Yağmur Gibi Müşteri Yağdiran Bol Kazanç Duası

Para kazanmak amaçlı olarak açmış olduğumuz iş yerinin çalışması ve kazanması için müşteriye ihtiyaç duyulur. Bu sebeple müşteri yağdıran dua bizlerin ekmek parası kazanmak için uğraşımızda faydası olması için yapılır. İşte sizlere karınca gibi, yağmur gibi müşteri kazandıran okunacak dua.

Yağmur Gibi Müşteri Yağdıran Dua

Yağmur gibi müşteri yağdıran dua

İş yeri çalıştırıyorsanız ve müşterinizin gelmesi ile çoğal+ması için dua okuyabilirsiniz. Allahu ekberu kebira velhamdülillahi kesira ve sübhanallahi bükraten ve esila. Ya rezzakü rizkan kesira duası her gün işe başlamadan önce okumanız ve 7 kez tekrarlamanız gereken duadır. Ayrıca bu duayı yazarak iş yerinizin bir yerinde asmak faydalı olur.

Karınca Gibi Müşteri Yağdıran Dua

Müşteri çoğalması anlamında kişiler karınca gibi çok müşteri gelmesi için de dua ederler. Bunlardan biri de İnnallahe hüver razzaku zul kuvvetil metiyn ile olur. Günde on kez bunun okunması iş yerinizde müşterinizin artmasına dolayısıyla da gelirinizin katlanmasına neden olacaktır.

Bol Müşteri Duacı Celcelutiye

Dünya telaşı ve ahrette yaşamı kolaylaştırdığına inandığımız Celcelutiye duası ve faziletleri de araştırılan konular arasında yer alır. Arşivlerde Celcelutiye duası Cebrail’in Hazreti Muhamede zımmi vahiy olarak getirildiğine inanılan dua olduğu belirtilir. Bu duanın içerisinde ayrıca Allah’ın isminin saklı olduğu bilinir. Duayı kasideye çeviren Hz Ali’dir. 24dizeden oluşan Celcelutiye duasının Süryanice kelimelerden geçtiği belirtilmektedir. 24 dize oldukça uzundur. Bu dua ayrıca bol müşteri isteyen işletme sahiplerince de sık sık okunmaktadır.

Dükkanın Rızkını Artırmak İçin Dua

Dükkanın rızkını artırmak i̇çin dua

Dükkanınızın rızkını artırmak için dua diğer adıyla bereket duası  bolluk ve bereket gelmesi için okunmaktadır. Bir çok iş yeri ve dükkanın giriş kapısının üzerinde küçük bereket duası olduğunu görebilirsiniz. Dünyadaki işlerin hayırlı olması, bol kazançlı olması için Peygamber efendimiz Vakıa suresinin okunmasını tavsiye etmiştir. İslam alemi ile Müslümanlar duaların anlam ve öneminin büyük olduğunu bilir ve her fırsatta dua etmeye çalışırlar. Rızk duasının okunuşu;

Yâ Allahu, yâ Rabbi, yâ Hayyü, yâ Kayyûmü, Yâ Zel Celâli ve ikram. Es’elüke bismikel azîmil-a’zami Enterzukanî helâlen tayyiben  Alahümme in kâne rızkunâ fissemâi enzilhu Ve in kâne fil ardi ezhirhu ve in kane ba’iden karribhu  Ve in kâne kâriben yessirhü  Ve in kâne kalîlen kessirhü  Ve in kâne kesîren ihfazhü bilbereketi

Hızlı Satış Yapmak İçin Dua

İş yerinin bol müşteri alması ve bol kazanç sağlaması için Allah’ın ismi Ya Fettah ve Ya Rezzak kelimelerinin yazılarak dükkana ya da iş yerine asılması gerektiği söylenir. Bu aşamada iş yeri her açılışında Besmele ile açılmalı ve dua edilmelidir. Allahın ismi Fettah ve Ya Rezzak 797 kez zikredilerek hızlı satış ve bol müşteri için dua edilir. Bu zikre devam edenlerin de hayırlı ve bol kazanç elde ettiğine inanılmaktadır.

Peygamberimizin Rızık Duası

Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed (S.A.V) Hazreti Ali’ye rızık duasını öğretmiştir. Bu dua Allahümmekfini bi helalike an harmike veğnini bi fadlike ammen sivake’dir. Anlamı da; Allah’ım bana helal rızık nasip ederek haramlardan koru. Lütfunla beni senden başkasına muhtaç etme’dir.

10 Saniyede Kabul Olan Dua

Üzerimde Nazar Olduğunu Nasıl Anlarım

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥