Uygun fiyata laptop almak istiyorsanız HP Notebook 7N4W2AA tam size göre. HP Notebook 7N4W2AA laptop hakkında tüm gerçekler…

Teknolojik cihazların fiyatları gün geçtikçe artmaya devam ediyor. Yüksek performans sergileyen uygun fiyatlı laptop bulmak oldukça zor bir hale geldi. Bim market aktüel ürün kataloğu sayesinde müşterileri için uygun fiyatlı laptop satışını gerçekleştirmeyi amaçlıyor. HP markasına ait 7N4W2AA laptop modelini 21 Temmuz tarihinde Bim marketlerde kolayca bulabilirsiniz. Laptop ekran ve işlemcisi olarak ortalama performansa sahip piyasaya göre fiyatı oldukça uygun. HP 7N4W2AA modelinin güncel fiyatı ise şu şekildedir;

HP Notebook 7N4W2AA Fiyat 2023 9.300 TL

HP Notebook 7N4W2AA Özellikleri

HP Notebook 7N4W2AA Özellikleri

Bim marketlerde satışa çıkacak olan HP 7N4W2AA laptop modelinin özellikleri merak konusu olmayı başardı. Ekran boyutu 15.6 inç ve Full HD piksel çözünürlüğüne sahiptir. Ekranda IPS panel kullanıldığından dolayı ekranda yansıma görüntüsünü göremezsiniz.

HP 7N4W2AA laptop modeli AMD işlemcisine sahiptir. Laptop işlemcisi ise 6 çekirdekten oluşuyor ayrıca saat hızı 2 GHz seviyelerinde yer alıyor. Windows 11 lisanlı olan bu modelde 8 GB ram ve 256 SSD depolama alanına sahiptir. Grafik kartı olarak AMD Radeon ile karşımıza çıkar. Özellik bakımından kendi segmenti içeresinde ortalama özelliklere sahiptir.

HP Notebook 7N4W2AA Yorumlar

Bim marketlerden ya da online mağazalardan satın alınan HP 7N4W2AA laptop modeli hakkında yapılan kullanıcı yorumlarını bir araya getirdik. Laptopu alıp almamak konusunda kararsızlık yaşıyorsanız yorumları inceleyebilirsiniz.

  • Çok büyük performans beklemeyin. Çoğu oyunu düşük ayarlarda açabiliyorum. Depolama alanı benim için yeterli ancak grafik işlemcisini beğenemedim.
  • Ekran panelinin parlaklığı çok düşük geldi, saatlerce açık kalmasına rağmen ısınma sorunu yaşamadım. Benim için ideal.
  • Oyun oynamayı sevmiyorsanız tercih edebilirsiniz. Çoğu oyunu kaldırmıyor ya da oyunlarda donmaya başlıyor. Ama günlük kullanım için yeterli bir laptop.
  • Donanım özellikleri bakımından yeterli. Ancak dış görünüş olarak kalitesiz malzemelerden yapılmış.

HP 7N4W2AA laptop hakkında düşüncelerinizi ve yorumlarınızı bizlerle paylaşmayı unutmayın.