniz tahmin edilmesi zor ama sizin için hatırlaması kolay olmalıdır.

Şifrenizi bir yere not alırsanız unutma durumlarına karşı önlem almış olursunuz.

MHRS PIN Kodu Nasıl Alınır

MHRS PIN Kodu Nasıl Alınır

MHRS sağlık sistemi PIN kodu özelliği ile kullanıcılar için ek bir güvenlik önlemi hizmete sokmuştur. MHRS PIN kodu nasıl alınır konusunda öncelikle e-devlet hesabınızdan uygulamaya giriş yapmanız gerekir.

Daha sonra “ileri seviye güvenlik” kısmına tıkladığınızda PIN kodunuzu buradan alabilirsiniz. Şifrenizi unutursanız PIN koduyla giriş yapabilir ve operatörü randevu için aradığınızda tüm bilgileriniz bir kerede görülebilmesi için PIN kodunuzu verebilirsiniz.

MHRS Şifremi Unuttum E-devlet

MHRS Şifremi Unuttum E-devlet

MHRS şifremi unuttum e-devlet probleminiz için birkaç adımla yeni bir şifre alabilirsiniz. Öncelikle ana sayfada “parolamı unuttum” bölümünü seçin. Karşınıza çıkacak ekranda “parola sıfırlama” bölümü vardır.

Burada sizden istenen TC kimlik numarası ve telefon bilgileriniz gibi kısımları eksiksiz ve doğru biçimde doldurun. Parolanızı SMS yoluyla gelen kod ile tekrar oluşturabilirsiniz.

MHRS Cep Telefonu Doğrulama Olmuyor

Yeni parola oluştururken MHRS cep telefonu doğrulama olmuyor tarzında bir sorun yaşarsanız eposta adresinizi kullanarak ya da detaylı kimlik bilgilerinizi girerek yeni şifre oluşturabilirsiniz.

Eposta adresinize kod gönderilir ve bu kodu ekrandaki kutucuğa yazdığınızda yeni şifre belirleme ekranı açılır. Dilediğiniz şifreyi oluşturabilir ve yeniden giriş yaparak işlemlerinize devam edebilirsiniz.

MHRS içerikleri işinize yarayabilir;

e Nabız Yükle (Ücretsiz e-Devlet e-Nabız indir)

90182 Kimin Numarası (182 Randevu İptali İçin Arıyor, Açın)

Sağlık Ocağı Randevu Alma e-Devlet (Kolay Yöntem Randevu Al)

Comments are closed.