Ülkemizin en tanınmış aktörleri arasında yer alan Murat Kolçak Köstendil geniş bir hayran kitlesine sahip. Alp Navruz gibi oyunculuk hayatı boyunca başarılı işlere imza attı. Oyunculuk kariyeri boyunca yaptığı tüm roller ile tanınan Murat Kolçak Köstengil İstanbul’da doğmuştur. Sadece oyunculuk ile ilgilenmeyen Murat Kolçak aynı zamanda tiyatro ve ses sanatçısı olarak bilinir. İstanbul Devlet Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunu olan Murat Kolçak Köstengil televizyon dünyasının ünlü isimlerinden biridir. Bir bulut olsam, kavak yelleri, kaçak gelinler ve tatlı küçük yalancılar gibi televizyon programlarında yerini almıştır.

Murat Kolçak Köstendil İle Erkan Kolçak Köstendil Kardeş Mi

Murat Kolçak Köstendil eşi Sibel Taşçıoğlu’yla Erkan Koçak Köstendil aynı arabadan inerken görüntülenmişti. Bu olaydan sonra birçok kişi Murat Kolçak Köstendil ile Erkan Kolçak Köstendil arasındaki bağı araştırmaya başladı. Çukur dizisinde Damla Sönmez ile birlikte oynadığı ve Vartolu karakteriyle karşımıza çıkan Erkan Kolçak Köstendil ile Murat Kolçak Köstendil akrabadır. İki isimde Türk televizyon tarihinin en iyi oyuncuları arasında yer alır.

Murat Kolçak Köstendil Kardeşi

Murat Kolçak Köstendil’in bilinen bir kardeşi yoktur. Bazı iddialara göre Erkan Kolçak Köstendil ile kardeş olduğu söylense de bu durum kanıtlanmamıştır. Erkan Kolçak Köstendil ile Murat Kolçak Köstendil akrabadır. Bazı iddialara göre kardeş bazı iddialara göre de kuzen oldukları söyleniyor.

Sibel Taşçıoğlu’nun Eşi Kimdir

Kızılcık Şerbeti dizisi son zamanlarda en çok izlenilen diziler arasında yer aldı. Kızılcık Şerbeti dizisinde Pembe karakterini canlandıran Sibel Taşçıoğlu’nun özel hayatı birçok kişi tarafından araştırılıyor. Sibel Taşçıoğlu uzun zamandan beri ekranlarda yer alıyor. Ünlü televizyon oyuncusu olan Sibel Taşçıoğlu’nun eşi Murat Kolçak Köstendil’dir. Erkan Kolçak Köstendil ile arkaba olan Murat Kolçak ile evlidir. Çift 20 yıl sonra tekrar karşılaşarak evlenme kararı aldı. 2016 yılından beri evli olan bu çiftin mutlu bir evliliği var.

Sibel Taşçıoğlu Erkan Kolçak Köstendil Akraba Mı

Sibel Taşçıoğlu ile Erkan Kolçak Köstendil aynı arabadan inerken görüntülendi. Bu görüntülenmenin ardından araştırma yapıldıktan sonra bu iki ismin akraba olduğu ortaya çıktı. Sibel Taşçıoğlu’nu Erkan Kolçak Köstendil’in yengesi olarak biliniyor. Murat Kolçak ile evli olan Sibel Taşçıoğlu, Erkan Kolçağın doğal olarak akrabası olmuş oluyor. Yoksa bu iki isim arasında kan bağı yoktur.

Murat Kolçak Köstendil hakkında merak ettiklerinizi ya da fikirlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Murat Kolçak Köstendil kaç yaşında?

Murat Kolçak Köstendil, 5 Temmuz 1981 tarihinde İstanbul’da doğdu. 2023 yılı itibarıyla 42 yaşındadır.

Sibel Taşçıoğlu kimdir?

Sibel Taşçıoğlu, 1972 yılında İstanbul’da doğdu. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümü’nden mezun oldu. 1998 yılında “Rus Gelin” filmiyle oyunculuk kariyerine başladı. Ardından “Kırık Ayna”, “Mührülü Güller”, “Yadigar”, “Ekmek Teknesi”, “Gözyaşı Çetesi”, “Gönül Salıncağı”, “Serçe” ve “Pulsar” gibi dizilerde rol aldı. 2013 yılında “Medcezir” dizisinde Nevin karakterini canlandırdı. 2018-2022 yılları arasında “Bir Zamanlar Çukurova” dizisinde Şermin karakterini canlandırdı. 2022 yılında “Kızılcık Şerbeti” dizisinde Pembe karakterini canlandırıyor.

Sibel Taşçıoğlu kiminle evli?

Sibel Taşçıoğlu, 2016 yılında oyuncu Murat Kolçak Köstendil ile evlendi.

Murat Kolçak Köstendil hangi dizilerde oynadı?

Murat Kolçak Köstendil, 5 Temmuz 1981 tarihinde İstanbul’da doğdu. 2006 yılında “Ekmek Teknesi” dizisinde rol alarak oyunculuk kariyerine başladı. Ardından “Babam ve Oğlum”, “Kötü Yol”, “Kurtlar Vadisi Pusu”, “Muhteşem Yüzyıl Kösem”, “Keşif”, “Hanım Köylü”, “Çukur” ve “Kızılcık Şerbeti” gibi dizilerde rol aldı.

Murat Kolçak Köstendil’in rol aldığı diziler şunlardır:

  • Ekmek Teknesi (2006-2009)
  • Babam ve Oğlum (2008-2009)
  • Kötü Yol (2009-2012)
  • Kurtlar Vadisi Pusu (2012-2013)
  • Muhteşem Yüzyıl Kösem (2015-2016)
  • Keşif (2016)
  • Hanım Köylü (2016-2017)
  • Çukur (2017-2022)
  • Kızılcık Şerbeti (2022-günümüz)