Note kalem kapatıcı Bim ne zaman gelecek, fiyatı ve yorumlarını merak ediyorsanız o zaman doğru yerdesiniz. Note kapatıcı kalem hakkında merak edilenler…

Bim marketlere müşterilerin en çok sevdiği ve kullandığı ürünler haftalık olarak gelir. Bim marketlerde göreceğiniz bir diğer ürün ise kalem kapatıcı olarak karşımıza çıkıyor. Aydınlatıcı ve renk eşitleme özelliğinden dolayı birçok kadın Note kapatıcılarını kullanıyor. Kalem formunda olduğu için diğer kapatıcılara göre kullanması daha kolay. Bim marketlerde satışa sunulacak olan Note kapatıcı kalemi yüzünüzün her alanına kolayca kullanabilirsiniz. En iyi kapatıcı ürünleri arasında yer alan Note açık ve koyu olmak üzere iki farklı renk tonuyla Bim marketlerde satışa sunulacaktır.

Bim Note Kalem Kapatıcı Fiyatı

Bim Note Kalem Kapatıcı Fiyatı

Bim marketlerde satışa sunulacak olan Note kalem kapatıcının fiyatı 60 TL olarak belirlenmiştir. Note kalem kapatıcı sayesinde kaş kavisiniz, üst dudak hizasını, çene ve göz kenarlarını aydınlatabilirsiniz. Üstelik burun hizasında ya da yanaklarınızda kolayca kullanabilirsiniz. Kapatıcıyı fondöten ile desteklerseniz daha iyi sonuçlar alabilirsiniz. İçerisinde herhangi bir paraben içermez. Yüzünüzü nemlendirdikten sonra Note kalem kapatıcısını kolayca sürün ve yüzünüzdeki tüm kusurları kapatın.

Bim Note Kalem Kapatıcı Ne Zaman Gelecek

Uygun ürünlerin tek adresi Bim müşterileri için haftalık aktüel ürün satışı gerçekleştirir. BB krem satışından sonra bu hafta Bim marketlerde yer alacak ürünlerden biri de kalem kapatıcı olarak biliniyor. 8 Ağustos 2023 tarihinden itibaren Bim marketlerde kolayca kalem kapatıcıya ulaşabilirsiniz. Talep fazlalığından dolayı hızlıca tükenen Note kalem kapatıcıyı zaman geçmeden almanızı tavsiye ediyoruz.

Bim Note Kalem Kapatıcı Kullananlar

Makyaj ürünü almak istediğiniz zaman kesinlikle daha önceden kullanan kişilerin yorumlarını incelemeniz gerekir. Kapatıcılık seviyesi yeterli mi yoksa pul pul bir görüntü mü sağlıyor bunların cevaplarını kullanıcı yorumların da daha net bulabilirisiniz.

  • Bim markete gelen Note kalem kapatıcıyı kullandım. Kapatıcılığı çok fazla kalıcı olmuyor maalesef ancak kapatıcılık seviyesi benim için yeterli.
  • Bim kalem kapatıcıyı kullanmak gerçekten çok kolay. En açık rengini aldım. Beyaz tenli olduğum için severek kullanıyorum.
  • Buğday tenli olduğum için koyu rengini satın aldım ama aşırı koyu kaçtı suratıma. Renk seçeneği biraz daha fazla olabilirdi.
  • Yüzüm kuru olduğu için nemlendirici sürmeme rağmen kuru ve pul pul bir görüntü oluşturdu. Sevemedim.
  • Tam olarak fiyat performans ürünü bence. 60 TL’lik kapatıcıdan beklenilen performansı sunuyor. Net kapatmıyor ve kalıcı değil.

Bim Note kalem kapatıcı hakkında sormak istediklerinizi ve deneyimlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.